Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Bratislava - sobota 3.12.2005

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Bratislava - sobota 3.12.2005

Poslaťod TomAnt » Uto Nov 15, 2005 4:18 pm

Taaakze. Mam tu navrh na dalsi piatkovy Bratislavsky vecer s malymi obmenami oproti uz uskutocnenym.
Idea znie.

- Datum: 3.12.2005
- Cas stretnutia: 18:00-18:45 (to znamena, ze sa stretavame o 18:00 a cakame do 18:45)
- miesto stretnutia: parkovisko Carrefour v Petrzalke
- miesto dalsej akcie, podnik Mlyn (vid. http://www.kamnapivo.sk/pivodb/ruzinov/899/ )
- akcia by mala byt orientovana na blizsie spoznanie sa Bratislavskych ale aj ostatnych clenov, ktori sa zucastnia, co znamena, ze ziadne take ze o 20:00 sa ide domov, ale pekne to potiahneme co najdlhsie, hadam aj za polnoc :ho: podnik vyzera dobre, kvalita jedla a pitia overena pred 2 dnami :ho: , parkovanie bezproblemove aj pre 30 aut... hehe

Kedze ale miesto v podniku treba objednat tyzden dopredu, potrebujem najneskor do konca buduceho tyzdna vediet zavazne prihlasky. Drahe polovicky, ci poloviciaci su srdecne vitani.

Kedze nastal chaos, diskusia bola pozastavena a zriadena nova s nazvom NEORGANIZOVANE stretnutie
Naposledy upravil TomAnt dňa Sob Nov 19, 2005 10:32 pm, celkovo upravené 3
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Uto Nov 15, 2005 4:21 pm

Zase piatok???? :hanged
No a mysliet si, ze o 23:00, po celom dni v praci a 5 hodinami za volantom mam este chut ist niekam parit, je silne optimisticke. Uz som stary foter s plesinou a bruchom, co pojde radsej chrapat :lol
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod majki » Uto Nov 15, 2005 5:07 pm

Hmmmmm...radsej nic :potichu
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod santa » Uto Nov 15, 2005 6:49 pm

Obrázok užívateľa
santa
VIP 2006
 
Príspevky: 141
Registrovaný: Štv Okt 13, 2005 8:37 pm
Bydlisko: BA-SK

Poslaťod dabel » Uto Nov 15, 2005 6:52 pm

...skusim to takto: ten vikend uz budem mat (DUFAM!!!) prepisaneho Accorda, tak v pripade prelozenia na sobotu ho mozem predviest :lol
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod TheSaint » Uto Nov 15, 2005 8:41 pm

Já jsem taky pro sobotu.... pátek se hlavně teď před vánocemi dost foft a v 18:00 se sebrat a jet do Blavy je dost umorné a to bych pak nic nevydržel :koule

Hlasuji pro sobotu 3.12 :o)))) ale mazdičkou už neřijedu takže doufám že lucčin Golfík neurazí :o)
Obrázok užívateľa
TheSaint
VIP 2006
 
Príspevky: 442
Registrovaný: Sob Feb 12, 2005 12:31 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod santa » Uto Nov 15, 2005 9:56 pm

Sobota tiez vyhovuje. Z domu to mam ku carefure cca 3 minuty ak chytim zelenu vlnu a k Mlinu z prace cca 10 minut peso 8-)
Obrázok užívateľa
santa
VIP 2006
 
Príspevky: 141
Registrovaný: Štv Okt 13, 2005 8:37 pm
Bydlisko: BA-SK

Poslaťod TomAnt » Uto Nov 15, 2005 11:56 pm

Termin upraveny na sobotu...
berme to ako take mini Bratislava Christmas... he he
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Str Nov 16, 2005 12:15 am

Tak a dost. Jsem myslel, ze se k tomu nevyjadrim, ale musim. To se proste neda nereagovat. Jsem znechucen. Kdyz jsem tady pred mesicem psal thread o 2. rocniku X-mas Blava, tak jste rekli, ze snad bude...to se mam doprdele jakoze ja, Karvinak snazit o neco??? A co ted napisete? Tri tydny predem date vedet, ze jakoze neco MINI se tam bude dit...samozrejme pevne Bratislavske jadro se sejde na kofolu a na pizzu...no a kdyz uz, tak to nazveme MINI Xmas Blava...jakoze nezlobte se na mne, ale neni to trochu trapne??? Posledni dobou si tady na foru pripadam jak Alenka v risi Divu...a nejsem podle vseho sam...menim se ja? Meni se ostatni? Menite se Vy? Kde je Kris? Kde je TGala? Opravdu zacali mit tolik prace? Nebo maj narocny zensky a nestihaj? Proc to stiha TomAnt a Dabel? To fakt nebyl na zacatku rijna nikdo schopnej napevno rict: letos nic nebude / nebo o necem uvazujeme / nebo rovnou: udelame jen takove ministretko...
Ja nevim...mam se po napsani tohodle prispevku jit nad sebou zamyslet? Nebo nemeli byste se jit zamyslet vy nad sebou? Nebo co takhle si vytvorit kolonku "Zrazy v Blave", vitani su ...., dojst mozu...., urcite tam nechceme... a nebo jeste lip: rozdelit na soukrome a verejne... Prominte, panove, ale opravdu mi to takhle pripada...a to, ze ted jeste TomAnt dopsal, ze to teda nakonec (dej buh stesti a Sv. Krystofe nezklam nas) BUDE mini Xmas Blava...jdu si chrstnout studenou vodu do ksichtu...at se proberu z toho snu...

A ne, neni to zadna MOMENTALNI podrazdenost nebo nasranost...trva uz to dyl...

HAWG
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gretka » Str Nov 16, 2005 12:24 am

TomAnt píše:Termin upraveny na sobotu...
berme to ako take mini Bratislava Christmas... he he


pocuvaj, si asi zle pocuval uja z Mlyna...povedal, ze soboty tam maju zivu hudbu a rezervovat to na sobotu je dooost o hubu...tak si pre istotu vymysli aj nahradny podnik ak by tento nevysiel...
a ked mini Christmas..to pak by chcelo aj vianocne trhy zakomponovat neee? mnamnam taky grog.. :hura
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod TomAnt » Str Nov 16, 2005 12:32 am

To je prave to... ja som ziadne BA Xmas organizovat nechcel... chcel som len minipiatkove stretko, take standardne... na vacsi zraz a jeho organizaciu fakt nemam cas...

Ak sa toho niekto ujme, spravme to ako vacsie stretko, ako BA Xmas... rad sa pripojim k organizacii a prilozim ruku k dielu... Ale sam to organizovat nebudem, to proste momentalne nestiham...

A Majki klud...

Ja som tam dopisal to mini Xmas len kvoli tomu, ze som zacal tusit ze ziadne vacsie Xmas nebude...

A vitani su samozrejme vsetci...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Str Nov 16, 2005 12:34 am

TomAnt píše:Ak sa toho niekto ujme, spravme to ako vacsie stretko, ako BA Xmas... rad sa pripojim k organizacii a prilozim ruku k dielu... Ale sam to organizovat nebudem, to proste momentalne nestiham...

A Majki klud...

Ja som tam dopisal to mini Xmas len kvoli tomu, ze som zacal tusit ze ziadne vacsie Xmas nebude...

Ted uz ti na to, s prominutim kaslu...mam uz neco jineho v planu, a nejsem sam, kdo chtel prijet, ale zaridil si uz neco jineho...

Jsem klidny...

Zacal tusit...sorry, ale to fakt "brzo"...
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Zuzana » Str Nov 16, 2005 12:38 am

Tomi ale v Blave je vas viac co by mohli taky zraz pripravit. Ja som sa tiez chystala a aj tesila na vianocnu Blavu a teraz z toho nic nebude, lebo uz aj ja mam nieco na zaciatok decembra a bola som v Blave pred 10 dnami. Skoda, ze sa zabavite sami. :roll
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod TomAnt » Str Nov 16, 2005 12:40 am

OK, verejne tu vyzyvam vsetkych BAkov, aby sme dali sily dokopy a zorganizovali na tento termin poriadnu BA christmas....

Ale ako vidite, zatial som sam...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Str Nov 16, 2005 12:42 am

TomAnt píše:OK, verejne tu vyzyvam vsetkych BAkov, aby sme dali sily dokopy a zorganizovali na tento termin poriadnu BA christmas....

Ale ako vidite, zatial som sam...

Eh, promin, ale jsi slepy??? Tri tydny na to jsou...a jak rikam, nekteri, co na zacatku rijna by napsali, ze 100% prijedou, ze po Vasi (NE tvoji) necinnosti rozhodli si naplanovat neco jineho..ted uz na to vazne kaslete...ja jen vyjadril svuj nazor a svy pocity
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Ďalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť