Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Nové xichty

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

Poslaťod George » Štv Nov 04, 2004 7:33 pm

tgala píše:To George: hehe, mas pocit, ze nehovoria cesky? :wink:
nedělejte si ze mě legraci Obrázok :o)
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Pia Nov 05, 2004 8:41 am

dabel píše:Ja som uz bohuzial natolko profesionalne deformovany, ze pre mna kilo automaticky znamena 1024 :(


To ja taky, uplne presne...navzdy pro me zustane kilobyte 1024 bytuObrázok, ono stejne je to novy znaceni na svete jen par roku a jen kvuli blbejm vyrobcum Obrázok
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Pia Nov 05, 2004 8:42 am

George píše:
tgala píše:To George: hehe, mas pocit, ze nehovoria cesky? :wink:
nedělejte si ze mě legraci Obrázok :o)


Ja ti to nekdy vysvetlim, jooooo???Obrázok
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Pia Nov 05, 2004 9:40 am

majki píše:To ja taky, uplne presne...navzdy pro me zustane kilobyte 1024 bytuObrázok, ono stejne je to novy znaceni na svete jen par roku a jen kvuli blbejm vyrobcum Obrázok

No praveze pre mna uz nielen kilobyte, ale uz aj 2 kila masa je podla mna 2048 grammov ;)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod George » Pia Nov 05, 2004 4:33 pm

majki píše:
George píše:
tgala píše:To George: hehe, mas pocit, ze nehovoria cesky? :wink:
nedělejte si ze mě legraci Obrázok :o)


Ja ti to nekdy vysvetlim, jooooo???Obrázok
Obrázok
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Sob Nov 27, 2004 1:43 pm

Suky, novi smajli jsou super...ale...muzu jeste poprosit o nejakeho slintajiciho??? Dekujuuuuu ;)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Sob Nov 27, 2004 3:12 pm

Neni mi jasne ze ci su tie smiliky vsetky v systeme (co ich je par tisic?) ale do ponuky mame len niektore....Ako je potom mozne ze georgove funguju aj ked ich tam nevidim v ponuke? Co sa potom natahuju z ineho webu..nejakeho php portalu?
:|
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod TomAnt » Sob Nov 27, 2004 3:19 pm

Co sa tyka Xichtov na chate, nedalo by sa Suky prosim ta spravit este odkaz, tak ako pri pisani prispevku, ktory by mi otvoril okno so vsetkymi smajlami? nepotrebujem to funkcne, len aby som videl ako ktoreho smajla napisat rucne :o) Diiiik.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Sob Nov 27, 2004 3:32 pm

Kris píše:Neni mi jasne ze ci su tie smiliky vsetky v systeme (co ich je par tisic?) ale do ponuky mame len niektore....Ako je potom mozne ze georgove funguju aj ked ich tam nevidim v ponuke? Co sa potom natahuju z ineho webu..nejakeho php portalu?
:|


Tak tak, George nektere smajle taha z inych webov
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Suky » Sob Nov 27, 2004 4:45 pm

majki píše:Suky, novi smajli jsou super...ale...muzu jeste poprosit o nejakeho slintajiciho??? Dekujuuuuu ;)


Majki (George) pošlete mi nějakého a já ho přidám.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Suky » Sob Nov 27, 2004 5:16 pm

TomAnt píše:Co sa tyka Xichtov na chate, nedalo by sa Suky prosim ta spravit este odkaz, tak ako pri pisani prispevku, ktory by mi otvoril okno so vsetkymi smajlami? nepotrebujem to funkcne, len aby som videl ako ktoreho smajla napisat rucne :o) Diiiik.


V současné době máš dvě možnosti:
  1. Změnit si v osobním nastavení počet zobrazovaných xichtů a pak je vkládat klickem.
  2. Otevřít si okno xichtů z editace příspěvků a stisknout "F11" (IE), tím se ti zobrazí stavový řádek a když najedeš nad xicht, ukáže se dole jeho kód. Nebo rovnou otevřít okno se stavovým řádkem - pravé tlačítko a vybrat "Otevřít v novém okně"
Kris píše:Neni mi jasne ze ci su tie smiliky vsetky v systeme (co ich je par tisic?) ale do ponuky mame len niektore....Ako je potom mozne ze georgove funguju aj ked ich tam nevidim v ponuke? Co sa potom natahuju z ineho webu..nejakeho php portalu?

V našem fóru je přes 160 xichtů. Všechny se zobrazují.
George je opravdu loupí jinde. Pokud máš nějakého moc oblíbeného, pošli mi ho a já ho přidám.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Sob Nov 27, 2004 5:19 pm

Suky píše:
majki píše:Suky, novi smajli jsou super...ale...muzu jeste poprosit o nejakeho slintajiciho??? Dekujuuuuu ;)


Majki (George) pošlete mi nějakého a já ho přidám.


Mas to tam ;)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Suky » Sob Nov 27, 2004 5:31 pm

majki píše:
Suky píše:
majki píše:Suky, novi smajli jsou super...ale...muzu jeste poprosit o nejakeho slintajiciho??? Dekujuuuuu ;)


Majki (George) pošlete mi nějakého a já ho přidám.


Mas to tam ;)


Já se snažil je rozhýbat asi deset minut, než jsem si všiml, že jsi mi poslal *.bmp. Animace jsou asi jen *.gif. To jsi mi poslal schválně statické xichty?
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Sob Nov 27, 2004 5:39 pm

Suky píše:
majki píše:
Suky píše:
majki píše:Suky, novi smajli jsou super...ale...muzu jeste poprosit o nejakeho slintajiciho??? Dekujuuuuu ;)


Majki (George) pošlete mi nějakého a já ho přidám.


Mas to tam ;)


Já se snažil je rozhýbat asi deset minut, než jsem si všiml, že jsi mi poslal *.bmp. Animace jsou asi jen *.gif. To jsi mi poslal schválně statické xichty?


Omlouvam se,
ale jineho uslintance jsem nenasel :(
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Suky » Sob Nov 27, 2004 5:41 pm

majki píše:Jineho uslintance jsem nenasel :(


George, please help !!!
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron