Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Nebezpecna mista na POI.cz

GPS, navigácia, hardware, software...

Moderátor: EDU

Nebezpecna mista na POI.cz

Poslaťod nOvYl » Ned Sep 24, 2006 11:08 pm

Pratele, rozhodl jsem se na POI.cz zalozit kategori Nebezpecna mista. Jak uz z nazvu kategorie vyplyva tak by melo jit o seznam ruznych nebezpecnych, neprehlednych nebo jinak zaludnych mist ktera se budou zobrazovat ve vasich navigacich.
typickym prikladem jsou najezdy na dalnici kde chybi pripojovaci pruh, nebo zatacky za horizontem ci uzke viadukty kterymi neprojedou dve auta soucasne.
Databaze je zatim pomerne prazda a chtel bych vas touto cestou porposit abyte se zamysleli kde ve vasem okoli se nachazi podobne misto kterym vy jako mistni jiz projizdite s prehledem ale prespolnim muze delat problem.
Pokud vas takove misto napadne poslete mi je prosim na mailto:Novyl@novyl.com. teda presnou GPS souradnici idealne ziskanou z http://www.mapy.cz s popisem mista a nebezpeci.
urcite vam za to bude cely autonavigacni narod vdecny :lol
:pimp Jsem nejlepsi a nejskromnejsi !! :kecy
Obrázok užívateľa
nOvYl
VIP 2006
 
Príspevky: 486
Registrovaný: Ned Máj 15, 2005 1:17 pm

Poslaťod Dopi » Pon Sep 25, 2006 2:28 pm

Mám asi naivní dotaz, ale moc se v tom nevyznám. Ta databáze z POI.CZ jde nahrát do jakéhokoliv navigačního systému, nebo je to určené jen pro nějakou značku?
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Poslaťod EDU » Pon Sep 25, 2006 2:54 pm

je to databaze, tzn za priznivych podminek se da nahrat do cehokoliv. TT a nasledne iGO, nejaky Garmin tam je, vcetne exportu do earth-u
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod vulkan99 » Štv Aug 16, 2007 10:06 am

Vam v Cechach je hej, ale existuje aj nejake POI.SK ?????
Obrázok užívateľa
vulkan99
Prispievateľ
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Štv Sep 21, 2006 12:32 pm
Bydlisko: BA, MI
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod bušman » Ned Aug 19, 2007 7:13 pm

pokial viem tak POI majú pre každú navigáciu svoju koncovku, ale dajú sa medzi sebou konvertovať príslušnými konvertormi. Na slovensku zatiaľ nejaká stránka týkajúca sa POI neexistuje.
Obrázok užívateľa
bušman
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned Aug 19, 2007 5:46 pm

Poslaťod nOvYl » Pon Aug 20, 2007 8:42 am

no pokud vim tak na Slovensku podobny web zatim neni, ale na POI.cz je uz nekolik kategorii s POI pro Slovensko, tak jestli chces muzes vytvorit a udrzovat dalsi :)
:pimp Jsem nejlepsi a nejskromnejsi !! :kecy
Obrázok užívateľa
nOvYl
VIP 2006
 
Príspevky: 486
Registrovaný: Ned Máj 15, 2005 1:17 pm

Poslaťod Kris » Pon Aug 20, 2007 10:14 am

Praveze je.
Od dnes od rana :)
Povedal som si ze sa trochu "zahram", necakam od toho nejake zazraky, takze ma to nemoze sklamat . ale budem rad ked mi pomozete hociakou radou. >>

Zatial je tolkoto..>>> http://www.ipoints.sk
Domena je zatial iba zaparkovana..takze tam nic nie je. Este sa dohodnime ze sa odcvakne mnejak z tohoto tthreadu lebo robime off topic tak trochu.

Kris
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Späť na GPS a navigácia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron