Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

diagnostika - zapojení konektoru ?

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

diagnostika - zapojení konektoru ?

Poslaťod atmel9 » Str Aug 06, 2008 12:25 pm

Ahoj všem,
sháním servisní manuál na Mazdu Premacy 2004 (2.0 DTDi) nebo prosím poraďte ohledně diagnostiky.
Našel jsem diagnostický konektor pouze u motoru - vypadá takto http://www.forum.mazdaklub.sk/viewtopic.php?f=26&t=9989&p=184281&hilit=diagnostika#p184281 , ale není tam osazený pin FEN (známý má nějaký diag. modul Bosch a ten potřebuje právě tenhle FEN drát). Je možné, že Premacy má tenhle konektor zapojený jinak (tomu moc nevěřím) nebo je ještě někde nějaký další diag. konektor(zatím jsem nenašel) - třeba takový ten univerzál euro dvouřadý (nevím, jak se jmenuje).

Konkrétní závadu mám takovou, že zůstává svítit žhavení (zkusím zkontrolovat žhavičky) a potom mi svítí kontrolka brzdy a ABS (to je od doby, kdy mi praskla brzdová hadička - vyměněna, kapalina dolita, ale kontrolky svítěj ???)

Prosím o pomoc s tou diagnostikou.
Nebo aspoň jestli má někdo servisní manuál. (koukal jsem někde v dokumentaci na zapojení toho konektoru u 323 a tam ten FEN mají osazenej).
Díky.
atmel9
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia Feb 22, 2008 2:22 pm

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron