Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Ako vediet o kazdom prispevku?

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

Ako vediet o kazdom prispevku?

Poslaťod Kris » Pia Nov 26, 2004 10:53 pm

Hello.

Da sa nastavit aby mi do mailu chodila oznamenka o vsetkych novych prispevkoch do fora a nie len o tych co som zalozil ja a na ne niekto odpovedal?

Thank you mr. Administrator :o)
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod majki » Pia Nov 26, 2004 10:56 pm

Kris píše:Hello.

Da sa nastavit aby mi do mailu chodila oznamenka o vsetkych novych prispevkoch do fora a nie len o tych co som zalozil ja a na ne niekto odpovedal?

Thank you mr. Administrator :o)


Jooo, tak to uz se tu resilo a nic z toho :nene :?: :| :chol :evil

;) :tma :twist:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Pia Nov 26, 2004 11:38 pm

Kris ver mi, to by si nechcel, po prvych 50 mailoch by si to vypol...
Ked sa prihlasis do fora, tak vsetky tie co si necital su zltou a uplne hore...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Honza » Pia Nov 26, 2004 11:51 pm

TomAnt píše:Kris ver mi, to by si nechcel, po prvych 50 mailoch by si to vypol...
Ked sa prihlasis do fora, tak vsetky tie co si necital su zltou a uplne hore...


Tak tak..Pokud někomu dělá problém se sem ze dvakrát denně podívat,tak by mu po těch desítkách mailů slezly vlasy na hlavě..:o)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Kris » Sob Nov 27, 2004 12:01 am

mate pravdu..aj ked klikam z povolania kazdy den aj tak :-)

Ale aj taky kompromis ze by ma to informovalo o novozalozenom prispepvku a keby som don neprispel tak by mi uz viac hlasenka neprisla...to by mozno nebolo zle.
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Suky » Sob Nov 27, 2004 12:32 pm

Mi to nepřipadá jako moc rozumný nápad.

Osobně jsem už vypnul upozorňování skoro u všech témat, které jsem díky vložení příspěvku "sledoval".
Maily mi chodí i na mobil a kolega v práci z toho pípání byl už dost nervozní. A moje drahá polovička ani nemluvím.

Ale pokud najdeš alespoň jednu další spřízněnou duši a vyberete si, jestli chcete možnost upozorňování na všechny příspěvky nebo na nové témata, neměl by to být až takový problém.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Sob Nov 27, 2004 12:45 pm

Tak jo, pridavam se ke Krisovi a jeho napadu o upozorneni na NOVA temata :jo

Dekujeme
:dik
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Suky » Sob Nov 27, 2004 12:49 pm

Tak od tebe jsem Majki nečekal dýku do zad :nene :o)

Osobně na tomto fóru nejvíce oceňuji "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy", díky tomu nic dalšího nepotřebuji.

Až se mi podaří vystřízlivět, mrknu se na to :nazdravi
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Sob Nov 27, 2004 12:56 pm

Suky píše:Tak od tebe jsem Majki nečekal dýku do zad :nene :o)

Osobně na tomto fóru nejvíce oceňuji "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy", díky tomu nic dalšího nepotřebuji.

Až se mi podaří vystřízlivět, mrknu se na to :nazdravi


:oops ... Promin :tma

jestli to bude neco sloziteho, tak se na to vykasli ;) ... ale je to proste vsechno jen o pohodlnosti, no :jo

je to na tobe...jak rikam, k zivotu to nejak moc nepotrebuju, jen mi to usnadni muj prehled. Tot vse :)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Suky » Sob Nov 27, 2004 12:59 pm

majki píše:
Suky píše:Tak od tebe jsem Majki nečekal dýku do zad :nene :o)

Osobně na tomto fóru nejvíce oceňuji "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy", díky tomu nic dalšího nepotřebuji.

Až se mi podaří vystřízlivět, mrknu se na to :nazdravi


:oops ... Promin :tma

jestli to bude neco sloziteho, tak se na to vykasli ;) ... ale je to proste vsechno jen o pohodlnosti, no :jo

je to na tobe...jak rikam, k zivotu to nejak moc nepotrebuju, jen mi to usnadni muj prehled. Tot vse :)


Sakra, zase jsem zůstal nepochopen, copak se tem smile málo smál, aby vyjádřil, že to je vtip :chacha ?
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Sob Nov 27, 2004 1:01 pm

Suky píše:Sakra, zase jsem zůstal nepochopen, copak se tem smile málo smál, aby vyjádřil, že to je vtip :chacha ?


Ale dyt ja to tak beru, Suky :hihi:
To chce kliiid :), ja jen ty :o) smajly necpu vsude ;)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Sob Nov 27, 2004 1:11 pm

Pricina/ziadost je celkom poetickeho charakteru.

Nemozem mat trvalo otvorenu stranku "zobrazit posledne prispevky: a tu refreshovat ...pretoze moj sef sa zo svojej kancelarie pozera ROVNO na moju pracovnu plochu (do p..$#%)*$_+%+$%!*$_+%!#$+%) , a keby tam videl neustale WEB tak ma zdrbe jak prasa ze nic nerobim len webujem :-)

Ale zato outlook ked mam otvoreny tak to znamena ze sa venujem firemnej agende hehe...a tam mam prosim pekne taku zalozku, do ktorej triediace pravidlo hadze vsetko z mazdaklubu.

A v prihodnej chvili, sup a klik do mailov z mazdy a ficim..

Este upozornujem ze nie som flakac, robotu treba spravit a to aj vzdy urobim...ale zastavam nazor ze ziadne formality a ten kto pracuje ma mat maximalnu pohodu...A sprijemnovat si den kukanim do fora je celkom fajn. :spik2
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod George » Sob Nov 27, 2004 1:43 pm

Kris píše:Pricina/ziadost je celkom poetickeho charakteru.

Nemozem mat trvalo otvorenu stranku "zobrazit posledne prispevky: a tu refreshovat ...pretoze moj sef sa zo svojej kancelarie pozera ROVNO na moju pracovnu plochu (do p..$#%)*$_+%+$%!*$_+%!#$+%) , a keby tam videl neustale WEB tak ma zdrbe jak prasa ze nic nerobim len webujem :-)

Ale zato outlook ked mam otvoreny tak to znamena ze sa venujem firemnej agende hehe...a tam mam prosim pekne taku zalozku, do ktorej triediace pravidlo hadze vsetko z mazdaklubu.

A v prihodnej chvili, sup a klik do mailov z mazdy a ficim..

Este upozornujem ze nie som flakac, robotu treba spravit a to aj vzdy urobim...ale zastavam nazor ze ziadne formality a ten kto pracuje ma mat maximalnu pohodu...A sprijemnovat si den kukanim do fora je celkom fajn. :spik2

Stejně ti přijde jen upozornění na vložený příspěvek a na ten se budeš muset kouknout na webu.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Sob Nov 27, 2004 1:44 pm

George píše:Stejně ti přijde jen upozornění na vložený příspěvek a na ten se budeš muset kouknout na webu.


Jsi Krise nepochopil, nemuze mit porad otevrenej browser a reloadovat!!! proto je pro nej lepsi upozorneni na mail a ve chvili klidu pak otevrit browser a procist prispevky. Kapisto? :jo
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Honza » Sob Nov 27, 2004 4:40 pm

majki píše:
George píše:Stejně ti přijde jen upozornění na vložený příspěvek a na ten se budeš muset kouknout na webu.


Jsi Krise nepochopil, nemuze mit porad otevrenej browser a reloadovat!!! proto je pro nej lepsi upozorneni na mail a ve chvili klidu pak otevrit browser a procist prispevky. Kapisto? :jo


Takže účel toho upozorňování je ten,aby mohl okamžitě střelhbitě prohlížet fórum sotva tam přibyl příspěvek jo?
Já teda pořád nechápu,co je za problém se jednou za hodinu sem podívat,ale když se vám s tím Suky chce dělat,tak jeho věc :ho:
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Ďalší

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť