Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

SilverGuide

GPS, navigácia, hardware, software...

Moderátor: EDU

SilverGuide

Poslaťod Dopi » Uto Dec 05, 2006 6:48 pm

Tak jsem konečně pořídil navigaci do auta - v Lidlu! Za 7777 kč skvělá koupě, zvlášť když má podrobné mapové pokrytí celé vých.Evropy včetně SR a průjezdní plány západní Evropy, záruka 3 roky a možnost do měsíce vrátit, když se mi nebude zamlouvat a plnou částku dostanu zpět. Ale asi nebude důvod ji vracet, jede na stejném SW jako Mio, a dobře.
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Poslaťod Black » Uto Dec 05, 2006 6:51 pm

Dopi píše:Tak jsem konečně pořídil navigaci do auta - v Lidlu! Za 7777 kč skvělá koupě, zvlášť když má podrobné mapové pokrytí celé vých.Evropy včetně SR a průjezdní plány západní Evropy, záruka 3 roky a možnost do měsíce vrátit, když se mi nebude zamlouvat a plnou částku dostanu zpět. Ale asi nebude důvod ji vracet, jede na stejném SW jako Mio, a dobře.
snad ti bude fungovat a je kvalitní, já bych tomu sice moc nevěřila, ale snad to bude v pohodě.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Dopi » Str Dec 06, 2006 12:05 am

Black píše:
Dopi píše:Tak jsem konečně pořídil navigaci do auta - v Lidlu! Za 7777 kč skvělá koupě, zvlášť když má podrobné mapové pokrytí celé vých.Evropy včetně SR a průjezdní plány západní Evropy, záruka 3 roky a možnost do měsíce vrátit, když se mi nebude zamlouvat a plnou částku dostanu zpět. Ale asi nebude důvod ji vracet, jede na stejném SW jako Mio, a dobře.
snad ti bude fungovat a je kvalitní, já bych tomu sice moc nevěřila, ale snad to bude v pohodě.


A když nebude, tak se nic neděje. Klidně ji můžu po dvou letech reklamovat, dostanu zpět všechny peníze a koupím si za ně navigaci dvakrát lepší. Účtenku mám dobře schovanou :hura
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Poslaťod Black » Str Dec 06, 2006 12:08 am

Dopi píše:
Black píše:
Dopi píše:Tak jsem konečně pořídil navigaci do auta - v Lidlu! Za 7777 kč skvělá koupě, zvlášť když má podrobné mapové pokrytí celé vých.Evropy včetně SR a průjezdní plány západní Evropy, záruka 3 roky a možnost do měsíce vrátit, když se mi nebude zamlouvat a plnou částku dostanu zpět. Ale asi nebude důvod ji vracet, jede na stejném SW jako Mio, a dobře.
snad ti bude fungovat a je kvalitní, já bych tomu sice moc nevěřila, ale snad to bude v pohodě.


A když nebude, tak se nic neděje. Klidně ji můžu po dvou letech reklamovat, dostanu zpět všechny peníze a koupím si za ně navigaci dvakrát lepší. Účtenku mám dobře schovanou :hura
Tak pozor nepleť si záruku vrácení pěněz, která je pouze jeden měsíc, ale do dvou let ji můžeš reklamovat jen pro závadu, ale ne když zjistíš, že nestojí za mnoho, ale nebudu ti kazit radost, já bych si za tu cenu koupila značkovou navigaci TomTom.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Dopi » Str Dec 06, 2006 12:15 am

Black píše:
Dopi píše:
Black píše:
Dopi píše:Tak jsem konečně pořídil navigaci do auta - v Lidlu! Za 7777 kč skvělá koupě, zvlášť když má podrobné mapové pokrytí celé vých.Evropy včetně SR a průjezdní plány západní Evropy, záruka 3 roky a možnost do měsíce vrátit, když se mi nebude zamlouvat a plnou částku dostanu zpět. Ale asi nebude důvod ji vracet, jede na stejném SW jako Mio, a dobře.
snad ti bude fungovat a je kvalitní, já bych tomu sice moc nevěřila, ale snad to bude v pohodě.


A když nebude, tak se nic neděje. Klidně ji můžu po dvou letech reklamovat, dostanu zpět všechny peníze a koupím si za ně navigaci dvakrát lepší. Účtenku mám dobře schovanou :hura
Tak pozor nepleť si záruku vrácení pěněz, která je pouze jeden měsíc, ale do dvou let ji můžeš reklamovat jen pro závadu, ale ne když zjistíš, že nestojí za mnoho, ale nebudu ti kazit radost, já bych si za tu cenu koupila značkovou navigaci TomTom.


Přečti si reference na SilverGuide a budeš koukat 8-) Nepletu se, Lidl dává na tu navigaci záruku 3 roky, když řeknu, že se to seká, nebo si vymyslím jinou sw závadu, tak to nikdo ověřovat nebude, a jelikož je to akční nabídka, tak nehrozí výměna zboží a záručními opravami se taky nezabývají. Takže zbývá co??? :mrk Mám to potvrzené od šéfa místní pobočky, koupil si ji taky :o)

PS: Zrovna pro Tebe by byla ideální, Slovensko je perfektně mapově pokryté, BB i do úrovně popisných čísel :mrk Lepší pokrytí kompletní východní Evropy zatím nikdo asi nenabízí, mají mapy z více zdrojů a ne jen od jedné firmy jeko ostatní.
Naposledy upravil Dopi dňa Str Dec 06, 2006 12:20 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Poslaťod Black » Str Dec 06, 2006 12:20 am

Dopi píše:
Black píše:
Dopi píše:
Black píše:
Dopi píše:Tak jsem konečně pořídil navigaci do auta - v Lidlu! Za 7777 kč skvělá koupě, zvlášť když má podrobné mapové pokrytí celé vých.Evropy včetně SR a průjezdní plány západní Evropy, záruka 3 roky a možnost do měsíce vrátit, když se mi nebude zamlouvat a plnou částku dostanu zpět. Ale asi nebude důvod ji vracet, jede na stejném SW jako Mio, a dobře.
snad ti bude fungovat a je kvalitní, já bych tomu sice moc nevěřila, ale snad to bude v pohodě.


A když nebude, tak se nic neděje. Klidně ji můžu po dvou letech reklamovat, dostanu zpět všechny peníze a koupím si za ně navigaci dvakrát lepší. Účtenku mám dobře schovanou :hura
Tak pozor nepleť si záruku vrácení pěněz, která je pouze jeden měsíc, ale do dvou let ji můžeš reklamovat jen pro závadu, ale ne když zjistíš, že nestojí za mnoho, ale nebudu ti kazit radost, já bych si za tu cenu koupila značkovou navigaci TomTom.


Přečti si reference na SilverGuide a budeš koukat 8-) Nepletu se, Lidl dává na tu navigaci záruku 3 roky, když řeknu, že se to seká, nebo si vymyslím jinou sw závadu, tak to nikdo ověřovat nebude, a jelikož je to akční nabídka, tak nehrozí výměna zboží a záručními opravami se taky nezabývají. Takže zbývá co??? :mrk Mám to potvrzené od šéfa místní pobočky, koupil si ji taky :o)
Pokud bude fungovat k tvojí plné spokojenosti, tak není co dodat, je to super, však ji vyzkoušíš při cestě na Jiřinku :mrk na Silvestra :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Dopi » Str Dec 06, 2006 12:55 am

Jiřinku už jsem si uložil do oblíbených cílů abych trefil :mrk
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Poslaťod Black » Str Dec 06, 2006 12:58 am

Dopi píše:Jiřinku už jsem si uložil do oblíbených cílů abych trefil :mrk
Budu se těšit 8-) .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Luke.cz » Str Dec 06, 2006 8:47 am

Jo, ta LIDL navigace běží na softu iGO a má podstatně podrobnější mapy jižní a jihovýchodní evropy než kterákoliv jiná navigace. Tady se TT nechytá. Proto mám taky v PDA navigace obě a v telefonu už jen iGO.
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod TomAnt » Str Dec 06, 2006 10:22 am

Ako si dostal do telefonu iGo? Resp. co mas teraz za telefon?
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Luke.cz » Str Dec 06, 2006 11:47 am

TomAnt píše:Ako si dostal do telefonu iGo? Resp. co mas teraz za telefon?


Návrat ke klasice. MDA Vario.
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod Dopi » Sob Dec 16, 2006 11:39 am

Ode dneška nedám na Lidl dopustit. Během necelých 14 dní tu navigaci slevnili o 1800 Kč, na 5990, protože se prý málo prodávala. Když jsem to viděl, tak jsem myslel, že mě šlehne. Ještě více překvapený jsem ale byl, když mi po předložení účtenky z minulého týdne, bez řečí vyplatili rozdíl. Tomu říkám přístup k zákazníkovi :tlesk:
Jinde by se mi vysmáli a měli by radost že si na mě namastili kapsu ještě před slevou.
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Poslaťod Suky » Sob Dec 16, 2006 12:14 pm

Dopi píše:Ode dneška nedám na Lidl dopustit. Během necelých 14 dní tu navigaci slevnili o 1800 Kč, na 5990, protože se prý málo prodávala. Když jsem to viděl, tak jsem myslel, že mě šlehne. Ještě více překvapený jsem ale byl, když mi po předložení účtenky z minulého týdne, bez řečí vyplatili rozdíl. Tomu říkám přístup k zákazníkovi :tlesk:
Jinde by se mi vysmáli a měli by radost že si na mě namastili kapsu ještě před slevou.
:shock
Já se tam snad někdy zajdu podívat. Tohle bych nečekal ani ve snu.

Svýho času (asi 3 - 4 roky zpět) jsem v Datartu kupoval televizi něco kolem 20 kKč.
Měli (a asi ještě mají) garanci nejmenší ceny.
Za dva dny jsme našel obchod v Ostravě, kde tu televizi prodávali o 2 kKč levněji, ale v Datartu se mi vysmáli, že podle podmínek garance ceny to není srovnatelný obchod a na nějaké dorovnání ať rychle zapomenu.

V Datartu už nenakupuji, zato ve Špalíčku jsem pár desítek tisíc ponechal :lol
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Dopi » Sob Dec 16, 2006 12:31 pm

Běž se tam podívat, ty navigace co se neprodaly jsou slevněné a ve čtvrtek by měli navážet za tu samou cenu novou várku: http://www.lidl.cz/cz/home.nsf/pages/c. ... cni_system
Cena je bezkonkurenční!!!
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Poslaťod Kentaur » Pon Dec 18, 2006 1:42 pm

Taky uvazuju navstivit LIDL, ale zatim ve me jeste hloda, ci nebude lepsi si radeji poridit PDA. Na jakem systemu ten Silverguide fici? Jde to castecne vyuzit i jako PDA? Staci mi napr. cteni dokumentu (txt, pdf apod) a pak taky prehravani videa. Sice mam Smartphohe s win2003 kde mi toho vse funguje, ale vetsi displej by byl lepe vyuzitelny :suns
A jeste jeden dotaz-zvuk se z navigace line pred zabudovany reprak a nebo je mozne jej pripojit na vstup radia? :roll
A jeste neco me napadlo-predpokladam ze to ma rozsiritelnou pamet pomoci SD karty, je mozne tam nahrat i jine mapy (myslim tim SmartMaps nebo TomTom apod.)?
Diky moc za odpovedi :)
Kentaur
Čitateľ
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Sob Júl 22, 2006 10:17 pm
Bydlisko: Třinec

Ďalší

Späť na GPS a navigácia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť