Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

SilverGuide

GPS, navigácia, hardware, software...

Moderátor: EDU

Poslaťod Dopi » Pon Dec 18, 2006 3:00 pm

Běží to na Win CE 4.2, ale o aplikace to rozšířit nejde. Přehrávač mp3 a videa ve formátu mp4 plus několik her to už má předinstalované. Zvuk je přes zabudovaný reprák, ale přes sluchátkový výstup to lze propojit i s autorádiem. Všechny mapy jsou na 256MB SD kartě a zabírají na ní zhruba polovinu místa, vnitřní paměť na ukládání dat to nemá. Jak je to s dohráváním map nevím, stačí mi ty co tam jsou.
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Poslaťod Kentaur » Pon Dec 18, 2006 8:11 pm

Tak jsem si ji taky poridil :). Otestuju a uvidim-kdyz tak ji pujdu vratit no :hura
Zatim prvni vec co mi trosku chybi je TMC přijímač
Kentaur
Čitateľ
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Sob Júl 22, 2006 10:17 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod Dopi » Uto Dec 19, 2006 2:50 pm

U nás ty TMC zprávy stejně nefungují regulérně, využil bys je jen při cestách na Západ.
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Poslaťod Kentaur » Uto Dec 19, 2006 9:56 pm

No cetl jsem, ze sice nefunguji regulerne pri navigovani mimo ne, ale nacte je-to by mozna i stacilo :)
Kentaur
Čitateľ
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Sob Júl 22, 2006 10:17 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod Kentaur » Str Dec 20, 2006 12:45 am

Prosim te, podarilo se ti propojit navigaci s pc pomoci USB kabelu a pak nasledne zkopirovat neco pomoci MapLoaderu (co je na CD) neco do navigace? Me se nejak nepodarilo docilit toho, abych videl SD kartu v tom MapLoaderu. Nezobrazi se jako dalsi disk. Zatim se mi podarilo prochazet soubory na karte a v navigaci jen pomoci ActiveSync. :???
Kentaur
Čitateľ
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Sob Júl 22, 2006 10:17 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod Dopi » Str Dec 20, 2006 4:27 pm

Používám taky ActiveSync, přes něj jsem tam nahrál i body zájmu a pár nových hlasů do navigace. Přes ten se dostaneš samozřejmě i na kartu, raději ale používám čtečku. MapLoader je zřejmě určený jen k nahrávání dalších map, karta přitom musí být daná ve čtečce a ne v přístroji.
PS: Na jiném fóru jsem si přečetl, že víš o nějakých cracklých mapách. Kdyby tam šly, tak bych je taky ocenil :mrk
Zkoušel jsem tam nahrát přes MapLoader zkopírované mapy západní Evropy z Mio710 a napsalo mi to, že jsou zamčené a nedokázalo je to použít :skler
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Poslaťod Kentaur » Str Dec 20, 2006 10:14 pm

Dopi píše:Používám taky ActiveSync, přes něj jsem tam nahrál i body zájmu a pár nových hlasů do navigace. Přes ten se dostaneš samozřejmě i na kartu, raději ale používám čtečku. MapLoader je zřejmě určený jen k nahrávání dalších map, karta přitom musí být daná ve čtečce a ne v přístroji.
PS: Na jiném fóru jsem si přečetl, že víš o nějakých cracklých mapách. Kdyby tam šly, tak bych je taky ocenil :mrk
Zkoušel jsem tam nahrát přes MapLoader zkopírované mapy západní Evropy z Mio710 a napsalo mi to, že jsou zamčené a nedokázalo je to použít :skler


Mno doufal jsem, ze se to kopirovani map pres maploader obejde bez ctecky-prijde mi to docela divne, kdyz je to CD dodavano s navigaci, ze to nefunguje i jako "masstorage". Ctecku jsem pujcil, takze si budu muset pockat, az do zitrka. Ty body zajmu si stahl kde?
Vidim ze taky schanis informace kde muzes :)). At zijou fora :tlesk: . Ty mapy stahuju na DC++ - zatim se mi stahla jen cast a hlavne ten crack-takze az budou cele, vyzkousim a dam vedet.
Kentaur
Čitateľ
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Sob Júl 22, 2006 10:17 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod Dopi » Štv Dec 21, 2006 8:34 am

Kentaur píše:
Dopi píše:Používám taky ActiveSync, přes něj jsem tam nahrál i body zájmu a pár nových hlasů do navigace. Přes ten se dostaneš samozřejmě i na kartu, raději ale používám čtečku. MapLoader je zřejmě určený jen k nahrávání dalších map, karta přitom musí být daná ve čtečce a ne v přístroji.
PS: Na jiném fóru jsem si přečetl, že víš o nějakých cracklých mapách. Kdyby tam šly, tak bych je taky ocenil :mrk
Zkoušel jsem tam nahrát přes MapLoader zkopírované mapy západní Evropy z Mio710 a napsalo mi to, že jsou zamčené a nedokázalo je to použít :skler


Mno doufal jsem, ze se to kopirovani map pres maploader obejde bez ctecky-prijde mi to docela divne, kdyz je to CD dodavano s navigaci, ze to nefunguje i jako "masstorage". Ctecku jsem pujcil, takze si budu muset pockat, az do zitrka. Ty body zajmu si stahl kde?
Vidim ze taky schanis informace kde muzes :)). At zijou fora :tlesk: . Ty mapy stahuju na DC++ - zatim se mi stahla jen cast a hlavne ten crack-takze az budou cele, vyzkousim a dam vedet.


Body zájmu jsou ke stažení na poi.cz a do iGo je dostaneš přes iGO POI explorer. Taky je tam tuším někde ke stažení. Jinak doporučuju k prozkoumání i toto fórum: http://forum.moto-club.cz/default.asp
Některé věci jsou použitelné i pro nás.
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Predchádzajúci

Späť na GPS a navigácia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť