Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

máte niekto skusenosť s touto hračkou?

GPS, navigácia, hardware, software...

Moderátor: EDU

máte niekto skusenosť s touto hračkou?

Poslaťod RICCARDO » Pon Jan 08, 2007 5:15 pm

323F 1.5 "95 hatchback, 323 1.6 "03 sedan, M6 2,0i "07 hatchback, Premacy 1,8 "01
Obrázok užívateľa
RICCARDO
Opytovateľ
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Uto Nov 07, 2006 11:35 am
Bydlisko: BA

Poslaťod TomAnt » Pon Jan 08, 2007 5:19 pm



Skusenosti nemam, ale uz z principu to bude

- velmi priemerny az podpriemerny mobil
- znacne podpriemerny fotoaparat
- priemerny MP3 player
- priemerne PDA s nie prave najrychlejsou odozvou
- a teda aj priemerne GPS

Ale zalezi na tom samozrejme, co od toho cakas... Necakaj ale kvalitne fotky a prijemne telefonovanie, to v ziadnom pripade, tak isto necakaj ani pohodlne SMSkovanie jednou rukou...

Zato mas ale all-in-one riesenie...

Cize, je to na tebe...

(ale keby bolo po mojom, tak radsej nieco od HP s miniklavesnicou pod obrazovkou)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod yano » Pon Jan 08, 2007 5:24 pm

TomAnt píše:


Skusenosti nemam, ale uz z principu to bude

- velmi priemerny az podpriemerny mobil
- znacne podpriemerny fotoaparat
- priemerny MP3 player
- priemerne PDA s nie prave najrychlejsou odozvou
- a teda aj priemerne GPS

Ale zalezi na tom samozrejme, co od toho cakas... Necakaj ale kvalitne fotky a prijemne telefonovanie, to v ziadnom pripade, tak isto necakaj ani pohodlne SMSkovanie jednou rukou...

Zato mas ale all-in-one riesenie...

Cize, je to na tebe...

(ale keby bolo po mojom, tak radsej nieco od HP s miniklavesnicou pod obrazovkou)


otec to ma a tusim to celkom pochvaloval, tiez tam ma igo. neviem ci si uz niekedy GPS navigaciu pouzival, napriklad iGo ta nema problem v BA povodit po jednosmerkach a zakazoch odbocenia, ale +- je to pouzitelne. ja mam Tmobile - Vario (Qtek) a som spokojny, len musis vediet preco do takeho zariadenia ides. Ja som predtym nosil PDA a mobil, teraz to mam v jednom, takze som ochotny obetovat niektore vyhody mobilov oproti MDAckam a nakolko som vedel do coho idem, to mam a som spokojny a nemenil by som za klasicky mbil. A az sa mi tento zunuje, bude ine MDAcko, obycajny mobil uz nechcem. GPS mam cez bluetooth externy modul.
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod RICCARDO » Uto Jan 09, 2007 11:55 am

ide mi hlavne o to že mam všetko v jednom pokope a stále po ruke a nemusim kupovat 5 drahých prístojov
z navigáciou zatial nemám žiadne skusenosti takže prežijem ak to bude aj nejaká shitacka - na zaciatok hádam stačí. mobil používam len na prijatie hovoru a zavolanie žiadne special funkcie nepotrebujem a smsm poslem tak 1 za mesiac. ono to ze by mi vyhovoval som zistil už dávno, chcel som sa skor spytat na skusenosti s touto značkou vovšeobecnosti, či mal niekto z Mio nejaký závažny problém, na co si dat pozor a tak...
323F 1.5 "95 hatchback, 323 1.6 "03 sedan, M6 2,0i "07 hatchback, Premacy 1,8 "01
Obrázok užívateľa
RICCARDO
Opytovateľ
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Uto Nov 07, 2006 11:35 am
Bydlisko: BA

Poslaťod yano » Uto Jan 09, 2007 12:02 pm

RICCARDO píše:ide mi hlavne o to že mam všetko v jednom pokope a stále po ruke a nemusim kupovat 5 drahých prístojov
z navigáciou zatial nemám žiadne skusenosti takže prežijem ak to bude aj nejaká shitacka - na zaciatok hádam stačí. mobil používam len na prijatie hovoru a zavolanie žiadne special funkcie nepotrebujem a smsm poslem tak 1 za mesiac. ono to ze by mi vyhovoval som zistil už dávno, chcel som sa skor spytat na skusenosti s touto značkou vovšeobecnosti, či mal niekto z Mio nejaký závažny problém, na co si dat pozor a tak...


co ja viem tak je to v pohode... aky navigacny SW chces pouzivat? iGo?
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod RICCARDO » Uto Jan 09, 2007 12:50 pm

netuším, nevyznám sa v tom... to si potom budem musiet este pozistovat co je co.
323F 1.5 "95 hatchback, 323 1.6 "03 sedan, M6 2,0i "07 hatchback, Premacy 1,8 "01
Obrázok užívateľa
RICCARDO
Opytovateľ
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Uto Nov 07, 2006 11:35 am
Bydlisko: BA

Poslaťod yano » Uto Jan 09, 2007 2:03 pm

RICCARDO píše:netuším, nevyznám sa v tom... to si potom budem musiet este pozistovat co je co.


no lebo ak to chces legalne, priprav si na to dalsie financie..
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod RICCARDO » Uto Jan 09, 2007 4:26 pm

cital som niekde ze navigacny softeare treba dokupit, s tym pocitam.
323F 1.5 "95 hatchback, 323 1.6 "03 sedan, M6 2,0i "07 hatchback, Premacy 1,8 "01
Obrázok užívateľa
RICCARDO
Opytovateľ
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Uto Nov 07, 2006 11:35 am
Bydlisko: BA

Poslaťod Gib » Uto Jan 09, 2007 10:52 pm

Kamos ma nieco taketo:
http://fujitsusiemens.mironet.cz/pocket ... x+dp67765/
a nevie si to vynachvalt .... soft do toho si niekde zohnal ;) ... ma tusim zo dva rozdielne s od roznych vyrobcov a je maximalne spokojny.

Skus pozriet a porozmyslaj aj nad touto alternativou ...
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod RICCARDO » Str Jan 10, 2007 9:10 am

Gib píše:Kamos ma nieco taketo:
http://fujitsusiemens.mironet.cz/pocket ... x+dp67765/
a nevie si to vynachvalt .... soft do toho si niekde zohnal ;) ... ma tusim zo dva rozdielne s od roznych vyrobcov a je maximalne spokojny.

Skus pozriet a porozmyslaj aj nad touto alternativou ...

vyzerá to byt dobrá mašinka ale neda sa z toho telefonovat.
323F 1.5 "95 hatchback, 323 1.6 "03 sedan, M6 2,0i "07 hatchback, Premacy 1,8 "01
Obrázok užívateľa
RICCARDO
Opytovateľ
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Uto Nov 07, 2006 11:35 am
Bydlisko: BA

Poslaťod Gib » Str Jan 10, 2007 4:58 pm

RICCARDO píše:
Gib píše:Kamos ma nieco taketo:
http://fujitsusiemens.mironet.cz/pocket ... x+dp67765/
a nevie si to vynachvalt .... soft do toho si niekde zohnal ;) ... ma tusim zo dva rozdielne s od roznych vyrobcov a je maximalne spokojny.

Skus pozriet a porozmyslaj aj nad touto alternativou ...

vyzerá to byt dobrá mašinka ale neda sa z toho telefonovat.

A naco chces z toho telefonovat?
Ja radsej 2 veci a poriadne ako jednu so vsetkym ale slabu. Aj ked pojdes do krcmy na pivo, tak asi nebudes so sebou tahat vecicku za 15-20 litrov ale radsej zoberies mobil za par stoviek ... sak ak sa nieco stane, ani Ta to velmi mrzet nebude :mrk
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod RICCARDO » Str Jan 10, 2007 5:15 pm

no ja radsej ,,all in one,, aj na ukor technickej vyspelosti. ale ako som tu už pisal, chcel som len vediet nejaké skusenosti s touto značkou. to že do toho pojdem som sa rozhodol už dávno.
323F 1.5 "95 hatchback, 323 1.6 "03 sedan, M6 2,0i "07 hatchback, Premacy 1,8 "01
Obrázok užívateľa
RICCARDO
Opytovateľ
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Uto Nov 07, 2006 11:35 am
Bydlisko: BA

Poslaťod Gib » Str Jan 10, 2007 5:21 pm

RICCARDO píše:no ja radsej ,,all in one,, aj na ukor technickej vyspelosti. ale ako som tu už pisal, chcel som len vediet nejaké skusenosti s touto značkou. to že do toho pojdem som sa rozhodol už dávno.

Jasne v pohode ... Kazdopadne, ak si sa uz davno rozhodol, ze do toho pojdes, nejak mi unika pointa tohoto threadu :mrk
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod RICCARDO » Str Jan 10, 2007 5:48 pm

Gib píše:
RICCARDO píše:no ja radsej ,,all in one,, aj na ukor technickej vyspelosti. ale ako som tu už pisal, chcel som len vediet nejaké skusenosti s touto značkou. to že do toho pojdem som sa rozhodol už dávno.

Jasne v pohode ... Kazdopadne, ak si sa uz davno rozhodol, ze do toho pojdes, nejak mi unika pointa tohoto threadu :mrk

no keby mi tu niekto napisal že Mio je strašný shit, že ho mal a stále sa mu kazil a mal chut to rozšlapat a takisto sa na to stazovalo x ludi co pozná tak by som do toho až tolko nehrnul.
323F 1.5 "95 hatchback, 323 1.6 "03 sedan, M6 2,0i "07 hatchback, Premacy 1,8 "01
Obrázok užívateľa
RICCARDO
Opytovateľ
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Uto Nov 07, 2006 11:35 am
Bydlisko: BA

Poslaťod Gib » Str Jan 10, 2007 5:54 pm

RICCARDO píše:
Gib píše:
RICCARDO píše:no ja radsej ,,all in one,, aj na ukor technickej vyspelosti. ale ako som tu už pisal, chcel som len vediet nejaké skusenosti s touto značkou. to že do toho pojdem som sa rozhodol už dávno.

Jasne v pohode ... Kazdopadne, ak si sa uz davno rozhodol, ze do toho pojdes, nejak mi unika pointa tohoto threadu :mrk

no keby mi tu niekto napisal že Mio je strašný shit, že ho mal a stále sa mu kazil a mal chut to rozšlapat a takisto sa na to stazovalo x ludi co pozná tak by som do toho až tolko nehrnul.

:) sam si mi presne odpovedal na otazku, ktoru som naschval nepolozil ... to sa vsak vylucuje s tym, co si pisal vyssie, a to, ze si sa uz davno rozhodol to kupit :mrk
No nic, ja len tak ... pekny den prajem a nech si spokojny!
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Späť na GPS a navigácia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť