Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Zobrazeni novych prispevku

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

Zobrazeni novych prispevku

Poslaťod majki » Str Nov 01, 2006 11:37 am

Tak nevim, jestli delam neco blbe nebo je blbe nastavene forum nebo co, ale obcas prijdu do prace, otevru forum, jenze nekdo zavola, ze neco potrebuje, takze si nestacim prispevky docist a co se nestane, kdyz po hodine k tomu dojdu, otevru si prispevek, chci cist dalsi a najednou je forum uplne ciste, bez novych prispevku. Kdyz kliknu na Zobrazit nove prispevky od posledni navstevy, tak je to stejne na prd, protoze se mi zobrazi jenom ty uplne nej nej nejnovejsi, nejspis ty, co kdo vytvoril za posledni hodinu nebo jak dlouho. Docela me to zacina iritovat, protoze treba na jinym foru o noteboocich tohleto nedela.

Je nejake reseni na strane fora?

Diky.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gretka » Str Nov 01, 2006 1:01 pm

nejak sa mi mari, ze je tam moznost "od poslednej navstevy"
to nefunguje? :skler
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Suky » Str Nov 01, 2006 1:13 pm

majki píše:Tak nevim, jestli delam neco blbe nebo je blbe nastavene forum nebo co, ale obcas prijdu do prace, otevru forum, jenze nekdo zavola, ze neco potrebuje, takze si nestacim prispevky docist a co se nestane, kdyz po hodine k tomu dojdu, otevru si prispevek, chci cist dalsi a najednou je forum uplne ciste, bez novych prispevku. Kdyz kliknu na Zobrazit nove prispevky od posledni navstevy, tak je to stejne na prd, protoze se mi zobrazi jenom ty uplne nej nej nejnovejsi, nejspis ty, co kdo vytvoril za posledni hodinu nebo jak dlouho. Docela me to zacina iritovat, protoze treba na jinym foru o noteboocich tohleto nedela.

Je nejake reseni na strane fora?

Diky.

Mohl bych prodloužit platnost "session". Teď je to 1 hodina.
Ale teď nevím, jestli to chci :lol

Omezení délky session má své důvody.

Já to řeším tak (vyjíměčně se mi to taky stane), že pokud se vrátím po dlouhé době k otevřenému fóru kde jsem neodklikal všechny "Nové příspěvky od poslední návštěvy" si otevřu ty které mne zajímají v nových panelech.
Ale předpokládá to, že fórum opouštím na stránce "Nové příspěvky od poslední návštěvy".
No a teprve potom si tu stránku obnovím a podívám se, co je ještě novějšího.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Str Nov 01, 2006 1:24 pm

Gretka píše:nejak sa mi mari, ze je tam moznost "od poslednej navstevy"
to nefunguje? :skler

Tetka Gretka, spatne citas moje prispevky, pisem, ze toto nie je to, co ja potrebujem 8-)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gretka » Str Nov 01, 2006 1:26 pm

ano, prepac, ked som si to uvedomila a chcela to po sebe zmazat, tak tam taka funkcia nie je :roll
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod majki » Str Nov 01, 2006 1:26 pm

2 Suky: No porada byla presne 88minut :skler .

Jako ja to pak resim stylem, ze jdu po datumech, ale je to otravny a muzu neco prehlednout :ho:. Holt to budu resit tvym okennim zpusobem :koule
Btw., pouzivam IE 7.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod PePa » Str Nov 01, 2006 2:10 pm

Tiež sa mi to stáva, lebo keď som v robote, prihlásim sa a k PC dobieham vždy len na okamih a zrazu je to fuč. Nevedel som, že je to nastavené na 1 hod.
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod pete » Str Nov 01, 2006 3:00 pm

BA_323F_1.8_BP-DOHC_11N
Obrázok užívateľa
pete
VIP 2007
 
Príspevky: 1857
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 11:02 pm

Poslaťod Kubis » Str Nov 01, 2006 5:37 pm

taky se mi to stava, zrovna dneska jsem taky musel odběhnout a hle kde nic tu nic....
ObrázokObrázok Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
Audi A6 Avant 2,5TDi QUATTRO
Obrázok užívateľa
Kubis
VIP 2007
 
Príspevky: 1600
Registrovaný: Ned Mar 06, 2005 2:30 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod TomAnt » Str Nov 01, 2006 5:45 pm

Ja to potom riesim tak, ze si priblizne pamatam hodinu, kedy som naposledy nieco videl a idem podla casu posledneho prispevku, ten vidite pri threade napisany. Ak je vacsi ako ten co si pamatam, tak kliknem :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kubis » Str Nov 01, 2006 5:51 pm

však tak to dělam taky, ale je to poměrně otravne... :hanged
ObrázokObrázok Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
Audi A6 Avant 2,5TDi QUATTRO
Obrázok užívateľa
Kubis
VIP 2007
 
Príspevky: 1600
Registrovaný: Ned Mar 06, 2005 2:30 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod PePa » Str Nov 01, 2006 8:04 pm

TomAnt píše:Ja to potom riesim tak, ze si priblizne pamatam hodinu, kedy som naposledy nieco videl a idem podla casu posledneho prispevku, ten vidite pri threade napisany. Ak je vacsi ako ten co si pamatam, tak kliknem :ho:

Tiez to tak robim, ale nie je to az take phodlne ako ked svieti, ale co uz, budme radi, ze mame co mame :suns
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod Kris » Str Nov 01, 2006 8:38 pm

Ved prave pre tento problem vznikla polozka "Zobrazit najnovsie prispevky"... :o:

Alebo mi nieco unika? :skler
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod TomAnt » Str Nov 01, 2006 8:59 pm

Kris píše:Ved prave pre tento problem vznikla polozka "Zobrazit najnovsie prispevky"... :o:

Alebo mi nieco unika? :skler


Ale zobrazit najnovsie prispevky je dtto ako ked ti ich ukazuje zlto, len ti ich ukaze v zozname na jednej strane, cize v tomto pripade by neukazalo nic, to je ten problem...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kris » Str Nov 01, 2006 9:22 pm

TomAnt píše:
Kris píše:Ved prave pre tento problem vznikla polozka "Zobrazit najnovsie prispevky"... :o:

Alebo mi nieco unika? :skler


Ale zobrazit najnovsie prispevky je dtto ako ked ti ich ukazuje zlto, len ti ich ukaze v zozname na jednej strane, cize v tomto pripade by neukazalo nic, to je ten problem...


Este 2 krat som si precital Majkiho prispevok..ale cim viac tlacim na pilu tym menej rozumiem v com je problem..Preco ta moja horeuvedene polozka neriesi to ze ked som opustil web tak jasne ze prispevky co boli nove uz nie su nove (nie us ziadne nove vlastne pri dalsej navsteve weu za minutu) tak to odzubem tym ze idem na tie "najnovsie"?? :skler
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Ďalší

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť