Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Kolik za ubytovani

O Mazda zrazoch v roku 2004.

Kolik za ubytovani

Poslaťod majki » Pon Dec 06, 2004 7:05 pm

Tak, vzhledem k poslednim udalostem si myslim, ze tohle nebude na skodu jak pro sraz v OV, tak pro info do budoucna.
Chtel bych poprosit kazdeho, kdo by uvazoval prijet na sraz do OV, ktery planujeme na nektery z jarnich vikendu (konec unora, brezen), aby sem napsal, kolik je ochoten zaplatit za nocleh (at uz v OV nebo jsem take schopen neco sehnat v Karvine) nebo se spokoji s prespanim u me v byte (3lide). Neni problem srazit se v OV, udelat fotky, zajit nekam na jidlo, nealko piti, pokecat, pak pripadne odvezt auta do KA a prijet zpet do OV v jednom voze (priklad pro 4 lidi + me, jak jste si vsimli, alkohol nemusim, takze neni problem s odvozem) a pokracovat ve flamovani :) (vse zalezi na dohode a ochote).
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Pon Dec 06, 2004 7:41 pm

mna sa zda takych 500 SK este celkom znesitelna suma...
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Doktor » Pon Dec 06, 2004 8:10 pm

majki píše:Tak, vzhledem k poslednim udalostem si myslim, ze tohle nebude na skodu jak pro sraz v OV, tak pro info do budoucna.
Chtel bych poprosit kazdeho, kdo by uvazoval prijet na sraz do OV, ktery planujeme na nektery z jarnich vikendu (konec unora, brezen), aby sem napsal, kolik je ochoten zaplatit za nocleh (at uz v OV nebo jsem take schopen neco sehnat v Karvine) nebo se spokoji s prespanim u me v byte (3lide). Neni problem srazit se v OV, udelat fotky, zajit nekam na jidlo, nealko piti, pokecat, pak pripadne odvezt auta do KA a prijet zpet do OV v jednom voze (priklad pro 4 lidi + me, jak jste si vsimli, alkohol nemusim, takze neni problem s odvozem) a pokracovat ve flamovani :) (vse zalezi na dohode a ochote).


To je celkem jednoduché, Majki, tolik, kolik bude potřeba. Já jsem v OV v životě nebyl, určitě se přijedu podívat, akorát to kvůli práci musím vědět víc dopředu. Dík.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Gothic » Str Dec 08, 2004 2:58 pm

Do OV ubytovani netreba, mam tam pribuzne. Nemluve o tom, ze jsem tam zil :o)

Obecne za ubytovani cokoli :o)

Jen po me nechtejte jezdit nekam v zime :o)
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod majki » Str Dec 08, 2004 3:02 pm

Gothic píše:Do OV ubytovani netreba, mam tam pribuzne. Nemluve o tom, ze jsem tam zil :o)

Obecne za ubytovani cokoli :o)

Jen po me nechtejte jezdit nekam v zime :o)


Super, ty jeden Ostravaku :o)
Btw., ten tvuj "unor" v tematu o nalepkach, ty nevzpominas, jaky byl unor minulej rok? Zima jak svina, vsude hory snehu :ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gothic » Str Dec 08, 2004 3:05 pm

Kdyz bude snih, prijedu vlakem :o) A na sraz MazdaTramvaji :o) Spojim prijemne s uzitecnym, tj. MazdaSraz s pribuzenskou navstevou :o)

Jo, a kdyztak jsem Jihocechoseveromoravak, v tomhle poradi :o)
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod majki » Str Dec 08, 2004 3:14 pm

Gothic píše:Kdyz bude snih, prijedu vlakem :o) A na sraz MazdaTramvaji :o) Spojim prijemne s uzitecnym, tj. MazdaSraz s pribuzenskou navstevou :o)

Jo, a kdyztak jsem Jihocechoseveromoravak, v tomhle poradi :o)

Wow, ty jsi doslova poutnik :o).
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Pavel Rittich » Str Dec 08, 2004 3:24 pm

No mě připadla ideální cena jako ve Valticích. Je to přeci jen tisícovka za benzin, něco za jídlo a pití, celková suma lehce dosáhne třetinu platu provinčního státního úředníka, do výplaty je pak ouvej. Ale já jsem stejně slíbil, že příště tábořím v autě, aby se ostatní v klidu vyspali.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2004

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron