Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Forum a spam

Fórum, jeho funkcie, možnosti a nastavenia.

Forum a spam

Poslaťod TomAnt » Str Mar 16, 2005 2:29 am

Drahi priatelia, dostal som od uzivatela "quomodo1420" sukromnu spravu, ktora bola evidentne spam, tak som si daneho usera pozrel a zistil ze ide zrejme o robota, minimalne vsak urcite o spammera. Tak som ho pekne krasne zrusil, t.j. konto zmazal. Ak by sa vam vyskytol podobny problem, t.j. dostanete od uzivatela fora sukromnu spravu, ktora je evidentne blbost, dajte mi prosim hned vediet, nech to kynozime v zarodku... Diiiik. Tomas
Naposledy upravil TomAnt dňa Štv Máj 04, 2006 10:48 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Suky » Str Mar 16, 2005 8:39 am

TomAnt píše:Drahi priatelia, dostal som od uzivatela "quomodo1420" sukromnu spravu, ktora bola evidentne spam, tak som si daneho usera pozrel a zistil ze ide zrejme o robota, minimalne vsak urcite o spammera. Tak som ho pekne krasne zrusil, t.j. konto zmazal. Ak by sa vam vyskytol podobny problem, t.j. dostanete od uzivatela fora sukromnu spravu, ktora je evidentne blbost, dajte mi prosim hned vediet, nech to kynozime v zarodku... Diiiik. Tomas


V tom případě je možná čas to robotům ztížit a zapnout vizuální potvrzování v půběhu registrace, ten známý obrázek s čísly.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Kris » Str Mar 16, 2005 10:46 am

klonovani utocia...
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod TomAnt » Str Mar 16, 2005 11:22 am

Suky píše:
TomAnt píše:Drahi priatelia, dostal som od uzivatela "quomodo1420" sukromnu spravu, ktora bola evidentne spam, tak som si daneho usera pozrel a zistil ze ide zrejme o robota, minimalne vsak urcite o spammera. Tak som ho pekne krasne zrusil, t.j. konto zmazal. Ak by sa vam vyskytol podobny problem, t.j. dostanete od uzivatela fora sukromnu spravu, ktora je evidentne blbost, dajte mi prosim hned vediet, nech to kynozime v zarodku... Diiiik. Tomas


V tom případě je možná čas to robotům ztížit a zapnout vizuální potvrzování v půběhu registrace, ten známý obrázek s čísly.


Hm, mam dojem ze toto je prvy pripad, keby sa to nejak hromadilo tak potom, ale zatial v tom mame prehlad, kazda registracia nam pride do mailu a ja evidujem v pamati este jedneho mozneho robota, preto som sem hodil aj tu otazku... Ved nech sa zaregistruje, pokial sa zaregistruje jeden za tyzden a budem to stihat mazat, tak by som sa s tou vizualnou registraciou netrapil...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Suky » Str Mar 16, 2005 11:39 am

TomAnt píše:... Ved nech sa zaregistruje, pokial sa zaregistruje jeden za tyzden a budem to stihat mazat, tak by som sa s tou vizualnou registraciou netrapil...


Žádné trápení z naší strany, ta fičurka je zabudovaná tuším od poslední verze fóra.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod TomAnt » Str Mar 16, 2005 11:56 am

Suky píše:
TomAnt píše:... Ved nech sa zaregistruje, pokial sa zaregistruje jeden za tyzden a budem to stihat mazat, tak by som sa s tou vizualnou registraciou netrapil...


Žádné trápení z naší strany, ta fičurka je zabudovaná tuším od poslední verze fóra.


No ja len preto, lebo som sa minule registroval na to tuning-forum.com ci ako (to co som ti vtedy Peter ukazoval tu nadstavbu na nase forum) a tam som registraciu nezvladol na prvykrat, lebo moje oko to asi vyhodnotilo nejako inac ako autor chcel :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod George » Str Mar 16, 2005 1:04 pm

Suky píše:
TomAnt píše:Drahi priatelia, dostal som od uzivatela "quomodo1420" sukromnu spravu, ktora bola evidentne spam, tak som si daneho usera pozrel a zistil ze ide zrejme o robota, minimalne vsak urcite o spammera. Tak som ho pekne krasne zrusil, t.j. konto zmazal. Ak by sa vam vyskytol podobny problem, t.j. dostanete od uzivatela fora sukromnu spravu, ktora je evidentne blbost, dajte mi prosim hned vediet, nech to kynozime v zarodku... Diiiik. Tomas


V tom případě je možná čas to robotům ztížit a zapnout vizuální potvrzování v půběhu registrace, ten známý obrázek s čísly.

Ha, konečně vím k čemu složí ten barevnej obrázek s čísly :-)
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Str Mar 16, 2005 1:12 pm

George píše:Ha, konečně vím k čemu složí ten barevnej obrázek s čísly :-)

...kvoli ktoremu Ta do ziadnych diskusii nechcu pustat :lol :lol
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod majki » Str Mar 16, 2005 1:59 pm

Jen takovy dotaz mimo, ale taky se tykajici spamu. CHodi Vam spam i v jinych jazycich nez anglictina a rustina? Jakej antispam pouzivat? (nejlepe s integraci do Outlooku). Jde mi o antispam, ne antispyware, antivirus atd., to neee ;).
Diq.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Krenštík » Str Mar 16, 2005 2:09 pm

MAJKI V MOZlILE MI TO PRESUNUJE AUTOMATICKY, NASTAVIL JSEM DVA ODESILATELE A UZ TO FICI BEZ PROBLEMU, je tam slozka spam a do te se vse automaticky presouva. sorry za velke pismo ale uz se mi to nechce prepisovat
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod majki » Str Mar 16, 2005 2:39 pm

Krenštík píše:MAJKI V MOZlILE MI TO PRESUNUJE AUTOMATICKY, NASTAVIL JSEM DVA ODESILATELE A UZ TO FICI BEZ PROBLEMU, je tam slozka spam a do te se vse automaticky presouva. sorry za velke pismo ale uz se mi to nechce prepisovat

Mozilla jde propojit nejak s Outlookem? Pokud vim, tak to slo jen s The Bat! :tma
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Krenštík » Str Mar 16, 2005 3:08 pm

ne, zahod Outlook a IE a najdi si poradny prohlizec, ale prvne jeste uzen Adminy na mazdaklubu :ho:
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod majki » Str Mar 16, 2005 4:11 pm

Krenštík píše:ne, zahod Outlook a IE a najdi si poradny prohlizec, ale prvne jeste uzen Adminy na mazdaklubu :ho:

Outlook nezahodim kvuli kompatibilite a jednoduchosti. IE jsem zahodil davno a pouzivam ho jen k chozeni na mainpage MKlubu :ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Krenštík » Štv Mar 24, 2005 10:58 am

Tak spam je i na jinych forech, dneska mi prislo z fora autoimpulsu nova ss s nabidkou domen na nemeckem webu, takze nejsme jedini, kdo s tim asi casem bude mit problem.
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod xxxxx » Štv Mar 24, 2005 1:13 pm

Neo, Trinity, kde ste?! Utocia na nas roboty!Pomooooooc :help:
Tomant nechaj ma zit, ja nie som robot :twist:
ic mi v ric
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Späť na Fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť