Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Autoservis" Jano"

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Re: Autoservis" Jano"

Poslaťod leichnam » Štv Júl 01, 2010 9:29 pm

Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod Krenštík » Štv Júl 01, 2010 10:12 pm

Nooooo, presne o tomto jsem mluvil, tohle uz je relevantni informace... 8)

p.s. I hrozne vypadajici servis muze mit velmi schopne mechaniky :ho:
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod kawa » Str Sep 15, 2010 10:36 pm

Takže opět další dobrá reference na Autoservis Jano, dnes se mi vrátila Mazda z tohoto servisu po opravě brzd na zadnách kolech a naprostá spokojenost, milý profesionální přístup, kvalitní služby a příznivá cena, auto mi vydali i ve svátek mimo běžnou otevírací dobu, protože můj příjezd na Slovensko se neobešel bez vyžádání dovolené v práci. Už teď tam máme dohodnutý servis nového přírustku do rodiny motorky Varadero, také láska z Japonska. Opravdu chválím tento servis a přístup v něm. Tím, ale nikomu nevymlouvám třeba značkový servis za přemrštěnou cenu, ale budete sedět ve skleněném paláci a auto vám opraví či poničí učni. Nám se vrátila z Autopalace Brno Mazda se zlomenou měrkou oleje a poškrábaným čelním sklem a to tam bylo auto po pojistné události na lakování nárazníku, takže výběr je na vás :spik2 .
Když je nouze nebo zima tak řídím Mazdu.
KAWA už vyjel ;)
Obrázok užívateľa
kawa
Prispievateľ
 
Príspevky: 289
Registrovaný: Pon Feb 28, 2005 6:30 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod TomAnt » Štv Sep 16, 2010 8:01 pm

Neveriiiim, Black zije :) No vitaj :)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod kawa » Štv Sep 16, 2010 9:55 pm

Když je nouze nebo zima tak řídím Mazdu.
KAWA už vyjel ;)
Obrázok užívateľa
kawa
Prispievateľ
 
Príspevky: 289
Registrovaný: Pon Feb 28, 2005 6:30 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Rainbow » Štv Sep 16, 2010 10:08 pm

Maju vybavenie na nastavenie geometrie?
Mazda 323 BA 3HB, Z5
Obrázok užívateľa
Rainbow
Forum Guru
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 9:52 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod kawa » Štv Sep 16, 2010 10:15 pm

Ano dělají i geometrii. Mě ji dělali na 626GF.
Když je nouze nebo zima tak řídím Mazdu.
KAWA už vyjel ;)
Obrázok užívateľa
kawa
Prispievateľ
 
Príspevky: 289
Registrovaný: Pon Feb 28, 2005 6:30 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Doktor » Uto Sep 21, 2010 8:39 pm

No je fakt, ze u Jana sme pochodili aj my - bratovi na M6 2.3 praskla spojkova hadicka, no a poriesene za necele 4h odchadzal domov. Pritom vec nebola "na sklade".

Ale ono je to aj o krajine a nature. Teraz doktorko lieci nalavo (United Kingdom) a jeho A6 caka prvy oil servis po 30 000km (nastastie 3.0 ma retaz, nie remen - to iba pre buducnost). No, zavolal som do Audi, dohodli sme den, ked nie som v praci, chlapik pride rano, vyzdvihne auto, pristavi nejaku A3 2.0 TDI, oservisuje, privezie, platba kartou. Cena 370GBP, to je necelych 12000CZK, coz je asi polovica toho, co som platieval v Prahe. Takze spokojnost.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Sedvo » Štv Sep 23, 2010 4:34 pm

Doktore na to,že máš řetěz bych moc nespoléhal. Několikrát jsme řešili v práci tedy kokrétně 3 x Audi A6 3,0 TDi a dělal se právě řetěz při 150000 km a neptej se kolik to stálo a co bylo všechno rozdělat. Ten řetěz se umí velice dobře a rychle vytahat.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Doktor » Štv Sep 23, 2010 9:40 pm

No, uznavam, to neni uplne povzbudiva zprava, ale zase moje auto je po faceliftu a i motor je malinko jiny - 240PS a 500Nm. Budeme tedy doufat, ze to neco snese.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod kawa » Štv Sep 30, 2010 11:48 pm

Je to servis, kde se běžně servisují luxusní auta, takže zkušenosti tam automechanici mají bohaté a svoji práci odvádí skutečně dobře. Není se tedy třeba ničeho obávat, protože naše běžná auta jsou pro ně hračka. Donaifelovi tam servisují jeho BMW X5 a jeho bráškovi Audi Q7. Navíc vyjdou opravdu maximálně vstříc zákazníkovi. Tam si zákazníka opravdu váží, nesedíte ve skleněnm paláci, ale máte jistotu, že se ve volném čase nebudou prohánět učni a že nebudete platit přirážku s luxusní palác.
Když je nouze nebo zima tak řídím Mazdu.
KAWA už vyjel ;)
Obrázok užívateľa
kawa
Prispievateľ
 
Príspevky: 289
Registrovaný: Pon Feb 28, 2005 6:30 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod kawa » Pon Dec 20, 2010 12:21 am

Tak jsem opět využila služeb tohoto servisu. Byli ochotní a vstřícní, Mazdička mi po návštěvě přestala hvízdat a taky mi opravili plast, který jsem si po cestě do Blavy odtrhla o zmrazek na silnici. V lednu tam jedu na opravu a lakování nárazníku, který mi nějaký dobroděj prorazil na parkovišti v Brně.
Když je nouze nebo zima tak řídím Mazdu.
KAWA už vyjel ;)
Obrázok užívateľa
kawa
Prispievateľ
 
Príspevky: 289
Registrovaný: Pon Feb 28, 2005 6:30 pm
Bydlisko: Brno

Predchádzajúci

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron