Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Precteny/Neprecteny prispevek

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

Poslaťod Pavel Rittich » Štv Apr 28, 2005 12:41 pm

Suky píše:
matey píše:Mně se zase od včerejška občas vůbec nezobrazí žádné příspěvky jako nové, všechno je nevybarvené jako bych to už přečetl - i nová témata.... Ale lepší se to, asi na tom admini pracujou, žejo? :jo


Pro mne je důležitá otázka - když klikneš na "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy" - zobrazí se ti nové příspěvky?

A nebij mne ale zeptat se musím - jsi přihlášen? Napoprvé?


Ať jsem za magora: Kde si mám kliknout na "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy" ? Já jsem si toho tlačítka asi ještě nevšiml.

No vida: Jen jsem se ztrapnil, už jsem to našel! To není marný, to je to odevždycky?
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Suky » Štv Apr 28, 2005 2:18 pm

Pavel Rittich píše:
Suky píše:Pro mne je důležitá otázka - když klikneš na "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy" - zobrazí se ti nové příspěvky?
...


Ať jsem za magora: Kde si mám kliknout na "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy" ? Já jsem si toho tlačítka asi ještě nevšiml.

No vida: Jen jsem se ztrapnil, už jsem to našel! To není marný, to je to odevždycky?


:buuu: :buuu: :buuu: :buuu: :buuu: :buuu:
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod matey » Štv Apr 28, 2005 6:31 pm

Suky píše:Pro mne je důležitá otázka - když klikneš na "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy" - zobrazí se ti nové příspěvky?
...
Jasaaan, lezu sem přes link z pošty a tak jsem vždycky přihlášený hned napoprvé, s tím jsem neměl nikdy problém. Teď už není problém ani s novými příspěvky, to bylo jen dvoudenní a občasné.... jak říká TomAnt, neřeším, jen jsem to nabonzoval :ho:
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Predchádzajúci

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť