Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Poďakovanie VIP členom - 5 rokov

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Poďakovanie VIP členom - 5 rokov

Poslaťod TomAnt » Pia Apr 03, 2009 1:23 pm

Priatelia,
dobrovoľné darcovské príspevky sme ako Mazdaklub zaviedli v roku 2005, čo je už 5 rokov. Za ten čas sa našlo nemálo z vás, ktorí ste prispeli k nášmu spoločnému projektu, či už finančne (80 VIPákov), alebo svojou osobnou angažovanosťou. To, že je to už 5ty rok som si uvedomil včera a uvedomil som si, že musím spraviť jednu vec. A to verejne poďakovať všetkým VIP členom, a to menovite. Tu uvádzam zoznam VIPákov s uvedením počtu rokov (bez poradia, niekedy s pauzou, inokedy rok čo rok), počas ktorých prispievali na chod nášho fóra:

ĎAKUJEME !

5 rokov: Berry, Doktor, Pavel Rittich, Suky, TomAnt, dabel

4,5 roka: Koudy (Koudy má špeciálnu kategóriu, pretože on tých 5 určite mať bude, nakoľko prispieva pravidelne v druhej polovici roka :ho: )

4 roky: fantozzi, Ivan BA, Kris, PePa

3 roky: gathis, hackra, majki, Sedvo, tgala, Zuzana

2 roky: Batman, Donaifel, hochut, Krenštík, lolko4, ma(ZDA)rtin, Maco222, Mikey626, milan, misko42, mosat1, nOvYl, pete, Rainbow, socoman, TheSaint, Tomáš Rittich, yano

1 rok: 323.Hans.626, 626BB, azet, Bedro, cajnik, cingo, dado, dej-f, djorkef, Dopi, Enzo, FISHkaa, furo33, Golias, Jeník, Joseph, Joshuax, Kubis, leichnam, lewo, Luke.cz, maros, matey, matrix26, Mayki, mazdakMPS, mcaffa, MiH, Michal 4WS, miko613, mojmír, MORIAK, nadplukovník, Posco, Proxima1, Robo Sekeráš, RXman, santa, shureido, slon72, socomanzelka, Tibor, Tomiasko, trojanhorse, Weiny

:palec

Financovanie klubu - Dobrovoľné darcovské príspevky a VIP členstvo
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Ivan BA » Sob Apr 04, 2009 11:44 pm

Nie je prečo ďakovať, to skôr my (ak môžem aj za ostatných) ďakujeme, že to tu funguje.
Tých pár drobných jednotlivca, nevynahradí a určite ani nezaplatí prácu adminov, z mojej strany je to len symbolické ďakujem, že sa môžem posťažovať, poradiť a občas do niekoho vrtnúť.
Mazda 626 GF 14S2 2.0i 136 PS, Chrysler Voyager 2,5 CRD 143 PS
Obrázok užívateľa
Ivan BA
VIP 2009
 
Príspevky: 699
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 8:11 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Ned Apr 19, 2009 8:41 am

Až jsem se zastyděl, že už neplatím. Ale řekněme, že jsem předal štafetu. Samozřejmě hlavní dík patří všem adminům :palec .
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod 323.Hans.626 » Pon Apr 20, 2009 8:28 am

vůbec není zač děkovat...
přesně tak, stejně jako Martin bych chtěl naopak já poděkovat všem adminům, odvádějí opravdu dobrou práci vzhledem k tomu že navštěvuju spousty jiných for tak mám přímou možnost srovnání, tady je to opravdu "dospělé" nemažou se tu zbytečně blbosti apod. Opravdu si toho vzhledem k ostatním forum velice vážím.
Bohužel letos jsem měl původně v plánu přispět více korunek ale nějak mi to nevyšlo, pokud vyjdou prachy pošlu dodatečně pokud ne tak až příští rok. Mám to teď s financema pravda trošku víc složitější než by se mi líbilo.
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod Pavel Rittich » Ned Feb 07, 2010 10:19 pm

:lol Národ sobě! :lol
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod TomAnt » Pon Feb 08, 2010 10:36 am

Teraz uz je to o jeden rok zasa viac :)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron