Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Vytlmenie dveri M 626 GF

Elektrika, Audio a veci s tým súvisiace - návody a vyriešené veci.

Moderátor: George

Vytlmenie dveri M 626 GF

Poslaťod majdovan » Štv Júl 22, 2010 8:09 pm

Ahojte,

chcel by som sa casom pustit do vytlmenia dveri na mojej mazdicke. Nasiel som kopec roznych for kde sa o tom dost vela pise. Skusal som nieco najst aj na nasom fore, ale zial co sa tejto temy tyka, je tu toho velmi biedne. Takze by som vas chcel poprosit o cenne rady, skusenosti pripadne navody ako na to.
Vsetkym prispievatelom vopred dakujem
Obrázok užívateľa
majdovan
Opytovateľ
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Pon Nov 10, 2008 3:29 pm
Bydlisko: Brestovany
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Joker-JBL » Uto Sep 14, 2010 8:59 pm

na vytlmenie dveri sa pouziva dynamat, da sa nahradit asfaltom atd...ide o to kolko chces do toho vrazit (asfalt nieje taky kvalitny, je tazsi a lacnejsi). dvere by sa mali vytlmit aj z vnutornej strany (das okno hore, tapacir dole a cez tie diery das material aj na vnutornu cast, potom das tiez dynamat aj ako nahradu za ten igelit co si tam mal. je dobre urobit si aj ozvucnicu pre repro, na to je najlepsie MDF
Mazda 626 GD 2.0i-16V GT
Joker-JBL
Pisateľ
 
Príspevky: 90
Registrovaný: Ned Apr 11, 2010 4:14 pm
Bydlisko: BA
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Elektrika, Audio

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron