Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda N-Motor Nitra

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Mazda N-Motor Nitra

Poslaťod Tommy76 » Štv Apr 28, 2011 2:31 pm

Kedze podla Mazda stranky uz oficialne autorizovany servis v NZ nie je, najblizsie pre mna je NR. O Lapasi som si tu toho precital dost, ale ma niekto skusenosti s novym dealerom na Drazovskej? Viem, ze N-Motor predava Nissany a Fordy, neviem, kde tam pichli este aj Mazdu, ale budem potrebovat ist coskoro na vymenu oleja a filtrov atd.

Kazda osobna skusenost potesi, nech viem, ci tam vobec ist a ak ano, na co si u nich davat pozor... :dobry
Tommy, Mazda 5, 2.0 MZR-CD GTA, Mazda 6, 2.2 Revolution
Obrázok užívateľa
Tommy76
Opytovateľ
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 10:34 pm
Bydlisko: Nové Zámky
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod Tommy76 » Uto Máj 17, 2011 6:50 pm

To fakt este nikto nebol v tom servise? :hmmhmm
Tommy, Mazda 5, 2.0 MZR-CD GTA, Mazda 6, 2.2 Revolution
Obrázok užívateľa
Tommy76
Opytovateľ
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 10:34 pm
Bydlisko: Nové Zámky
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod maros » Str Máj 18, 2011 11:51 am

neviem ako starú mazdu máš či je ešte v záruke.. ale ak nie tak olej a filtre Ti zmákne bars jaký servisák.. či?
GG
Obrázok užívateľa
maros
VIP 2007
 
Príspevky: 1047
Registrovaný: Uto Aug 22, 2006 4:57 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Tommy76 » Štv Jún 09, 2011 2:42 pm

No ide o to, ze ja ju mam este v zaruke... :)
Tommy, Mazda 5, 2.0 MZR-CD GTA, Mazda 6, 2.2 Revolution
Obrázok užívateľa
Tommy76
Opytovateľ
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 10:34 pm
Bydlisko: Nové Zámky
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod Tommy76 » Pia Júl 15, 2011 1:20 pm

No, bol som. Zatrial hodnotim ako standard, alebo priemer. Sice sa snazia, boli velmi mili a ochotni, ale... Mal sp, cestu okolo, tak som sa zastavil ,ze sa objednam, ze ked tam potom pridem, nech mi len vezmu auto a urobia, co maju. Trvalo to asi 15-20 minut. Ked som tam potom prisiel na dohodnute stretnutie, bol tam iny prijimaci technik a tak som mu to nadiktoval cele znova... Kam to pisal ten predosly? Naco to tukal do toho compu? :hmmhmm

Ale zas ma odviezli kam som chcel do mesta a aj priviezli naspat. :palec
Tommy, Mazda 5, 2.0 MZR-CD GTA, Mazda 6, 2.2 Revolution
Obrázok užívateľa
Tommy76
Opytovateľ
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 10:34 pm
Bydlisko: Nové Zámky
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod Tommy76 » Uto Mar 06, 2012 6:58 pm

Tak som tam bol zas...

Auto jak nove!!! :blee
Tommy, Mazda 5, 2.0 MZR-CD GTA, Mazda 6, 2.2 Revolution
Obrázok užívateľa
Tommy76
Opytovateľ
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 10:34 pm
Bydlisko: Nové Zámky
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron