Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

2.ročník Mazda Silvestr 2007

O Mazda zrazoch v roku 2007.

Re: 2.ročník Mazda Silvestr 2007

Poslaťod Dopi » Sob Dec 01, 2007 9:12 pm

Kawo, a Ty svou Katku nebereš s sebou?
Už jen kvůli Eastu je dobré mít mazdu!
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Poslaťod kawa » Sob Dec 01, 2007 10:34 pm

Samozřejmě i Katka se mnou přijde, už jsem to opravil .
Když je nouze nebo zima tak řídím Mazdu.
KAWA už vyjel ;)
Obrázok užívateľa
kawa
Prispievateľ
 
Príspevky: 289
Registrovaný: Pon Feb 28, 2005 6:30 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Dopi » Sob Dec 01, 2007 11:27 pm

Tak tam ke mně ještě místo jedničky napiš +Andrea, ať není jedinná bezejmenná, i když moje jednička to samozřejmě je :) Dík.
Už jen kvůli Eastu je dobré mít mazdu!
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Poslaťod kawa » Sob Dec 01, 2007 11:37 pm

Opraveno Dopi :jupi .
Když je nouze nebo zima tak řídím Mazdu.
KAWA už vyjel ;)
Obrázok užívateľa
kawa
Prispievateľ
 
Príspevky: 289
Registrovaný: Pon Feb 28, 2005 6:30 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod kawa » Uto Dec 04, 2007 12:40 am

Tak příští týden proběhne bojové stretko ohledně Mazdasilvestra a doladí se detaily programu :jupi .
Když je nouze nebo zima tak řídím Mazdu.
KAWA už vyjel ;)
Obrázok užívateľa
kawa
Prispievateľ
 
Príspevky: 289
Registrovaný: Pon Feb 28, 2005 6:30 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod kawa » Str Dec 26, 2007 9:04 pm

Info pro účastníky Mazdasilvestra Akce na Jiřince začíná od 27.12 2007 a končí 2.1 2008. Nachystána je pro vás jako obvykle útulná chata s veškerým komfortem a bohatý program. Dostatek jídla a pití alko i nealko a bohatý program. Telefonní číslo na Black mají všichni účastníci a pokud by se rozhodnul ještě někdo se zúčastnit navíc, tak zanechte soukromou zprávu do mojí schránky a já se s vámi zkontaktuji, je potřeba zanechat telefonní kontakt. Má-li někdo požadavky ohledně stravování (např.vegetariáni)tak stačí buď dát vědět sem a nebo poslat sms Black. Děkuji a přeji všem to nejlepší vkročení do nového roku.
Když je nouze nebo zima tak řídím Mazdu.
KAWA už vyjel ;)
Obrázok užívateľa
kawa
Prispievateľ
 
Príspevky: 289
Registrovaný: Pon Feb 28, 2005 6:30 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Dopi » Str Jan 02, 2008 2:59 pm

Pěkné to bylo.
Prílohy
silvestr 07.jpg
Už jen kvůli Eastu je dobré mít mazdu!
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Poslaťod cingo » Str Jan 02, 2008 3:43 pm

a preco len jedno foto? :lol
ex- Mazda 323BJ 1,8 sedan, Mazda 6 1,8 sedan
Mazda MX-5 NC 2.0
Obrázok užívateľa
cingo
VIP 2007
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Pia Feb 09, 2007 10:53 am
Bydlisko: BA

Poslaťod maros » Str Jan 02, 2008 3:58 pm

áno.. kde je foto? chceme vidieť.. Juro.. šup ho sem..
GG
Obrázok užívateľa
maros
VIP 2007
 
Príspevky: 1047
Registrovaný: Uto Aug 22, 2006 4:57 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod kawa » Str Jan 02, 2008 10:31 pm

maros píše:áno.. kde je foto? chceme vidieť.. Juro.. šup ho sem..
Black v exiluMaros na co fota, sliboval jsi, že přijedeš a skutek utek. Navíc byla to poslední akce, takže byla to byla už opravdu poslední šance být na Mazdasilvestru v Brně, protože pochybuji, že se někdo další pustí do organizování třetího ročníku Mazdasilvestra, bylo to extrémně náročné a zabere to dost času a to i v čase vánočním a to má člověk sakra málo času a navíc bůhví, co bude za rok a kde budu já. Jestli se ovšem najde nějaký masochista a šílenec na takovou akci, tak mu moc ráda nechám kontakt na majitele chaty a pokud mi vyjde čas, tak se přijedu podívat.
Děkuji účastníkům srazu za účast a zvláštní dík patří Jurajovi, že přijel, moc fajn se s tebou povídalo :palec .
Když je nouze nebo zima tak řídím Mazdu.
KAWA už vyjel ;)
Obrázok užívateľa
kawa
Prispievateľ
 
Príspevky: 289
Registrovaný: Pon Feb 28, 2005 6:30 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Harry FE3 » Štv Jan 03, 2008 1:09 am

Black tak to ne!I když to bylo šílený a plný problémů a byl nedostatek účastníků,musíme to příště udělat za každou cenu.Poučili jsme se,víme co příště udělat jinak a tak to taky uděláme.Ale musí to být,protože si nedovedu představit trávit silvestra jinde než tam!
Obrázok
Obrázok užívateľa
Harry FE3
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2774
Registrovaný: Sob Dec 04, 2004 12:24 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Duffman » Štv Jan 03, 2008 2:15 pm

Tak Silvestrovska oslava dopadla velice pekne. Jinak to ze nas tam bylo opravdu tentokrat malo tak za to muzou pouze lide z tohoto mista kteri postupne odvolali svou ucast. Takze pokud nekdo z tech co tam byl by chtel podotknout neco na tohle tema tak si uvedomte ze to neni chyba poradatelu nicmene vas tady samotnych. Me osobne to vubec nevadilo ikdyz nektere lidi bych videl rad a to ze nedojeli neni moje starost a kazdy at cini jak chce. Tudiz to i respektuji.

Jinak cela akce probehla naprosto vyborne a myslim ze vsichni co tam byli si ji maximalne uzili.
Co se tyka usporadani cele akce tak bych chtel svym jmenem podekovat za celkovou organizaci a klidny chod cele akce Hlavnimu poradateli Black, ktera si to maximalne zaslouzi !
Urcite tam byla nejaka vec kterou bych udelal malinko jinak ale to uz je vec nazorova a i pres drobnou vyhradu byli vsechny potencialni problemy vyreseny a tudiz akce probehla v poklidu a uspesne. A to tentokrat nebylo vubec jednoduchhe zajistit.

Nicmene souhlasim s tim ze oficialne mazdasilvestr nema cenu organizovat jelikoz pokud prijede 5lidi z puvodne nahlasenych asi 20 tak je neco asi spatne a o necem to vypovida. A organizovat akci kvuli nekomu kdo o ni nema zajem si myslim ze pri lehkem logickem uvazovani prijdeme na to ze je to blbost.

Tudiz bych se vubec nedivil kdyby Black uz oficialne zadnou dalsi podobnou akci neporadala.

Nicmene jeste jednou rikam ze akce byla super. :palec
"Utrhl jsem květinu a zvadla. Chytil jsem motýla a zemřel mi v dlani. Pochopil jsem, že krásy se mohu dotknout pouze srdcem." Tupac Amaru Shakur (2pac)
Obrázok užívateľa
Duffman
Prispievateľ
 
Príspevky: 159
Registrovaný: Ned Jan 21, 2007 10:36 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Juraj-dotore » Pia Jan 04, 2008 9:41 am

Ahojte. Bola to naozaj vydarená mazdaakcia. Stálo to za to, presvedčiť aj týćh dvoch. Dalo to dosť práce, ale oplatilo sa... Bolo nám veľmi dobre, škoda akurát troch vecí: 1. Neprišli tí, čo sľúbili, (Oni vedia, ktorí to sú), 2. škoda, že som nemohol prísť skôr, 3. Mrzí ma, že Black už nechce robit tento rok silvestra. Rozumiem ale tomu... Inak, patrí jej hlavný dík, za hladký priebeh akcie...

Teším sa na ďalšie zrazy... :jupi
Obrázok užívateľa
Juraj-dotore
Prispievateľ
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pia Mar 23, 2007 12:13 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Juraj-dotore » Sob Jan 05, 2008 12:17 am

:ho: Áááááááá, chcem ešte Dopimu poďakovať za pekné ohňostrojové foto... Vtesnala sa tam aj moja cica... :jupi



Bolo fakt fajn... :dobry


Len, o rok asi nebude... :bee

Povedala Black... :bee

Boh vi, kde ale já o rok budem.... :ko
Obrázok užívateľa
Juraj-dotore
Prispievateľ
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pia Mar 23, 2007 12:13 am
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2007

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť