Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Proc se tak dobre prodavaji GPS zarizeni...

GPS, navigácia, hardware, software...

Moderátor: EDU

Re: Proc se tak dobre prodavaji GPS zarizeni...

Poslaťod Antitalent » Sob Aug 11, 2007 5:52 pm

Navigace ti ukáže cestu a kolikrát i horší, nebo delší, nebo kde žádná není, těch historek už jsem slyšel stovky
Antitalent
Komunikátor
 
Príspevky: 680
Registrovaný: Ned Feb 18, 2007 12:55 am

Poslaťod Dopi » Sob Aug 11, 2007 8:19 pm

Tím si ale odporuješ. Předtím jsi psal, že navigaci používají málo dobrodružné povahy :o)
Ono záleží i na tom, jakou navigaci používáš, jak máš aktuální mapové podklady a hlavně jak s ní umíš zacházet. Mně se ještě nestalo, že bych díky navigaci zabloudil, bez ní ale mockrát, především ve větších městech, která neznám.
Už jen kvůli Eastu je dobré mít mazdu!
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Poslaťod Pavel Rittich » Ned Aug 12, 2007 7:10 pm

Už jsem se zmiňoval - když v Bratislavě otevřeli tunel a my se vraceli z Jelky, navigace mě strkala jinam než místní úprava a tak jsme si trochu pobloudili. Jinak ale tenhle typ adrenalinu nemiluju a ptát se jako blb za každou druhou křižovatkou mi opravdu kazí náladu. Na to je navigace docela šikovná věc.
Jinak je to ovšem milá a neškodná pánská hračka, tak proč ne. Já se momentálně bavím střídáním čtyř systémů, které mi teď v té mé chodí a je docela zajímavé, co který systém považuje za nerychlejší nebo nejkratší trasu. Btw, dnes mě cestou z chalupy posílal IGo na trase kterou jezdím 20 let na křižovatce doprava místo rovně. Času bylo dost, tak jsem to zkusil a ona zkratka a podstatně rychlejší. Takže k něčemu to přeci jen bude :jo
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Predchádzajúci

Späť na GPS a navigácia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť