Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Krytka přes rádio

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Krytka přes rádio

Poslaťod Yenix » Štv Mar 17, 2005 7:03 pm

Nenapada nekoho, cim by se dalo zakryt radio v aute po vyndani panelu tak, aby to vypadalo ze tam nic neni..? Treba jestli nekdo neprodava nejakou plastovou krytku, ktera by se zandala misto panelu...
Mam strach si tam nejaky dat, protoze je u nas prislusinici jiste mensiny, kterou z moralnich duvodu nebudu jmenovat, dost casto kradou. Za posledni rok jsem uz prisel o radio 2x a nechci nikomu zavdavat duvod, aby mi kvuli radiu rozbil Mazdicku...
Za napady diky.
Why does Winamp whip the Llama's ass? :nevim
Obrázok užívateľa
Yenix
Komunikátor
 
Príspevky: 608
Registrovaný: Sob Mar 05, 2005 4:41 pm

Poslaťod majki » Štv Mar 17, 2005 8:28 pm

Yenix píše:Nenapada nekoho, cim by se dalo zakryt radio v aute po vyndani panelu tak, aby to vypadalo ze tam nic neni..? Treba jestli nekdo neprodava nejakou plastovou krytku, ktera by se zandala misto panelu...
Mam strach si tam nejaky dat, protoze je u nas prislusinici jiste mensiny, kterou z moralnich duvodu nebudu jmenovat, dost casto kradou. Za posledni rok jsem uz prisel o radio 2x a nechci nikomu zavdavat duvod, aby mi kvuli radiu rozbil Mazdicku...
Za napady diky.

Nejlepsi reseni je koupit si suplikovy radio :)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Štv Mar 17, 2005 8:35 pm

Kupit z Mazdy (alebo zobrat od niekoho, kto si daval radio) cisty kryt, odrezat z neho vsetky vystupky a nasadzovat ho na radio bez panela cez noc..
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Krenštík » Štv Mar 17, 2005 8:55 pm

A nebo si kup to sony co je po vypnujti uplne cerne, kdysi jsem o nem premyslel, ale nazev uz nevim. Kdo poradi??? :ho:
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2187
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod dej-f » Štv Mar 17, 2005 9:00 pm

Pro Krenštika: To rádio s velkým display-em je ouplne na ko.... protože členové menšiny nejsou uplně blbí. Moje rada č.1 zajed do nejbližší autorizované mazdy a požádej je o ten kryt co se demontuje z panelu při montáži autorádia. Jelikož dnes jdou už audiosystémy vestavěné typuji, že budeš mít šanci tak 1 ku 50 že se někde ještě povaluje. Podle barvy int by jsi mohl doladit možná i z Hyundaye. Rada č.2 přehod rádio do kastlíku a zaslep otvor natrvalo.
bez podpisu - anonym
Obrázok užívateľa
dej-f
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Uto Dec 28, 2004 10:25 pm
Bydlisko: Ostrava / doma

Poslaťod Bootleg » Štv Mar 17, 2005 9:10 pm

Krenštík píše:A nebo si kup to sony co je po vypnujti uplne cerne, kdysi jsem o nem premyslel, ale nazev uz nevim. Kdo poradi??? :ho:


Máme ho v 323-ke, ani ja neviem presné označenie, niečo okolo CDM800 alebo niečo také.. :o) Ale má to túto feature - Black Panel.. :wink
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Yenix » Štv Mar 17, 2005 9:14 pm

Steve píše:
Krenštík píše:A nebo si kup to sony co je po vypnujti uplne cerne, kdysi jsem o nem premyslel, ale nazev uz nevim. Kdo poradi??? :ho:


Máme ho v 323-ke, ani ja neviem presné označenie, niečo okolo CDM800 alebo niečo také.. :o) Ale má to túto feature - Black Panel.. :wink


Vzhledem k tomu, ze se tenhle model dost casto vyskytuje v mistnich bazarech a zastavarnach, moc neverim tomu, ze to nekoho zmate.... :?:
A navic, nejak nemam Sony moc v lasce (jen subjektivne).
Why does Winamp whip the Llama's ass? :nevim
Obrázok užívateľa
Yenix
Komunikátor
 
Príspevky: 608
Registrovaný: Sob Mar 05, 2005 4:41 pm

Poslaťod matey » Štv Mar 17, 2005 10:47 pm

Yenix píše:Vzhledem k tomu, ze se tenhle model dost casto vyskytuje v mistnich bazarech a zastavarnach, moc neverim tomu, ze to nekoho zmate.... :?:
Ona je menšina docela chytrá a rychle se učí, taky jsem už párkrát přišel o rádio, naštěstí vždycky jen přes zámek, nikdy neodemykali cihlou přes sklo. Moc se mi líbí ten nápad s rádiem v kastlíku a v panelu nechat volno - jen doufám, že pak nezačnou cigáni (pardon, chtěl jsem říct menšina) lézt do všech aut, které nemají viditelné rádio :|
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Yenix » Štv Mar 17, 2005 10:50 pm

Abych se priznal, moc nerozumim co myslite tim "prehodit radio do kastliku"....
Why does Winamp whip the Llama's ass? :nevim
Obrázok užívateľa
Yenix
Komunikátor
 
Príspevky: 608
Registrovaný: Sob Mar 05, 2005 4:41 pm

Poslaťod matey » Štv Mar 17, 2005 10:56 pm

Yenix píše:Abych se priznal, moc nerozumim co myslite tim "prehodit radio do kastliku"....
Já to chápu jako do schránky před spolujezdce. Pokud nemáš dlouhý ruce, tak jsem viděl rádio i vlevo pod volantem, tam na něj taky není zvenku nijak vidět - a na místě rádia uprostřed je jen odkládací polička. Kvůli šuflíkovýmu rádiu jsem viděl nožem nebo čím rozříznutej plech u zámku kufru - bylo to na Alfě a škoda (i s tím rádiem, který tam opravdu bylo) byla kolem 30 tis. Kč :neverim Fakt je mi líto menšin co musí trávit noci na ulicích...
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Honza » Štv Mar 17, 2005 11:33 pm

Nechci vám brát iluze,ale když u nás před barákem chtěli vykrást auta,tak třem vytloukli okna aby se dostali dovnitř i přes to,že ve dvou autech rádia vůbec nebyly (jedno ani nemělo místo kam rádio dát,u druhýho byly vidět ustřižený dráty z předchozí krádeže) a ve třetím bylo rádio bez panelu,na což upozorňovala na něm blikající dioda...
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Yenix » Štv Mar 17, 2005 11:52 pm

Honza píše:Nechci vám brát iluze,ale když u nás před barákem chtěli vykrást auta,tak třem vytloukli okna aby se dostali dovnitř i přes to,že ve dvou autech rádia vůbec nebyly (jedno ani nemělo místo kam rádio dát,u druhýho byly vidět ustřižený dráty z předchozí krádeže) a ve třetím bylo rádio bez panelu,na což upozorňovala na něm blikající dioda...


Ja jen nechci ZBYTECNE provokovat. Vim ze kdyz budu mit smulu tak mi to vymlatej i bez radia. A kdyz se to stane, tak se uklidnuju tim, ze mi alespon auto zustalo... :twist:
Why does Winamp whip the Llama's ass? :nevim
Obrázok užívateľa
Yenix
Komunikátor
 
Príspevky: 608
Registrovaný: Sob Mar 05, 2005 4:41 pm

Poslaťod Honza » Pia Mar 18, 2005 12:00 am

Yenix píše:
Honza píše:Nechci vám brát iluze,ale když u nás před barákem chtěli vykrást auta,tak třem vytloukli okna aby se dostali dovnitř i přes to,že ve dvou autech rádia vůbec nebyly (jedno ani nemělo místo kam rádio dát,u druhýho byly vidět ustřižený dráty z předchozí krádeže) a ve třetím bylo rádio bez panelu,na což upozorňovala na něm blikající dioda...


Ja jen nechci ZBYTECNE provokovat. Vim ze kdyz budu mit smulu tak mi to vymlatej i bez radia. A kdyz se to stane, tak se uklidnuju tim, ze mi alespon auto zustalo... :twist:


Chápu..kámoš si udělal něco podobnýho co chceš ty..z kusu kartonu a černé tapety..a doprostřed toho ještě dal očko na který pověsil takovej ten smradlavej stromeček.. :o)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Yenix » Pia Mar 18, 2005 12:11 am

S tim stromeckem je to coool! :ho:
Why does Winamp whip the Llama's ass? :nevim
Obrázok užívateľa
Yenix
Komunikátor
 
Príspevky: 608
Registrovaný: Sob Mar 05, 2005 4:41 pm

Poslaťod matey » Pia Mar 18, 2005 1:09 am

Honza píše:Nechci vám brát iluze,ale když u nás před barákem chtěli vykrást auta,tak třem vytloukli okna aby se dostali dovnitř i přes to,že ve dvou autech rádia vůbec nebyly (jedno ani nemělo místo kam rádio dát,u druhýho byly vidět ustřižený dráty z předchozí krádeže) a ve třetím bylo rádio bez panelu,na což upozorňovala na něm blikající dioda...
Tak tohle je fakt DRSNÝ :shock Tohle až zažiju zblízka, nebo dokonce na vlastní kůži, tak se dám ke skinhedům a půjdu s baseballovou holí v prvním sledu.
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Ďalší

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť