Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Navrh na vylepsenie.

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

Poslaťod Suky » Pia Sep 09, 2005 9:29 pm

Spustil jsem to na ostro.

Již se mi nechtělo čekat na německý překlad, oni Němci toho stejně měli dost anglicky už předtím :spik2
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Bootleg » Pia Sep 09, 2005 10:37 pm

majki píše:Tuna sa ale to THE nepoji s mnoznym cislom ale s tretim stupnom sklonovania pridavneho mena THE NEWEST :o)


Tak napisal som asi nezrozumitelne moj prispevok s textom THE.. alebo neviem uz.. Funny.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod majki » Pia Sep 09, 2005 10:41 pm

Steve píše:
majki píše:Tuna sa ale to THE nepoji s mnoznym cislom ale s tretim stupnom sklonovania pridavneho mena THE NEWEST :o)


Tak napisal som asi nezrozumitelne moj prispevok s textom THE.. alebo neviem uz.. Funny.

Ale tak napisal si to jasne, THE...ja som len dovysvetlil Krisovi, ako to akoze je, ok, bratm? 8)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Sob Sep 10, 2005 12:41 am

Pocuvaj sem, maaam kamaraata a ten ma tiez brata.. A on maa tolkooo penaaaze, ze kupi aj vsetky tie, 626, ked bude mat to, dobru naaaladu.. bratm.. a aj THE vsetky kuupi.. A uz nebude THE potom nikde na svete, len u naaas bude, pri Vysokych Tatroch. :)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Kris » Sob Sep 10, 2005 1:06 am

Asi je s tym daaky problem lebo na mieste toho co predtym bolo "vsetky vase prispevky" teraz neni nic.

Obrázok
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod majki » Sob Sep 10, 2005 9:12 am

Steve píše:Pocuvaj sem, maaam kamaraata a ten ma tiez brata.. A on maa tolkooo penaaaze, ze kupi aj vsetky tie, 626, ked bude mat to, dobru naaaladu.. bratm.. a aj THE vsetky kuupi.. A uz nebude THE potom nikde na svete, len u naaas bude, pri Vysokych Tatroch. :)

Aaaaaaaaaaaaaaaa, Mafiaaaaaa, run away.... :sok:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Sob Sep 10, 2005 9:15 am

Jen takova trapna otazka...v cem se tu co melo zmenit? :lol
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Suky » Sob Sep 10, 2005 9:22 am

Kris píše:Asi je s tym daaky problem lebo na mieste toho co predtym bolo "vsetky vase prispevky" teraz neni nic.

Obrázok


Heergoooot.
Ja kokot pragocentrický čehúň som voľako zkopíroval iba český jazykový súbor a na ostatné jsom zabudol !!!! :zlost :wc
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Suky » Sob Sep 10, 2005 9:24 am

majki píše:Jen takova trapna otazka...v cem se tu co melo zmenit? :lol


Fakt trapná :-)

Jsou přímé odkazy na vyhledávání posledních příspěvků (bez ohledu jestli jsi je četl nebo ne - to když přijde šéf a ty to musíš shodit) - vpravo nahoře na main page.

A také na stránce hledání přibyl odkaz na tebou objednané hledání upravených příspěvků.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Sob Sep 10, 2005 9:31 am

Suky píše:
majki píše:Jen takova trapna otazka...v cem se tu co melo zmenit? :lol


Fakt trapná :-)

Jsou přímé odkazy na vyhledávání posledních příspěvků (bez ohledu jestli jsi je četl nebo ne - to když přijde šéf a ty to musíš shodit) - vpravo nahoře na main page.

A také na stránce hledání přibyl odkaz na tebou objednané hledání upravených příspěvků.


Ooooo, dekuji :poklona

Ja jen, ze se mi to uz vsecko popletlo dohromady s tamtim onym vis cim pripravovanym :tma
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Pon Sep 12, 2005 6:07 pm

Kris píše:Navrhujem vymenit polozku

"zobrazit prispevky bez odpovedi"

za polozku

"zobrazit prispevky za poslednych 24 hodin"

Podla mojho nazoru bude kliknuta ovela castejsie ako to bez-odpovede.

Sam by som to urcite vyuzil, pretoze sa mi dost casto stava to, ze pridem po dni, kuknem co je nove cez polozku "zobrazit nove prispevky", pozriem prve 2 -3, nieco ma vyrusi, vypnem stroj ..a ked sa vratim za chvilu, tak uz mi nic nezobrazi, lebo som tu uz bol...tym 24 hod. by som si pomohol..

Druhe vyuzitie je to, ze by som si zobrazil len aktualne veci..starsie nie..

Hmmm? (zase Sukymu nahanam robotu :lol )


Ak si chces este nasypat trochu popolu, skus este raz pozriet co som navrhoval. :o:
Sice nova funkcia funguje vyborne, akurat si odstranil kvoli nej nie "zobrazit prispevky bez odpovedi" ale "zobrazit moje prispevky" :lol

No ale "zobrazit moje prispevky" som pouzival doost casto :lol
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Suky » Sob Sep 17, 2005 9:27 am

Kris píše:
Kris píše:Navrhujem vymenit polozku

"zobrazit prispevky bez odpovedi"

za polozku

"zobrazit prispevky za poslednych 24 hodin"

Podla mojho nazoru bude kliknuta ovela castejsie ako to bez-odpovede.

Sam by som to urcite vyuzil, pretoze sa mi dost casto stava to, ze pridem po dni, kuknem co je nove cez polozku "zobrazit nove prispevky", pozriem prve 2 -3, nieco ma vyrusi, vypnem stroj ..a ked sa vratim za chvilu, tak uz mi nic nezobrazi, lebo som tu uz bol...tym 24 hod. by som si pomohol..

Druhe vyuzitie je to, ze by som si zobrazil len aktualne veci..starsie nie..

Hmmm? (zase Sukymu nahanam robotu :lol )


Ak si chces este nasypat trochu popolu, skus este raz pozriet co som navrhoval. :o:
Sice nova funkcia funguje vyborne, akurat si odstranil kvoli nej nie "zobrazit prispevky bez odpovedi" ale "zobrazit moje prispevky" :lol

No ale "zobrazit moje prispevky" som pouzival doost casto :lol


Snad jsem to udělal již úúúplně přesně, jak pan velkomožný poručil :lol
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Kris » Sob Sep 17, 2005 11:15 am

:poklona :poklona :poklona :poklona :poklona :poklona :poklona :poklona :poklona :poklona :poklona

Allah aghbar!!!!!


:tleskam :tleskam :tleskam :tleskam :tleskam :tleskam :tleskam :tleskam :tleskam :tleskam :tleskam :tleskam
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Predchádzajúci

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť