Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

N95 a navigace

GPS, navigácia, hardware, software...

Moderátor: EDU

Re: N95 a navigace

Poslaťod majki » Uto Máj 27, 2008 1:26 pm

Tak ja GPS do auta, nooo...akoze do Bruselu to bola super vecicka, donavigovala nas uplne presne a bezchybne :palec (len cestou spat sa trochu pomotal priamo v Bruselu, ale to pretoze boli uzavierky)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Uto Máj 27, 2008 1:27 pm

Dobre, to je jedenkrat... dalej? :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Uto Máj 27, 2008 2:36 pm

No ja zatial len takto. Ale uvital by som to, pretoze inac vzdy tisknem ako trtko mapy, co mi vyjede viamichelin alebo mapy.cz , takto len zadam adresu a idem, ako on hovori :ho: . Teraz by sa zisla do Katowic atd...
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Pavel Rittich » Str Máj 28, 2008 6:22 pm

:nene :nene :nene :nene
Před týdnem jsem jel po I/11 od nás do Hradce Králové. Navigaci jsem si vzal ssebou k testování nového iGo8. Cestou tam mě překvapil velmi malý provoz v protisměru. Pointa byla v tom, že protější pruh je pár kilometrů před Hradcem uzavřený. Při cestě zpátky jsem dojel k uzávěře, ale značení objížďky prakticky nulové. Jednoduše jsem zahnul doleva a navigace mě protáhla skoro lesními cestami bez problémů nejkratší cetou. Kdybych ji sebou neměl, hledal bych cestu v automapě, před každou vsí bych se ujišťoval, že nebloudím a byl bych nervozní jak sáňky v létě. Takhle jsem jel v pohodě, za tu dobu, co je ta hračka doma mám jistotu, že mě dovede bez problémů kam chci.
Většinou jezdím bez navigace, beru si ji, když jedu někam dál, nebo když chci vyzkoušet nějakou funkci, kerou ještě dost neznám. Když ji ale v autě mám, jsem v pohodě, bez váhání se na ni spolehnu.
Navíc ukazuje rychlost přesněji než tachometr, upozorňuje na překročení rychlosti a předem hlásí stabilní radary.
Perfektní je v případě, když mám dorazit na místo kam netrefím: sraz před Hypernovou v Brně - to není moje mísa šošovice, ale navigace mě dovede až na parkoviště a ještě mi na závěr popřeje hezký den :jupi .
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Predchádzajúci

Späť na GPS a navigácia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť