Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Dojmy z Mazda Christmas Bratislava

O Mazda zrazoch v roku 2004.

Poslaťod Pavel Rittich » Uto Dec 07, 2004 12:23 pm

Honza píše:.....Tady de totiž o princip :spik2

Honzo, v životě jde vlastně neustále o princip, ale kdyby se to tak pokaždé řešilo, tak např. každý normální chlap časem brutálně zabije vlastní manželku a matku svých (snad svých) dětí a každý soud ho musí osvobodit, protože v principu byl v právu. A pak tu máš šéfy, tu babu odnaproti, toho debila co Ti úplně nesmyslně načochnil auto atd atd. Logicky se časem střetnou i dobří kamarádi. Chlapi si to pak většinou vyříkají u piva, holky to mají těšší. Ono je opravdu lepší se na chvíli povznést nad věc a počkat pár dní, jestli je to opravdu tak zásadní problém.
Volám "Nechť slunce nezapadá nad vaším hněvem" a už se na to vykašlete a napište radši něco srandovního.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Honza » Uto Dec 07, 2004 1:03 pm

dabel píše:
Gothic píše: ...

...

No je pravda,že ne všichni tam byli,takže o něčem vědět nemůžou přímo,na druhou stranu tady zazněly takový pitomosti,který s tou akcí nemají přímo co dělat a přijdou mi ještě ujetější.. :o)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod trojanhorse » Uto Dec 07, 2004 1:38 pm

Prosím, už to tu neriešte. Ľudia, ktorích sa to tu týkalo, to už neriešia. Každý si z toho zobral ponaučenie.
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod Koudy » Uto Dec 07, 2004 3:19 pm

trojanhorse píše:Prosím, už to tu neriešte. Ľudia, ktorích sa to tu týkalo, to už neriešia. Každý si z toho zobral ponaučenie.


Jen jsem četl a nereagoval a ani na tom nebudu nic měnit. Jen jsem překvapen a to mile, že jsi se vrátil. Nebo neodešel? Bylo by mi to líto. Ať už se stalo cokoli. :!!:
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod trojanhorse » Uto Dec 07, 2004 4:53 pm

Koudy píše:
trojanhorse píše:Prosím, už to tu neriešte. Ľudia, ktorích sa to tu týkalo, to už neriešia. Každý si z toho zobral ponaučenie.


Jen jsem četl a nereagoval a ani na tom nebudu nic měnit. Jen jsem překvapen a to mile, že jsi se vrátil. Nebo neodešel? Bylo by mi to líto. Ať už se stalo cokoli. :!!:


Dík, zatiaľ som neodišiel. Ale ver, že som bol úplne znechutený. Ale budem sa snažiť nad to povzniesť. Veď je tu kopec super ľudí. 8)
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod Doktor » Uto Dec 07, 2004 6:06 pm

trojanhorse píše:
Koudy píše:
trojanhorse píše:Prosím, už to tu neriešte. Ľudia, ktorích sa to tu týkalo, to už neriešia. Každý si z toho zobral ponaučenie.


Jen jsem četl a nereagoval a ani na tom nebudu nic měnit. Jen jsem překvapen a to mile, že jsi se vrátil. Nebo neodešel? Bylo by mi to líto. Ať už se stalo cokoli. :!!:


Dík, zatiaľ som neodišiel. Ale ver, že som bol úplne znechutený. Ale budem sa snažiť nad to povzniesť. Veď je tu kopec super ľudí. 8)


To si teda píš kamoško, lebo keby si odišiel, tak ja by som si pre teba do tej tvojej Serede prišiel. :o)
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Doktor » Uto Dec 07, 2004 7:48 pm

Jo jo, ja uz len pevne dufam, ze dneska uz budu emocie kludnejsie. Priatelia, zhrniem to jednou vetou: uz sa na to vyserme.

The King is only one. :tlesk:
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Doktor » Uto Dec 07, 2004 7:49 pm

Anonymous píše:
Atenza píše:A jedeme znova Materska skolka je proti vam fakt lejno. :o)


Priateľu, ho*no do toho vidíš, tak na Tvojom mieste by som do toho moc "nekecal". Tak sa, prosím, vzdaj týchto prihlúplych viet a nechaj to tu tak, tí, ktorích sa to týka, si to tu vysvetlia aj bez Tvojich pripomienok! :prdel


A tento anonym bol kto? Ja na náhody moc neverím - kto sa zabudol prihlásiť? :o) :o) :o)
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Doktor » Uto Dec 07, 2004 7:57 pm

trojanhorse píše:Prosím, už to tu neriešte. Ľudia, ktorích sa to tu týkalo, to už neriešia. Každý si z toho zobral ponaučenie.


J.A. Komenský
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Atenza » Uto Dec 07, 2004 9:35 pm

Doktor píše:
Anonymous píše:
Atenza píše:A jedeme znova Materska skolka je proti vam fakt lejno. :o)


Priateľu, ho*no do toho vidíš, tak na Tvojom mieste by som do toho moc "nekecal". Tak sa, prosím, vzdaj týchto prihlúplych viet a nechaj to tu tak, tí, ktorích sa to týka, si to tu vysvetlia aj bez Tvojich pripomienok! :prdel


A tento anonym bol kto? Ja na náhody moc neverím - kto sa zabudol prihlásiť? :o) :o) :o)


Dobre dobre uz drzim hubu.Snad si tu muzu rict svuj nazor ne? Tot ode mne vse v tomto tematu!
Obrázok užívateľa
Atenza
Komunikátor
 
Príspevky: 631
Registrovaný: Uto Nov 02, 2004 1:53 pm
Bydlisko: Nove Mesto pod Smrkem/Dingolfing

Poslaťod Bootleg » Str Dec 08, 2004 9:25 pm

Prezrel som si celý príspevok a nie som veľmi nadšený tým, čo som si prečítal. Hlavne správanie sa istých osôb je prinajmenšom na zamyslenie. Je mi veľmi ľúto, že to nakoniec dopadlo nie celkom dobre, snáď to veľmi neovplyvní budúce zrazy (aj keď úplne chápem oprávnené kritické pripomienky zopár účastníkov).. A niektoré veci z príspevkov ma naozaj veľmi zarazili..

P E A C E . . .
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod TomAnt » Str Dec 08, 2004 9:27 pm

A to uz je dost velka cast zmazana...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Štv Dec 09, 2004 1:44 am

Tak damy a pani, rad by som tuto temu uzavrel niecim veselym, co vam dufam vsetkym dvihne naladu tak ako nam vsetkym co sme na chate prave teraz ked to pisem... Paci sa linky...

http://www.mazdaklub.sk/anketa.mp3
http://www.mazdaklub.sk/arieli.mp3
http://www.mazdaklub.sk/car1.mp3
http://www.mazdaklub.sk/car2.mp3
http://www.mazdaklub.sk/car3.mp3
http://www.mazdaklub.sk/madar.mp3

Zaroven tuto cast z moci admina zamykam, aby bol koniec pozitivny a humorny :o)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Pia Sep 23, 2005 11:22 am

Lily píše:
dabel píše:Black a Lily: poprosim Vas, uz to tu nerieste. Myslim, ze uz toho stacilo a uz to nie su prispevky, uz su to len osobne urazky. Ak Vam ide o to, pohadat sa do krvi, tak to kludne spravte, ale pokial mozno v sukromi.Dakujem.


OK, neboj, skončila jsem. Však ono se časem jasně všem ukáže, kdo má v hlavě problém, jestli já nebo Black....


:jo
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Predchádzajúci

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2004

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť