Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Financovanie webu a VIP členstvo

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Financovanie webu a VIP členstvo

Poslaťod TomAnt » Štv Okt 21, 2004 1:24 pm

Priatelia a kamaráti, na hlavnej stránke webu, alebo priamo na adrese

http://www.mazdaklub.sk/index.php?id=7

sme zverejnili model ďalšieho financovania chodu nášho spoločného servera spojeného s VIP členstvom a drobnými výhodami pre VIP členov. Dúfame, že sa vám model bude páčiť a že svojou troškou prispejete k spoločnému úsiliu o zlepšenie a skvalitnenie nášho/vášho MazdaKlub.sk webu.

Za MazdaKlub.sk - TomAnt
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Koudy » Pia Okt 22, 2004 3:11 pm

Jasný, v listopadu platím... Jen se chci zeptat, variabilní symbol myslíš 626626626 a nebo jen 626? Sice vypadám jak blbec, ale radši se ptám... :lol:
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod Suky » Pia Okt 22, 2004 3:19 pm

Pokud je stejný rozdíl mezi číslicí a číslem na Slovensku a v Čechách (Moravě, Slezsku...) a já dobře rozumím slovenštině, mělo by to být 626626626.
Ale nejsem si jist že to byl TomAntův záměr :lol:
V každém případě obojímu bychom rozumněli.
Snad se majitelé 323, 6, 9 ... neurazí, že budou psát 626, ale něco jsme prostě vymyslet museli, a 626-tek je zatím nejvíc :P
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Honza » Pia Okt 22, 2004 3:25 pm

Jé jako hele...já nevím jak co vyplnit.. :oops: Když na tom příkazu k úhradě nemám žádnou kolonku pro příjemce..kam mám jakože napsat svůj nick?A nestačí na ten mail dar@........... napsat číslo účtu ze kterýho bych to posílal?To by pak ve výpisu mělo být vidět ne?
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod TomAnt » Pia Okt 22, 2004 3:30 pm

Myslel som len cisto "626" a mate pravdu napisal som to zle, ale proste nerobme z toho vedu, staci sa akokolvek spolahlivo identifikovat, ci uz cislom uctu z ktoreho to posielate, alebo nieco napiste do poznamky pri odosielani, alebo akokolvek... skratka aby sme to vedeli sparovat...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Suky » Pia Okt 22, 2004 3:33 pm

Samozřejmě že to dopadne jen dobře. Ale vždy je lepší mít více informací, aby jsi mohl spárovat platby s lidmi.
Jak posíláš příkaz k úhradě? Já když posílám peníze z GSM banky tak mám poslední kolonku "Zprava/AV", na složence to je tuším "Zpráva pro příjemce". Snad by to mělo jít vždy něco napsat.
Tak se na to vykašli a pro jistotu mi přidej do variabilního symbolu Tvoje ID z fóra, v Tvém případě tedy variabilní symbol 62611
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Honza » Pia Okt 22, 2004 3:35 pm

TomAnt píše:Myslel som len cisto "626" a mate pravdu napisal som to zle, ale proste nerobme z toho vedu, staci sa akokolvek spolahlivo identifikovat, ci uz cislom uctu z ktoreho to posielate, alebo nieco napiste do poznamky pri odosielani, alebo akokolvek... skratka aby sme to vedeli sparovat...


Tak fajn..teď už to zvládnu :o)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Honza » Pia Okt 22, 2004 3:38 pm

Suky píše:Samozřejmě že to dopadne jen dobře. Ale vždy je lepší mít více informací, aby jsi mohl spárovat platby s lidmi.
Jak posíláš příkaz k úhradě? Já když posílám peníze z GSM banky tak mám poslední kolonku "Zprava/AV", na složence to je tuším "Zpráva pro příjemce". Snad by to mělo jít vždy něco napsat.
Tak se na to vykašli a pro jistotu mi přidej do variabilního symbolu Tvoje ID z fóra, v Tvém případě tedy variabilní symbol 62611


Příkaz vypíšu na takovej formulář a hodím do boxu co je ve spořce..
Sic na tom je řádek nadepsanej "Údaj příkazce",ale co já vim jestli je to to samo jako zpráva pro příjemce?:o)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod dabel » Pia Okt 22, 2004 3:39 pm

Honza: jo, to je ono. Nemci tomu napr. hovoria "Dovod zaslania", ale stale je to to iste, teda sprava, co sa objavi vo vypise.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod majki » Pia Okt 22, 2004 5:06 pm

Ja se s platbou pripojim nekdy kolem Vanoc...dekuji za trpelivost :lol:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod George » Uto Okt 26, 2004 10:01 am

TomAnt píše:Priatelia a kamaráti, na hlavnej stránke webu, alebo priamo na adrese

http://www.mazdaklub.sk/financovanie.htm

sme zverejnili model ďalšieho financovania chodu nášho spoločného servera spojeného s VIP členstvom a drobnými výhodami pre VIP členov. Dúfame, že sa vám model bude páčiť a že svojou troškou prispejete k spoločnému úsiliu o zlepšenie a skvalitnenie nášho/vášho MazdaKlub.sk webu.

Za MazdaKlub.sk - TomAnt

Hele Tome
Já teď vůbec nebudu mít čas.Nešlo byže bys mi soukromě poslal tvoji adresu a já ti pak hodil ty prachy poštou?Moc by mi to zjednodušilo práci.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Pavel Rittich » Uto Okt 26, 2004 10:45 am

Už nějakou dobu mám zařízený placení myší od monitoru a je to k nezaplacení, vřele doporučuju :o)
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Lily » Uto Okt 26, 2004 11:49 am

Pavel Rittich píše:Už nějakou dobu mám zařízený placení myší od monitoru a je to k nezaplacení, vřele doporučuju :o)


Svatá pravda. Pokud člověk má co posílat, tak nemusí zvednout zadek a vše je hotovo během chvilky :lol:
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Suky » Uto Okt 26, 2004 12:36 pm

Nechci Vám kazit náladu, ale když vím co všechno může admin... :shock:
A jak jsou děravé pracovní stanice i servery.... :-o

Takže v práci bych určitě nepoužíval banku přes Internet, jedině doma kde vím co mám (a sám si za to ručím).

Raději používám GSM banku a složenky platím v rámci krátkého sezení (však víte kde :P ).
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Koudy » Uto Okt 26, 2004 3:58 pm

Já používám jak net (doma), tak GSM (kdekoli). Se složenkou jsem na poště nebyl ani nepamatuju.
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Ďalší

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron