Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda CX7 AdBlue problém

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Mazda CX7 AdBlue problém

Poslaťod Ondrej658 » Str Sep 06, 2017 4:44 pm

Dobrý deň,
chcel by som sa spýtať a poprosiť o radu pri riešení problému s AdBlue systémom v Mazde CX7 r.v. 2010.
Aj pri pri úplnom naplnení AdBlue nádrže auto neregistruje prítomnosť močoviny a vypisuje dojazd najprv 830 km a potom už nižší kedže bolo na ňom potrebné jazdiť a dojazd klesol už tak že sa auto preplo do núdzového režimu. Nespočetne veľa krát bolo auto na diagnostike a všetko čo som skúsil bolo zbytočné. V autorizovanom servise (Nitra) je auto už vyše mesiaca !!! a za celý tento čas dospeli len k tomu že by pomohla jedine výmena celej AdBlue nádrže no viem o jednom prípade na Slovensku kedy ani po tejto cca 2000e výmene problémy neboli odstránené a nakoniec sa chyba našla v riadiacej jednotke , ktorú zatiaľ neboli ochotný skontrolovať aj napriek mojej pripomienke. Najlepšie na tomto všetkom je ale to že podľa pánov v servise táto nádrž nebude dostupná až do druhej polovice októbra 2017 !!! Auto potrebujem kvôli práci v zahraničí a donekonečna sa požičiavať nedá preto sa obraciam na Vás tu či niekto nemal podobný problém prípadne ako takýto problém vyriešil. Veľmi ďakujem za každú Vašu odpoveď !
Ondrej658
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Sep 06, 2017 4:07 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť

cron