Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Diskusia k zverejnenym pravidlam

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

Poslaťod Black » Uto Feb 27, 2007 11:15 pm

Steve píše:Zvyknite si, ze vynimky potvrdzuju pravidla, hehe..
Jasně já mám povoleno mít deset smajlíků na příspěvek, tak my vyvolení máme nárok na vyjímky :twisted :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Uto Feb 27, 2007 11:19 pm

Black píše:
Steve píše:Zvyknite si, ze vynimky potvrdzuju pravidla, hehe..
Jasně já mám povoleno mít deset smajlíků na příspěvek, tak my vyvolení máme nárok na vyjímky :twisted :lol .


Uzavrete, vybavene, stojky robte na makkom podklade, ale nie dlho, pozor na prekrvenie hlavy. Breranko.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod tomasicek » Str Feb 28, 2007 9:30 am

Steve píše:
Black píše:
Steve píše:Zvyknite si, ze vynimky potvrdzuju pravidla, hehe..
Jasně já mám povoleno mít deset smajlíků na příspěvek, tak my vyvolení máme nárok na vyjímky :twisted :lol .


Uzavrete, vybavene, stojky robte na makkom podklade, ale nie dlho, pozor na prekrvenie hlavy. Breranko.



Nedakuj nam ale TomAntovi, on vymyslel pravidla, my ich len dodrzujeme :bigbrother
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod tgala » Str Feb 28, 2007 12:02 pm

Steve si uz nevyhovujuci obrazok odstranil. Pravidla platia pre vsetkych, aj pre nas Adminov.
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Ned Apr 29, 2007 8:29 am

Co s tím, že má někdo např. Kris dneska, tak dlouhý podpis a celá stránka se tam, kde přispěje, tak natáhne, to by také nemělo být.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod 323.Hans.626 » Ned Apr 29, 2007 7:12 pm

Black píše:Co s tím, že má někdo např. Kris dneska, tak dlouhý podpis a celá stránka se tam, kde přispěje, tak natáhne, to by také nemělo být.

... bohužel jsem ovšem nepochopil, co tím "xxxxxxx" podpisem chtěl básník říci... :lol :lol 8-)
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod Black » Ned Apr 29, 2007 7:29 pm

323.Hans.626 píše:
Black píše:Co s tím, že má někdo např. Kris dneska, tak dlouhý podpis a celá stránka se tam, kde přispěje, tak natáhne, to by také nemělo být.

... bohužel jsem ovšem nepochopil, co tím "xxxxxxx" podpisem chtěl básník říci... :lol :lol 8-)
Kris se dá pochopit jen těžko :roll .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť