Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Vyplnenie adresy

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

Vyplnenie adresy

Poslaťod TomAnt » Štv Júl 20, 2006 2:22 pm

Caute vsetci. Viem ze polozka adresa bydliska v profile nie je povinna ale...

Chcel by som vas poprosit, aby ste si vsetci tuto polozku vyplnili, chcel by som spravit taku mapku rozlozenia clenov po svete. Ide o polozku BYDLISKO vo vasom profile. Vyplnte tam prosim meno obce v ktorej byvate, presne ako je zadefinovane co ja viem, v nejakych oficialnych ciselnikoch. Idealne s diakritikou nech s tym nemam potom este dodatocnu robotu. V pripade ze sa zdrziavate na viacerych miestach (ako napriklad Doktor), mesto, v ktorom travite vacsiu cast svojho casu dajte na prve miesto, pre tieto ucely bude pouzite mesto z prveho miesta. Akokolvek, tato polozka je aj nadalej dobrovolna, berte to ako prosbu z mojej strany, v principe tym mozno pomozeme vsetci sebe navzajom.

Vdaka

Tomas
Naposledy upravil TomAnt dňa Str Feb 21, 2007 3:00 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod whitex » Štv Júl 20, 2006 4:00 pm

Tome, položku sice vyplněnou mám, ale nebydlím v Opavě, nýbrž ve Štemplovci... Jelikož Štemplovec je od OP 3min GE-čkem, tak jsem uznal za vhodné uvést jako bydliště Opavu... Obec Štemplovec totiž nikomu nic neřekne, zatímco když se řekne Opava, tak už si každý řekne, jooo to je tám u týý Ostravy, jak tam maj ty krátký zobááky... :lol
PS: Neberte to prosím nidko osobně, je to len taka sranda... :mrk
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod TomAnt » Štv Júl 20, 2006 4:19 pm

Jo to je v poho, chcel som tym povedat, aby tam proste boli zrozumitelne a vierohodne data... Aby si povedzme Doktor nenapisal ze Bratislava, ked je cely cas v Prahe (sorry Doktore, ty si taky dobry priklad), pripadne aby tam niekto nepisal ze "doma" a podobne...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Štv Júl 20, 2006 4:25 pm

TomAnt píše:Jo to je v poho, chcel som tym povedat, aby tam proste boli zrozumitelne a vierohodne data... Aby si povedzme Doktor nenapisal ze Bratislava, ked je cely cas v Prahe (sorry Doktore, ty si taky dobry priklad), pripadne aby tam niekto nepisal ze "doma" a podobne...
V pohodě jen si rýpni do Doktora :lol , jinak já tam mám uvedené Brno již od začátku, nepovažuji to za tajný údaj.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Štv Júl 20, 2006 4:30 pm

TomAnt píše:pripadne aby tam niekto nepisal ze "doma" a podobne...

...si mi studoval profil?
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Black » Štv Júl 20, 2006 4:32 pm

.
dabel píše:
TomAnt píše:pripadne aby tam niekto nepisal ze "doma" a podobne...

...si mi studoval profil?
Na mě nemáš Ďáble :twisted :lol
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Štv Júl 20, 2006 4:36 pm

Black píše:Na mě nemáš Ďáble :twisted :lol

...lenze ja tam mam toto bydlisko uz asi rok :lol
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Black » Štv Júl 20, 2006 4:41 pm

dabel píše:
Black píše:Na mě nemáš Ďáble :twisted :lol

...lenze ja tam mam toto bydlisko uz asi rok :lol
:soking :chacha
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Štv Júl 20, 2006 4:46 pm

Nieze by som sa chcel medzi vas miesat :ho: ale uz ste mierne mimo temy, aj ked s temou suvisite... :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Štv Júl 20, 2006 4:49 pm

TomAnt píše:Nieze by som sa chcel medzi vas miesat :ho: ale uz ste mierne mimo temy, aj ked s temou suvisite... :ho:
Já za to nemohu to ten rohatej admin :twisted :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Štv Júl 20, 2006 5:56 pm

Nejako to nechapem, ale mam tam vyplnene na 1. mieste Praha, potom BA. Niekde je chyba?
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod TomAnt » Štv Júl 20, 2006 6:33 pm

Doktor píše:Nejako to nechapem, ale mam tam vyplnene na 1. mieste Praha, potom BA. Niekde je chyba?


Aaaa pomooooc, Doktore, pisal som ze si mi posluzil ako priklad, cisto TEORETICKY priklad... pre ostatnych... aaaaaaa
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Doktor » Štv Júl 20, 2006 7:38 pm

TomAnt píše:Aaaa pomooooc, Doktore, pisal som ze si mi posluzil ako priklad, cisto TEORETICKY priklad... pre ostatnych... aaaaaaa


chytil sa, chytil sa, :toto , som chcel byt ako Jozko.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod TomAnt » Štv Júl 20, 2006 7:40 pm

Doktor píše:
TomAnt píše:Aaaa pomooooc, Doktore, pisal som ze si mi posluzil ako priklad, cisto TEORETICKY priklad... pre ostatnych... aaaaaaa


chytil sa, chytil sa, :toto , som chcel byt ako Jozko.

Ty vole,

a. si ma teraz dost brutus dostal
b. simulacia Jozka sa ti podarila dokonale
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kris » Štv Júl 20, 2006 7:46 pm

hehehehehehehehehe :hihi:
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Ďalší

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť