Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Tomtom 6 na PDA

GPS, navigácia, hardware, software...

Moderátor: EDU

Poslaťod misko42 » Uto Okt 24, 2006 9:35 am

uz som nasiel forum pre navigaciu na PDA atd..... tu to je http://forum.mobilmania.sk/index.php

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod EDU » Uto Okt 24, 2006 1:29 pm

Suky píše:
misko42 píše:co hovorite na toto???

Neznám ten Navicore, ale o Nokia LD-3W jsem slyšel dost zlého.
Jsou to (v Nokii) stejní parchanti jako Mikro$oft v OS a v ..., nerespektují standardy, funguje to pořádně akorát s Nokií. Ale nevím s jakým SW.


toto je vysoce odborny pohled na vec. :lol :lol :lol :lol




No v kazdem pripade moje konkretni zkusenost je, ze v jakekoliv kombinaci LD-3W a telefonu, PPC, NTB nebo symbianoveho zarizeni chodi vsech 12 kousku bez problemu.
Naposledy upravil EDU dňa Uto Okt 24, 2006 1:49 pm, celkovo upravené 1
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod EDU » Uto Okt 24, 2006 1:37 pm

Luke.cz píše:
Suky píše:Luky, fórum na symbian (či co to tam máš) je jinde, tady neznám nikoho zdatného.

To co popisuješ mi dělalo, když jsem se snažil do 5-ky navigátoru nacpat mapy z 6-ky.
To není tvůj případ a víc ti poradit neumím.


Nechci to na Symbian, ale na PDA na wokna 2003.


no jestli do pocketa, tak se vykasli na TT a sezen (napriklad kup) si iGO. myslim ze budes spokojenej. rozchodit jakoukoliv mapu na nesikovne cracknutem jadru TT6 se ti jen tak nepdari, security zaznam se naklonuje jak do enginu tak do mapovych souboru. Jak bych to priblizil, lepsi je vydelavat na mapach nez na jadru. Jinak na torrentove siti takovych kompletne sladenych sad najdes pro testovaci ucely hromadu.
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod Suky » Uto Okt 24, 2006 9:46 pm

EDU píše:
Suky píše:
misko42 píše:co hovorite na toto???

Neznám ten Navicore, ale o Nokia LD-3W jsem slyšel dost zlého.
Jsou to (v Nokii) stejní parchanti jako Mikro$oft v OS a v ..., nerespektují standardy, funguje to pořádně akorát s Nokií. Ale nevím s jakým SW.

toto je vysoce odborny pohled na vec. :lol :lol :lol :lol

No v kazdem pripade moje konkretni zkusenost je, ze v jakekoliv kombinaci LD-3W a telefonu, PPC, NTB nebo symbianoveho zarizeni chodi vsech 12 kousku bez problemu.

Napsal jsem slyšel jsem.
Např http://pdasoft.cz/modules.php?name=Foru ... light=ld3w
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Luke.cz » Str Okt 25, 2006 7:44 am

EDU píše:
Luke.cz píše:
Suky píše:Luky, fórum na symbian (či co to tam máš) je jinde, tady neznám nikoho zdatného.

To co popisuješ mi dělalo, když jsem se snažil do 5-ky navigátoru nacpat mapy z 6-ky.
To není tvůj případ a víc ti poradit neumím.


Nechci to na Symbian, ale na PDA na wokna 2003.


no jestli do pocketa, tak se vykasli na TT a sezen (napriklad kup) si iGO. myslim ze budes spokojenej. rozchodit jakoukoliv mapu na nesikovne cracknutem jadru TT6 se ti jen tak nepdari, security zaznam se naklonuje jak do enginu tak do mapovych souboru. Jak bych to priblizil, lepsi je vydelavat na mapach nez na jadru. Jinak na torrentove siti takovych kompletne sladenych sad najdes pro testovaci ucely hromadu.


iGO už mám cca půl roku, ale na TT jsem zvyklý. Na iGO mi vadí hlasové povely, slovosled, hlas a hlavně že v křižovatkách hlásí pozdě.
Ohledně toho security záznamu, co když kompletně odstraním TT a všechny komponenty a zkusím to znova? Zůstavá to ještě někde v registrech?
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod George » Str Okt 25, 2006 8:44 am

Suky píše:
EDU píše:
Suky píše:
misko42 píše:co hovorite na toto???

Neznám ten Navicore, ale o Nokia LD-3W jsem slyšel dost zlého.
Jsou to (v Nokii) stejní parchanti jako Mikro$oft v OS a v ..., nerespektují standardy, funguje to pořádně akorát s Nokií. Ale nevím s jakým SW.

toto je vysoce odborny pohled na vec. :lol :lol :lol :lol

No v kazdem pripade moje konkretni zkusenost je, ze v jakekoliv kombinaci LD-3W a telefonu, PPC, NTB nebo symbianoveho zarizeni chodi vsech 12 kousku bez problemu.

Napsal jsem slyšel jsem.
Např http://pdasoft.cz/modules.php?name=Foru ... light=ld3w

Já se taky přidám se zkušeností. Mám teda ale telefon nokia N70 kde se bezproblémový chod očekává ale používám taky tento modul LD-3W od nokie. Spárování s mobilem funguje perfektně, dosah je taky dobrý (mám modul většinou hozený na zadním platě a mobil upředu a pokud se nevzdálím od auta příliš tak funguje taky). Satelity chytá taky perfektně (aspoň lépe než tátovo Garmin). Mívám vždy kolem 7-9 satelitů (+ třeba dva jen tak šolíchají).
Nemůžu si stěžovat
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod MTZracing » Sob Nov 11, 2006 4:48 pm

Mne sa zase nejakym zahadnym sposobom Tomtom 6-ka odinstaluvava - mam PDA Acer n35.
:hanged
MTZracing
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Uto Nov 16, 2004 6:55 pm
Bydlisko: Rožňava

Predchádzajúci

Späť na GPS a navigácia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť