Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Držák pro notebooka?

GPS, navigácia, hardware, software...

Moderátor: EDU

Držák pro notebooka?

Poslaťod bory » Pia Nov 17, 2006 2:01 pm

Chci používat notebooka v autě,ale nenašel jsem žádné ideální místo.Kdo poradí nějakej držák,který se snadno nainstaluje do vozu?Už
se mi nechce nechávat notebooka na palubce na okně a bát se kdy zase spadne. :( Dík za rady. :mrk
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod bory » Pia Nov 17, 2006 2:03 pm

Ještě to doplňuji.Mám HP6110.To jen kuli tomu,jestli jsou třeba nějké univerzální,nebo přímo pro modely.Dík za pomoc. :suns
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod TomAnt » Pia Nov 17, 2006 2:23 pm

Neviem si to dost dobre predstavit a ani som nepocul o takom drziaku... :(
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Koudy » Pia Nov 17, 2006 4:45 pm

No asi něco podobnýho, jak maj američtí poldi v autech, ne?
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod bory » Pia Nov 17, 2006 4:53 pm

Koudy píše:No asi něco podobnýho, jak maj američtí poldi v autech, ne?


Jak to vypadá a kde se to dá sehnat?
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod Koudy » Pia Nov 17, 2006 5:42 pm

bory píše:
Koudy píše:No asi něco podobnýho, jak maj američtí poldi v autech, ne?


Jak to vypadá a kde se to dá sehnat?


Tak to netuším. V Americe? :lol
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod PePa » Pia Nov 17, 2006 7:10 pm

Teraz asi pred 20 minutami som predbiehal jeden VW a mal pred solujazdcom zapnuty notebook, nejako pripevneny asi o palubovku. Nejako to musi ist. Nestihol som nic blizsie pozriet, lebo vo Viedni je v piatok premavka jak 3 svine a musel som cumiet hlavne pred seba.
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod bory » Pia Nov 17, 2006 7:26 pm

Taky jsem to párkrát viděl,ale na dálnici v jedoucím autě.Bohužel nikdy jsem nikoho nepotkal když třeba stál.Včera jsem byl v Nitře na Slovensku a stál jsem na křižovatce vedle auta a ten to měl,jenže padla zelená a bylo. :(
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod TomAnt » Pia Nov 17, 2006 8:32 pm

Preco tam vlastne chces mat ten notebook?

Za takymto ucelom je totiz asi lepsie zakupit stary Toshiba Libretto, realny Windows ale rozmery brutal male... Pred troma rokmi sli po 250 EUR na ebay...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod bory » Pia Nov 17, 2006 9:03 pm

Navigace,DVD filmy,internet, TV tuner,MP3 atd.Ve středu jsem jel po D1 a někde mezi Brnem a hranicema jsem se na nějakém propadlém mostě proletěl tak,že další skokánek s notasem jen tak na palubce riskovat nebudu. :lol
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod Doktor » Pia Nov 17, 2006 9:07 pm

bory píše:Navigace,DVD filmy,internet, TV tuner,MP3 atd.Ve středu jsem jel po D1 a někde mezi Brnem a hranicema jsem se na nějakém propadlém mostě proletěl tak,že další skokánek s notasem jen tak na palubce riskovat nebudu. :lol


Smerem do SR na D2 jsou dva - jeden u posledni pumpy na dalnici v CR (Shell), dalsi na spoji na moste nad silnici Breclav - Hodonin. Bacha na ne. Taky uz jsem na 323F mel kola ve vzduchu. Nastesti bylo sucho a necukl jsem volantem...
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod bory » Pia Nov 17, 2006 9:33 pm

Doktor píše:
bory píše:Navigace,DVD filmy,internet, TV tuner,MP3 atd.Ve středu jsem jel po D1 a někde mezi Brnem a hranicema jsem se na nějakém propadlém mostě proletěl tak,že další skokánek s notasem jen tak na palubce riskovat nebudu. :lol


Smerem do SR na D2 jsou dva - jeden u posledni pumpy na dalnici v CR (Shell), dalsi na spoji na moste nad silnici Breclav - Hodonin. Bacha na ne. Taky uz jsem na 323F mel kola ve vzduchu. Nastesti bylo sucho a necukl jsem volantem...


Tak tak,byl to mazec.A to leknutí,když jsem si hopsnul.Celou cestu z Prahy to drncá a ukolíbává tě to.No a potom ten skokánek :lol .Měl jsem co dělat,abych zůstal na silnici.No skoro jsem měl v trenkách mokro :celo:
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod EDU » Pia Nov 17, 2006 10:57 pm

v zasade dva systemy

http://www.arkon.com/laptop.php za stojata na volant

http://cgi.ebay.com/Laptop-mount-auto-d ... dZViewItem

specialni pro typ auta, montuje se na uchyceni sedacky spolujezdce (osobni i truck) a je pouzitelne dle vyrobce i za jizdy
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod bory » Pia Nov 17, 2006 11:33 pm

EDU píše:v zasade dva systemy

http://www.arkon.com/laptop.php za stojata na volant

http://cgi.ebay.com/Laptop-mount-auto-d ... dZViewItem

specialni pro typ auta, montuje se na uchyceni sedacky spolujezdce (osobni i truck) a je pouzitelne dle vyrobce i za jizdy


Ten spodní odkaz vypadá dost nadějně.Který z nich by se dal použít na Mercedes Actros 1841 typ 410?Nevím jak se to rozlišuje dál,ale je 14 dní starý a anglicky neumím. :(
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod EDU » Sob Nov 18, 2006 12:36 am

bory píše:
EDU píše:v zasade dva systemy

http://www.arkon.com/laptop.php za stojata na volant

http://cgi.ebay.com/Laptop-mount-auto-d ... dZViewItem

specialni pro typ auta, montuje se na uchyceni sedacky spolujezdce (osobni i truck) a je pouzitelne dle vyrobce i za jizdy


Ten spodní odkaz vypadá dost nadějně.Který z nich by se dal použít na Mercedes Actros 1841 typ 410?Nevím jak se to rozlišuje dál,ale je 14 dní starý a anglicky neumím. :(


podelil jsem se o info, ktere jsem si hledal kvuli montazi vlastniho notasu

aby si zjistil jestli to tam pujde, budes muset

zmerit vzdalenost mezi srouby uchytavajici sedacky K PODLAZE (to znamena vodorovne srouby drzici ten nesmysl) jestli to tak nemas, nepujde to pridelat, pisou. Musis je mit 12 az 17 palcu od sebe

a neptej se me kolik je palec...... :-)




no a pak si vem obrazek, a poradne se podivej jestli ti to vedle sedacky nebude necemu prekazet, treba zamku pasu. Jinou moznost jsem nenasel, takze muzes si prostudovat tuto moznost......


Obrázok


moje vlastni reseni spociva v uchyceni drzaku na konstrukci strechy, mam ale zatim maluvku. V realizaci brani absolutni nedostatek casu, a absolutni nedostatek ochoty si rozdelat strechu u kterehokoliv auta :-)
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Ďalší

Späť na GPS a navigácia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť