Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Oznaceni neprectenych prispevku

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

Oznaceni neprectenych prispevku

Poslaťod T » Str Okt 19, 2005 10:27 am

Po vlozeni prispevku mi zmizi oznaceni neprectenych prispevku. Nevite nekdo, co s tim?
Diky.
T
Opytovateľ
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pon Sep 05, 2005 1:56 pm

Poslaťod Suky » Str Okt 19, 2005 10:58 am

T píše:Po vlozeni prispevku mi zmizi oznaceni neprectenych prispevku. Nevite nekdo, co s tim?
Diky.


?

Patrně píšeš ten příspěvek tak dlouho, až to phpBB fórum vyhodnotí jako novou session :ho:

Zkoušel jsi Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy?
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod T » Str Okt 19, 2005 11:02 am

Mam nastavene automaticke prihlaseni a kdyz najedu stranku, vsechno je OK. Zmizi az kdyz vlozim prispevek. (a to i kratkou zpravu)

:janic
T
Opytovateľ
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pon Sep 05, 2005 1:56 pm

Poslaťod Suky » Str Okt 19, 2005 12:23 pm

T píše:Mam nastavene automaticke prihlaseni a kdyz najedu stranku, vsechno je OK. Zmizi az kdyz vlozim prispevek. (a to i kratkou zpravu)

:janic


Netuším, co se děje. Schválně se podívám, co to teď udělá mi.

Na obrázky bych se nespoléhal. Zkusil jsi tu funkci Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy ?
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod T » Štv Okt 20, 2005 4:01 pm

Zobrazit nove prispevky jsem na tvoji radu zkusil a zobrazi mi to jenom nove prispevky od tohohle "vynulovani".
T
Opytovateľ
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pon Sep 05, 2005 1:56 pm

Poslaťod Suky » Štv Okt 20, 2005 6:57 pm

T píše:Zobrazit nove prispevky jsem na tvoji radu zkusil a zobrazi mi to jenom nove prispevky od tohohle "vynulovani".


A neotevřeš si na to nové okno?

Fakt už nevím, server chybu neháže, prostě mu (serveru) tvůj prohlížeč z nějakých důvodů řekne, že začal novou session (říkám tomu česky sezení : -)

Nenavštívíš v době psaní příspěvku jiné servery?
Někdy se může (ale ještě jsem o tom neslyšel u nás) přerušit session tím, že vlezeš někam jinam, třeba na mazdaklub.sk

Pokud problém přetrvá, nezbývá než použít odkaz Zobrazit nejnovější příspěvky
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod T » Pia Okt 21, 2005 11:43 am

Nejsem si ted uplne jisty. Je mozne, ze jsem si otevrel jeste jedno okno fora, abych mel lepsi orientaci na text, na ktery vlastne odpovidam. Zkusim to jeste presneji vysledovat, za jakych okolnosti to vlastne dela a kdyz neco zjistim, dam jeste vedet. Zatim diky za rady.
T
Opytovateľ
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pon Sep 05, 2005 1:56 pm

Poslaťod Suky » Pia Okt 21, 2005 11:57 am

T píše:... Je mozne, ze jsem si otevrel jeste jedno okno fora, abych mel lepsi orientaci na text, na ktery vlastne odpovidam...


Od toho máš při psaní příspěvku dole pod editačním oknem další (rolovací) okno "Přehled tématu"
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod T » Pia Okt 21, 2005 2:07 pm

Suky píše:
T píše:... Je mozne, ze jsem si otevrel jeste jedno okno fora, abych mel lepsi orientaci na text, na ktery vlastne odpovidam...


Od toho máš při psaní příspěvku dole pod editačním oknem další (rolovací) okno "Přehled tématu"


Vim vim, znam a pouzivam. Kdyz je ale vlakno trochu delsi, spatne se mi v tom orientuje.
T
Opytovateľ
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pon Sep 05, 2005 1:56 pm

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť