Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Skusenosti so servisom Mazda v KE

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Skusenosti so servisom Mazda v KE

Poslaťod Kiwes » Sob Nov 22, 2008 9:11 pm

Chcel by som sa spytat ake mate skusenosti so servisom Mazda v Košiciach
Kiwes
Čitateľ
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob Nov 22, 2008 9:04 pm

Poslaťod Kris » Sob Nov 22, 2008 9:52 pm

Take ze som chalanovi za stolom co tam sedi ako obchodnik dal zistit ceny ..predo mnou ich zistoval..a ked sa mi zdali ze su nejake male..tak mu hovorim ze ci to moze overit..a on ze neerr..ze urcite su dobre..ale mne sa to furt nezdalo tak som ho donutil debila, aby zistil ze mi chcel predat suciastku ktora sa samostatne neda kupit a dalsie styri mi dal zle, nizsie ceny.. Vsetky udaje si zapisoval na nejaky papierik ktory pocas mojho sedenia stratil (pritom mal pred sebou funkcny pocitac) a hned na zaciatku som ho upozornil nech zapisuje do PC lebo bude mchciet vytlacok., mal na stole neskutocny bordel z papierikov, tak potom ako debil hladal papierik a ked ho nenasiel tak dotretice ceny zas 15 minut hladanie v EPC ci co to je..zakazdym zabudol kde v prdeli sa v tom systeme nachadza suciastka takze kazdu hladal znova par minut...a zas mu vysli nejake ine ceny...Takze tolko k obchodnikovi debilovi.
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Kiwes » Sob Nov 22, 2008 10:24 pm

Ja som skor chcel vediet skusenosti s vykonanim oprav, nejake nahradne diely ktore sa vyrabaju len origo Mazda som tam uz objednaval, ale zatial s tym nebol problem.
Kiwes
Čitateľ
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob Nov 22, 2008 9:04 pm

Poslaťod beatlesak » Uto Júl 21, 2009 2:56 pm

Ja som tam raz bol vymena trubiek na servoriadenie ..bola bez problemov....no teraz mi uz nechcu vymenit prasknuty intercooler...
...cistenie palivovej sustavy sice bolodrahsie ale na pockanie no od vtedy mi z veka nadrze ked je plna vylieva naftu v zakrute


.....no do garanciek sa nehrnu a ked som u nich nekupil tak sa neda dohodnut aby zavolali ...bez fora by som bol v prdeli....

...este stale mi sem tam zdochne motor na volnobehu...na chybu neprisli
Obrázok užívateľa
beatlesak
Prispievateľ
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Str Dec 10, 2008 9:51 am
Bydlisko: Lucenec

Poslaťod Lukeee » Pia Nov 08, 2013 6:23 pm

najlepšie tam nechodiť :ko velka neochota prijmacieho technika niečo urobiť. dal som meniť spodne čapy a urobiť geometriu,cena bola fajn :crazy až nato,že mechanik nepoužil vhodný moment na dotiahnutie šruby čapu,zničil závit :dobry a mne vypadlo koleso za jazdy :palec mal som štastie a pokakani chybu priznaly. druha vec kúpil som spojku v Elite dal im vymeniť,po výmene pískalo ložisko v prevodovke(skúseny mechanik to zisťi ihned).nezisťovaly ktoré ložisko to môže byť,len mi povedaly,že je zlá spojka :ko tak som si povedal dam ju reklamovať a kúpim druhu nech auto jazdí(nemohlo stáť mesiac v Mazde).Doniesol som druhú spojku,vymenily a ložisko pískalo dalej :o) reklamácia odhalila bezchybnosť spojky :crazy takže som platil 2x výmenu a chybu neodstránily :ko tak neviem,asi som mal prosťe smolu alebo im auta robia upratovačky.... bolo to v roku 2010 a posledný krát čo som tam bol :jupi
Lukeee
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Nov 06, 2013 5:04 pm
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron