Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Předmět - korektní vyplňování

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

Předmět - korektní vyplňování

Poslaťod gathis » Uto Feb 20, 2007 11:47 pm

Měl bych jeden návrh, částečně i prosbu.... Mohli by jsme opět zkusit korektně vyplňovat předměty ve fóru?

Značně to všem ulehčí procházení fóra, ušetří nemálo času a zpříjemní pobyt tady....

Ačkoli se jedná o podstatný zásah, přimlouval bych se i za případný zásah adminů.... Popř. o bojkot z strany ostatních uživatelů

Typické nekorektní předměty z poslední doby (dle mého názoru):
- OK, uz to tu bolo, ale OLEJ ...
- Co vy na to??
- Je pravda, ze na slovensku sa nesmu pouzivat...
- moja MAZDA je snať začarovana
- Opat problem s M323F BG
- nepojazdna.....
- Ani nemam problem ako taky...
- Hned dva problémy najednou
- No tak to uz hej!
- Prepacte, ja musim... :)

...a mnoho mnoho dalších....

pouze pro inspiraci doporučuji pravidla http://digiforum.zive.cz/viewtopic.php?t=3

díky
gathis
VIP 2007
 
Príspevky: 619
Registrovaný: Uto Máj 03, 2005 5:06 pm
Bydlisko: Kladensko

Poslaťod 323.Hans.626 » Str Feb 21, 2007 12:14 am

To sice není špatnej nápad ale není to problém jenom tohohle fora ale desítky dalších na českém a slovenském internetu 8-)
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod Black » Str Feb 21, 2007 12:17 am

323.Hans.626 píše:To sice není špatnej nápad ale není to problém jenom tohohle fora ale desítky dalších na českém a slovenském internetu 8-)
Black boxu bych dala vyjímku,tam to má svoji originalitu a mě to nevadí 8-) . Když už se to tady všude oklešťuje, tak alespoň ať tam je volnost.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod EDU » Str Feb 21, 2007 12:21 am

NO nevim Gathis, toto je jedna z vlastnosti komunitniho fora. Casem se naucis pouzivat :lol :lol Nove prispevky od posledni navstevy, a bude ti to prirozene. Pro stavbu databazoveho FAQ serveru, tam by to jiste nebylo spatne "uklidit", ale tady je to soucasti "folkloru".

Za sebe nikoho nebudu ignorovat za predmet (dokonce ani chybu v Joziho "GSP" prijimace nepripominkuju, pres fakt ze je v "me" GPS sekci. Jo a na adminy, to si zkus adminovat takoveto forum. Delaji to "normalni" lide, tzn. ze jestli sem vlezou, tak krome normalni udrzby nemuzeme po nikom chtit jeste uklizet...

Tak to vidim ja.... peace
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod 323.Hans.626 » Str Feb 21, 2007 12:26 am

Jo, BlackBox a Pokec by měly mít výjimku.... to jsou spíš různá ot témata co jinam nepatří. Ale jelikož vlastně nejsem moderátor tak do toho nemám co kecat :) :) :lol
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod Zoran » Str Feb 21, 2007 1:02 am

gahtis nesranduj, tak to potom uz asi sem fakt prestanem chodit.... koho to zaujima citat nejake smisne pravidla, na co sa chces hrat?
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Vašek Tábor » Str Feb 21, 2007 9:36 am

Ale ne, má pravdu. Sice bych to nebral jako dogma, ale je fakt, že já si vybírám příspěvky částečně i podle názvu a když z toho moc nepoznám, tak tam ani nejdu. A asi nejsem sám.
Teď nemluvím o fóru a chatu, ale o prosbách s technickým zaměřením, tj. spíše horní části webu.

Prosím nekamenovat, jsem tu sice nováček, ale takhle to vidím.
Motto dne: Řidiči s kloboukem vyhni se obloukem!
Obrázok užívateľa
Vašek Tábor
Opytovateľ
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Pon Feb 12, 2007 2:32 pm
Bydlisko: Horní Pěna

Poslaťod Pavel Rittich » Str Feb 21, 2007 10:13 am

Myslím, že jeden z těch titulů je dokonce ode mě. Něco na tom je: Když nestíhám, mám problém přečíst všechny nové příspěvky, ale když zavřu stránku před dočtením, podruhé už se mi nezvýrazní nepřečtené příspěvky. Kdyby byl přednět jasný a výstižný, dovolil bych si aspoň něco přeskočit. Výjimku by si ale opravdu zasloužily "Pokec" a "Blackbox" - to jsou vysloveně diskuzní záležitosti, hodně často mimo mazďácké téma, ale je to dobré zpestření. Tam mi záhadný nadpis nevadí, spíš je člověk zvědavý, co se za ním skrývá.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod TomAnt » Str Feb 21, 2007 10:35 am

Ako pravidla to zavadzat nebudeme, nema to zmysel, vymozitelnost takmer nulova.

Ale... Kazdy autor threadu si musi sam uvedomit, ze sanca na vyriesenie problemu rastie priamo umerne so spravnym napisanim Predmetu spravy a s co najpresnejsie detailnym popisom problemu.

Priklad:

***
Predmet: ...prob...
Sprava: Mam problem s motorom, co s tym?
***

***
Predmet: Kolisajuce otacky na 323F BA 2.0V6 pri studenom motore a volnobehu
Sprava: Kolisu mi otacky na 2.0V6 pri studenom motore a volnobehu, diagnostika nic nenasla, pravdepodobne to taha falosny vzduch. Vie mi niekto poradit mechanika, co sa na to pozrie? BA a okolie. DAKUJEM.
***

Je to kazdeho vec, ako uz tu niekto spominal, nie kazdy cita vsetko a niekto sa orientuje LEN podla Predmetu spravy. Ale rozdiel v tychto dvoch prikladovych prispevkoch je zrejmy.

Rozdiel je v celej sekcii Bazar, tam platia pravidla napisane v danej oblasti.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť