Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mini zraz Banská Bystrica 9.-11.3.2006 - fotky

O Mazda zrazoch v roku 2007.

Poslaťod TomAnt » Pon Mar 19, 2007 6:19 pm

Som si to skusil vychutnat z druhej strany (ako som onehda slubil).

PRIZNAVAM cestne, ze som to spravil NASCHVAL, aby ste VSETCI videli, ake to je, ked niekto niekomu takto "paradne" okomentuje zraz/stretnutie, tak ako nedavno bolo okomentovane nase nedelne pizza stretnutie :ho:

Fakt som si to momentalne uzil a vychutnal... :jamaica
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod lolko4 » Pon Mar 19, 2007 6:23 pm

TomAnt píše:Som si to skusil vychutnat z druhej strany (ako som onehda slubil).

PRIZNAVAM cestne, ze som to spravil NASCHVAL, aby ste VSETCI videli, ake to je, ked niekto niekomu takto "paradne" okomentuje zraz/stretnutie, tak ako nedavno bolo okomentovane nase nedelne pizza stretnutie :ho:

Fakt som si to momentalne uzil a vychutnal... :jamaica



Sorry ale ja som nekomentoval ani stretnutie ani nič . Ale mňa si nazval alkoholikom a to ma uráža . Je to asi o niečom inom nezdá sa ti ??
Ten, kto vymyslel robotu, ju mal naučiť aj masturbovať! Aby sa urobila sama!
LEPŠIA JE INTELIGENTNÁ SAMOTA, AKO HLÚPA SPOLOČNOSŤ...
Obrázok užívateľa
lolko4
VIP 2008
 
Príspevky: 487
Registrovaný: Štv Jan 04, 2007 6:10 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod TomAnt » Pon Mar 19, 2007 6:29 pm

Ja som NIKOHO konkretne nenazyval alkoholikom. Ak si si to vztiahol na svoju osobu, asi vies preco :ho:

Alebo mas pocit ze som niekde napisal ze LOLKO4 je alkoholik? Ukaz kde...

A to ze sa moj pokus dotkol akurat teba, ospravedlnovat sa nebudem, lebo ako vravim spravil som to naschval, len ma mrzi, ze ty si v tom fakt nevinne :) Mohol sa radsej niekto iny chytit, to je fakt...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Pon Mar 19, 2007 6:31 pm

Inac sa ale ospravedlnujem samo, ale vzdy ked nieco nove tvorim pre Mazdaklub, ako napr. teraz novy web, tak mam taku rypavu naladu, musim sa nejak odreagovat, nie? :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod lolko4 » Pon Mar 19, 2007 6:32 pm

TomAnt píše:Ja som NIKOHO konkretne nenazyval alkoholikom. Ak si si to vztiahol na svoju osobu, asi vies preco :ho:

Alebo mas pocit ze som niekde napisal ze LOLKO4 je alkoholik? Ukaz kde...

A to ze sa moj pokus dotkol akurat teba, ospravedlnovat sa nebudem, lebo ako vravim spravil som to naschval, len ma mrzi, ze ty si v tom fakt nevinne :) Mohol sa radsej niekto iny chytit, to je fakt...


Nemusíš menovať . Stačilo tie fotky asi si to dám do profilu lebo asi nikto nevie o koho sa jedná hmm . No nič asi tie fotky niesu moje
Ten, kto vymyslel robotu, ju mal naučiť aj masturbovať! Aby sa urobila sama!
LEPŠIA JE INTELIGENTNÁ SAMOTA, AKO HLÚPA SPOLOČNOSŤ...
Obrázok užívateľa
lolko4
VIP 2008
 
Príspevky: 487
Registrovaný: Štv Jan 04, 2007 6:10 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Gretka » Pon Mar 19, 2007 6:33 pm

Lolko, bola nahoda, ze zrovna vybral len tvoje foto...zda sa, ze dost pod capicou mal aj Michal 4WS, aj Black a vlastne aj zvysook... kazdopadne si myslim, ze ta rypacia prevychovna nebola urcena ani tak Tebe...

Apropos, Tomas de jure za alkoholika neoznacil nikoho...tak kliiidek :mrk Iba vyjadril nespokojnost s oznacenim alkoholik a polozil otazku :ho:
TomAnt píše:Alkoholik je podla mna este slabe slovo... ba az by som povedal ze velmi mierne...

TomAnt píše:No, ani ja som tam nebol, ale co ma clovek povedat napriklad na taketo foto? :ho:
Naposledy upravil Gretka dňa Pon Mar 19, 2007 6:35 pm, celkovo upravené 1
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod TomAnt » Pon Mar 19, 2007 6:33 pm

A este na temu alkohol, so mnou sa naozaj na tuto temu tazko diskutuje, ked ja dam alkohol do ust tak 2x za rok :ho:

A chapem, ze niekto sa dokaze opit, aj ked tomu nerozumiem. Ja mam 30 a este som nikdy opity nebol :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Pon Mar 19, 2007 6:35 pm

lolko4 píše:
TomAnt píše:Ja som NIKOHO konkretne nenazyval alkoholikom. Ak si si to vztiahol na svoju osobu, asi vies preco :ho:

Alebo mas pocit ze som niekde napisal ze LOLKO4 je alkoholik? Ukaz kde...

A to ze sa moj pokus dotkol akurat teba, ospravedlnovat sa nebudem, lebo ako vravim spravil som to naschval, len ma mrzi, ze ty si v tom fakt nevinne :) Mohol sa radsej niekto iny chytit, to je fakt...


Nemusíš menovať . Stačilo tie fotky asi si to dám do profilu lebo asi nikto nevie o koho sa jedná hmm . No nič asi tie fotky niesu moje


Ked sme pri tom profile, kukni si Novylovu fotku :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Gretka » Pon Mar 19, 2007 6:36 pm

TomAnt píše:A este na temu alkohol, so mnou sa naozaj na tuto temu tazko diskutuje, ked ja dam alkohol do ust tak 2x za rok :ho:

A chapem, ze niekto sa dokaze opit, aj ked tomu nerozumiem. Ja mam 30 a este som nikdy opity nebol :ho:
treba napravit, kazdy ozajsky chlap sa musi aspon raz v zivote scapat :chacha
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Donaifel » Pon Mar 19, 2007 6:42 pm

Gretka píše:
TomAnt píše:A este na temu alkohol, so mnou sa naozaj na tuto temu tazko diskutuje, ked ja dam alkohol do ust tak 2x za rok :ho:

A chapem, ze niekto sa dokaze opit, aj ked tomu nerozumiem. Ja mam 30 a este som nikdy opity nebol :ho:
treba napravit, kazdy ozajsky chlap sa musi aspon raz v zivote scapat :chacha
Tak potom mas bojovu ulohu Gretka :lol
Staručka šunčička
Obrázok užívateľa
Donaifel
VIP 2007
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Str Aug 24, 2005 8:55 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod lolko4 » Pon Mar 19, 2007 6:43 pm

Pardón nejedná sa o nikoho iného . Sú tam moje fotky. Čo na margo Zrazu BB. Kto tam bol ?? Kto môže komentovať, že sa tam zišli alkoholici?? Prečo vlastne ?? Ja som tam bol . Videl som a viem kto je čo za človeka . A nemôžem povedať na nikoho , že tam bol ožratý . Ano niečo sa popilo, ale nikto nebol ožratý samo okrem mňa . Som to nezvládol . Ale nerobme z toho drámu . Len treba prísť niekedy aj na takýto zraz a uvidíte všetci sami . Takže všetci ste pozvaný 7.7.2007 na zraz a tam uvidíme a spoznáme sa . A potom môžeme vravieť kto je aký ok .
Ten, kto vymyslel robotu, ju mal naučiť aj masturbovať! Aby sa urobila sama!
LEPŠIA JE INTELIGENTNÁ SAMOTA, AKO HLÚPA SPOLOČNOSŤ...
Obrázok užívateľa
lolko4
VIP 2008
 
Príspevky: 487
Registrovaný: Štv Jan 04, 2007 6:10 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Donaifel » Pon Mar 19, 2007 6:45 pm

No ale Black je podla mna ALKOHOLICKA!!!!! :spik2
Staručka šunčička
Obrázok užívateľa
Donaifel
VIP 2007
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Str Aug 24, 2005 8:55 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod lolko4 » Pon Mar 19, 2007 6:47 pm

Donaifel píše:No ale Black je podla mna ALKOHOLICKA!!!!! :spik2


Hmm . Ja si to nemyslím . Ale poznáš ju lepšie
Ten, kto vymyslel robotu, ju mal naučiť aj masturbovať! Aby sa urobila sama!
LEPŠIA JE INTELIGENTNÁ SAMOTA, AKO HLÚPA SPOLOČNOSŤ...
Obrázok užívateľa
lolko4
VIP 2008
 
Príspevky: 487
Registrovaný: Štv Jan 04, 2007 6:10 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod lolko4 » Pon Mar 19, 2007 6:54 pm

Gretka píše:Lolko, bola nahoda, ze zrovna vybral len tvoje foto...zda sa, ze dost pod capicou mal aj Michal 4WS, aj Black a vlastne aj zvysook... kazdopadne si myslim, ze ta rypacia prevychovna nebola urcena ani tak Tebe...

Apropos, Tomas de jure za alkoholika neoznacil nikoho...tak kliiidek :mrk Iba vyjadril nespokojnost s oznacenim alkoholik a polozil otazku :ho:
TomAnt píše:Alkoholik je podla mna este slabe slovo... ba az by som povedal ze velmi mierne...

TomAnt píše:No, ani ja som tam nebol, ale co ma clovek povedat napriklad na taketo foto? :ho:



NIe neoznačil len tam dal moje fotky . Hmm de jure
Ten, kto vymyslel robotu, ju mal naučiť aj masturbovať! Aby sa urobila sama!
LEPŠIA JE INTELIGENTNÁ SAMOTA, AKO HLÚPA SPOLOČNOSŤ...
Obrázok užívateľa
lolko4
VIP 2008
 
Príspevky: 487
Registrovaný: Štv Jan 04, 2007 6:10 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Donaifel » Pon Mar 19, 2007 7:06 pm

lolko4 píše:
Donaifel píše:No ale Black je podla mna ALKOHOLICKA!!!!! :spik2


Hmm . Ja si to nemyslím . Ale poznáš ju lepšie
A este tam bola jedna alkoholicka ale nechcem menovat....
Staručka šunčička
Obrázok užívateľa
Donaifel
VIP 2007
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Str Aug 24, 2005 8:55 pm
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2007

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť