Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Vložení obrázku do avataru

Přechod na nové fórum je složitá věc, pár věcí nebude hned fungovat.
Zde můžete hlásit chyby...

Vložení obrázku do avataru

Poslaťod Berry » Štv Jan 15, 2009 11:51 am

Mám problém, možná na své straně, tak mi, prosím, poraďte:
jak mám vložit do avataru nový obrázek (původní šel bez potíží odstranit)?
V předchozí verzi fora mi to nečinilo problém, takže avatár býval převlečen často.

Chci vložit obrázek "jpg" velikost 15 985, šířka 400 px, výška 261 px. V uživatelském panelu - avatar je řádek "nastavte rozměry", jinak bude obrázek vložen v originálních parametrech. Max. šířka 160 px, max. výška 250 px. Takže do předložených okének vepíšu šířku třeba 155 px, a výšku už by si program mohl dopočítat tak, aby byl zachován celý obrázek v nějakém měřítku, resp. poměru stran. Ale nedělá to.
V rámci Windowsu mám sice jakýsi podprogram na úpravu obrázků, ale ten bohužel při nastavení jiných, menších rozměrů původní obrázek ořízne, takže např z celého auta zůstane čumák s kolem... :hmm hmm
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod Kubis » Štv Jan 15, 2009 11:18 pm

kdyžtak mi ten obrazek pošli, ti ho zmenšim, a nebo si stahni jakykoli editor obrazku, umi to i Microsoft office picture manager ktery je současti offisu
ObrázokObrázok Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
Audi A6 Avant 2,5TDi QUATTRO
Obrázok užívateľa
Kubis
VIP 2007
 
Príspevky: 1600
Registrovaný: Ned Mar 06, 2005 2:30 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod leichnam » Štv Jan 15, 2009 11:38 pm

Ono mazanie je jednoduché, to všetci vieme :ho: Pošli mi ten obrázok, netráp Kubisa keď má školské povinnosti, ja to urobím zaňho. :jo
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Späť na Nové fórum - hlášení chyb

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron