Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

AAA Auto

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Ake mate skusenosti s AAA Auto

Hlasovanie končí za Štv Jan 25, 2007 8:21 pm

Ziadne
12
41%
Dobre
2
7%
Zle
6
21%
Neutralne
4
14%
Na zaklade tohto clanku tam asi tak skoro nepojdem
3
10%
Z recesie si to pojdem vyskusat
2
7%
 
Celkom hlasov : 29

Re: AAA Auto

Poslaťod TomAnt » Ned Jún 06, 2010 10:17 pm

LOL toho by som nebral ani za 500 :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Lubos1 » Štv Dec 23, 2010 6:33 pm

Ja som mal s AAA celkom srandu. Ked som chcel predat Avensisa, tak som za neho chcel okolo 14 000 €, viac by som na inzerat v tejto dobe nedostal. Volal som do Darexu, ponukli 8 500 €. V AAA ponukli po telefone 12 300 - 12 600, co bolo akceptovatelne. Tak som si dohodol termin, isiel som tam...Klasika, skusobna jazda, vsetko ok, cakanie, ponuka 10 000€. Chcel som ist prec, takze zase cakanie, kym sa chlapik dohodne s nadriadenym :)
11 000 €. Opakujem mu , ze v telefone bola ponuka 12 300 - 12 600. Poziadal som ho o vratenie TP. Zase cakanie. Nakoniec vysiel blbecek, ponukol mi 12 000 €. Povedal som si, ze je to ok, ale zo srandy budem principialny. Zopakoval som mu, ze min 12 300, aka bola ponuka po telefone.

To sa uz akoze nedalo. Chlapik ma skoro prosil, vraj bude mat z toho zle, ze sa pre taky maly rozdiel v sume nedohodne so zakaznikom. To uz bol vyssi level skolenia :)

Vratil som sa domov s dobrym pocitom, ale aj s tusenim, ze este nie je koniec. O pol hodinu telefonat od ceskeho "vyssieho manazera", ktory mi ponukol 12 000 €, tzn. to iste, co blbecek osobne v AAA s tym, ze mi vymenoval dovody, preco nemoze dat viac. Ja znova, ze min. 12 300, ako ponukala operatorka v telefone. O pol hodinu 12 100, o dalsiu 12 200.

Nakoniec som sa zlomil a 12 200 € zobral, hlavne preto, ze sa uz blizil vecer a mal som ine povinnosti. Takze som to zjednal o 100 € menej, ale s tym, ze som im tam nedal zimne komplet kolesa, ktore som potom predal za 200 €

Je to asi o tom, ze si treba stat za svojim, resp. za tym, co ponuknu ako prvu sumu po telefone. Samozrejme je potrebne si na to vyhradit nejaky cas, kym zamestnanci AAA odohraju vsetky dejstva divadla a pripadne daju aj pridavok. Je to trapne, ale da sa na tom zabavit. Netreba sa tvarit, ze je clovek pod tlakom a musi auto predat, ale ze je to iba jedna z moznosti.

Auto predali po cca 2 mesiacoch, cena bola stanovena na 14 000 cash, 12 500 cez ich leasing. Ak ten, co to kupil, este cenu dohodol, tak boli ziskovi cca 1 000 € a za to mi to celkom stalo. Samozrejme, ze som pred predajom do AAA mal nejake inzeraty s fotkami na roznych weboch, ale neozval sa NIKTO. Dokonca ani preto, aby chcel znizit cenu.

Co ma este prekvapilo, auto nafotili ako som ho tam doviezol, tzn. neumyte asi pol roka :)
Mazda 6 GJ kombi Revolution Top 2.5 141kW (čakateľ)
Mazda CX-3 Revolution 2.0 88kW
ex Mazda 6 GJ sedan Revolution 2.0 121kW
ex Mazda 6 GJ kombi Attraction 2.2 110kW
ex Mazda 6 GH liftback 2.2 120kW
ex Mazda 6 GG liftback 2.0 89kW
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Garfield123 » Pon Dec 27, 2010 9:42 pm

dalsim dovodom na predaj auta do AAA moze byt (bolo v mojom pripade) ze preberaju zodpovednost za technicky stav auta - teda ak neodhalia chyby na obhliadke/skusobnej jazde ich smola...v mojom pripade to tak bolo, moj uz takmer nepojazdny fiat "soplos" ohodnotil ako neskutocne zachovaly a v dobrom stave...akoby zazrakom sa pri skusobnej jazde neprejavili chyby...samozrejme ze ma osrali s cenou (po telefone 90, na mieste 50) a mrzol som tam 3 hodiny ale bol som rad ze som sa toho crepu (az ma srdce zabolelo ze som ho tak nazval) zbavil...len mi je luto toho kto to od nich potom kupi(l)...
Garfield123
Čitateľ
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Ned Okt 03, 2010 9:14 am
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod indigoblue » Pon Dec 17, 2012 10:22 pm

priatelia, mám dojem, že tento bazar žije vo svojom svete, kde si môžu dovoliť čokoľvek a stále si myslia, že nikto nečíta internet. Len oni. Vy idete predať auto, lebo musíte, ste v háji na mizine, dáte si inzerát, nechcete žiadne bazare ale rovno kupcu a on sa ozve kupca, a na druhej strane to je v skutočnosti audiotext AAA auto? to čo má do pekla znamenať? Takéto praktiky a nepustia nepustia, už len cez nich, super ponuky majú, predajú vám auto, hneď ho kupia, lebo maju kupcu. Maju zaručeného kupcu, za 10 000 EUR jasne... a ked pridete tak ledva dostanete 6 000 a pri platení 4 000 a ešte so slovami že máte byť radi. No kde sme?

Pripájam pár odkazov na doplnenie:
http://zaujimavosti.net/problemove/pred ... alebo-017/
http://nahnevanyklient.blogspot.cz/2012 ... -auto.html

ide vlastne o popis toho, čo sa deje na webe aj teraz.
indigoblue
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Dec 10, 2012 11:04 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod indigoblue » Pon Dec 17, 2012 10:25 pm

Ak brať auto, tak odporucam výhradne so servisnou knižkou
osobná skusenosť švagra, pretáčané kilometre. nehovorím že oni pretáčajú, ale pretáčané boli stopercentne. mozno pretáčal ten čo predával, ale AAA má všade uvedené, že nepretáčajú a dávaju pozor. Tak by ma zaujímalo aj to, ako sa mohlo stať to z prípadu čo bolo na JOJke, čo chlap sa nechal odrbať. A kupil auto do firmy za ktore ma problem lebo bola nan exekucia a poistovna mu odmietla uhradit po buracke naklady, lebo nemalo najadzene okolo sto ale az viac ako 500 000 km. Za moje príspevky ma nemožno ani súdiť ani buzerovať, lebo ide o pravdu. Už som sa stretol s tým, že ked pisem pravbdu, buzeruje ma poskodený, že to nie je pravda, ale v tomto prípade žiaľ je a tak nie je na mieste, ak mi bude nejaký ťuťmák z koktavého bazáru vypisovať.
indigoblue
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Dec 10, 2012 11:04 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod dabel » Uto Dec 18, 2012 11:22 am

indigoblue: a o falsovanej servisnej knizke si este nepocul?
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Rainbow » Uto Dec 18, 2012 1:00 pm

Najlepsie vypisana cela jednym perom :o)
Mazda 323 BA 3HB, Z5
Obrázok užívateľa
Rainbow
Forum Guru
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 9:52 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomasVFR » Uto Dec 18, 2012 2:41 pm

Mazda 6 2.0 MZR-CD 100kw 04
Obrázok užívateľa
TomasVFR
Forum Guru
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Sob Jan 03, 2009 8:16 pm
Bydlisko: Banka
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod luckaR » Sob Jún 29, 2013 12:56 pm

Tak jsem se byl včera podívat v autobazaru MAMA CAR Praha v Kunraticích. Byl jste tam někdo? Nějaká zkušenost? Jejich web je http://www.mamacar.cz . Vybral jsem si tam už jedno auto (neřeknu jaký aby mi ho někdo nevyfouk ) ale než si ho vezmu, zajímali by mě jestli jste tam už někdo auto kupoval. Nerad bych naletěl... Na webu mají sice napsáno miliony kravin jak jsou všechny auta prověřený, certifikáty o stavu kilometrů, servisní historie apod.. ale to jsou bláboly kterýma se chvástají snad všechny autobazary a když pak koupíte, tak to má stočený kilometry atd.. Pokud má někdo zkušenost, budu rád. O víkendu bych se tam chtěl zastavit, tak dejte vědět. Díky moc
luckaR
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Sob Jún 29, 2013 12:55 pm
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Vitus » Sob Jún 29, 2013 5:45 pm

luckaR píše:... Na webu mají sice napsáno miliony kravin jak jsou všechny auta prověřený, certifikáty o stavu kilometrů, servisní historie apod.. ale to jsou bláboly kterýma se chvástají snad všechny autobazary a když pak koupíte, tak to má stočený kilometry atd..


to jsou kecy v kleci, co vede každej bazarista :-) Kupovala tam auto tchýně a druhý dávala protiúčtem. Byl jsem u toho a zdálo se to jako fér jednání ... ale tím nikomu nic nedoporučuju nebo naopak.... jen moje zkušenost :-) Osobně jsem tam poptával Mazdu, když jsem sháněl a nesehnali nic
nepřeberná hromada vraků, Octavia 1,8 20V turbo, VW VR6, Opel Vectra 2,0 16V, Ford Mondeo 2,0 turbochrocht automat, Mazda 6 GH 2,0 16V 108kW 2009

Obrázok Spotřeba MAZDA 6 2.0i 108 kW / 147 HP
Obrázok užívateľa
Vitus
Opytovateľ
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Sob Jún 01, 2013 6:50 pm
Bydlisko: Praha
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod faster13 » Pon Mar 30, 2015 11:56 pm

Lubos1 píše:Ja som mal s AAA celkom srandu. Ked som chcel predat Avensisa, tak som za neho chcel okolo 14 000 €, viac by som na inzerat v tejto dobe nedostal. Volal som do Darexu, ponukli 8 500 €. V AAA ponukli po telefone 12 300 - 12 600, co bolo akceptovatelne. Tak som si dohodol termin, isiel som tam...Klasika, skusobna jazda, vsetko ok, cakanie, ponuka 10 000€. Chcel som ist prec, takze zase cakanie, kym sa chlapik dohodne s nadriadenym :)
11 000 €. Opakujem mu , ze v telefone bola ponuka 12 300 - 12 600. Poziadal som ho o vratenie TP. Zase cakanie. Nakoniec vysiel blbecek, ponukol mi 12 000 €. Povedal som si, ze je to ok, ale zo srandy budem principialny. Zopakoval som mu, ze min 12 300, aka bola ponuka po telefone.

To sa uz akoze nedalo. Chlapik ma skoro prosil, vraj bude mat z toho zle, ze sa pre taky maly rozdiel v sume nedohodne so zakaznikom. To uz bol vyssi level skolenia :)

Vratil som sa domov s dobrym pocitom, ale aj s tusenim, ze este nie je koniec. O pol hodinu telefonat od ceskeho "vyssieho manazera", ktory mi ponukol 12 000 €, tzn. to iste, co blbecek osobne v AAA s tym, ze mi vymenoval dovody, preco nemoze dat viac. Ja znova, ze min. 12 300, ako ponukala operatorka v telefone. O pol hodinu 12 100, o dalsiu 12 200.

Nakoniec som sa zlomil a 12 200 € zobral, hlavne preto, ze sa uz blizil vecer a mal som ine povinnosti. Takze som to zjednal o 100 € menej, ale s tym, ze som im tam nedal zimne komplet kolesa, ktore som potom predal za 200 €

Je to asi o tom, ze si treba stat za svojim, resp. za tym, co ponuknu ako prvu sumu po telefone. Samozrejme je potrebne si na to vyhradit nejaky cas, kym zamestnanci AAA odohraju vsetky dejstva divadla a pripadne daju aj pridavok. Je to trapne, ale da sa na tom zabavit. Netreba sa tvarit, ze je clovek pod tlakom a musi auto predat, ale ze je to iba jedna z moznosti.

Auto predali po cca 2 mesiacoch, cena bola stanovena na 14 000 cash, 12 500 cez ich leasing. Ak ten, co to kupil, este cenu dohodol, tak boli ziskovi cca 1 000 € a za to mi to celkom stalo. Samozrejme, ze som pred predajom do AAA mal nejake inzeraty s fotkami na roznych weboch, ale neozval sa NIKTO. Dokonca ani preto, aby chcel znizit cenu.

Co ma este prekvapilo, auto nafotili ako som ho tam doviezol, tzn. neumyte asi pol roka :)


ja som kupoval v aaa auto zene ignisa...dosiel som tam s mechanikom, aby sme obzreli auto, nasli sme zopar malych chyb a zjednaval som, aj ked to bol kriz, ale zjednal som :lol manzelka doteraz na nom jazdi a mozem zhodnotit, ze to bola dobra kupa. Kupovat auto nie je ako kupovat teple rozky v tescu
faster13
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Mar 30, 2015 11:37 pm

Poslaťod Lubos1 » Uto Mar 31, 2015 1:43 pm

Trochu viac km, ale slusna cena: http://www.aaaauto.sk/sk/car.html?autob ... n=karta-sk

Akurat by ma zaujimalo, preco sa toho majitel zbavuje.
Mazda 6 GJ kombi Revolution Top 2.5 141kW (čakateľ)
Mazda CX-3 Revolution 2.0 88kW
ex Mazda 6 GJ sedan Revolution 2.0 121kW
ex Mazda 6 GJ kombi Attraction 2.2 110kW
ex Mazda 6 GH liftback 2.2 120kW
ex Mazda 6 GG liftback 2.0 89kW
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod KLOKAN » Ned Apr 12, 2015 10:55 am

kupili sme tam alfu 156 motor 2,4 jtd 170000km a po cca dvoch tyzdnoch odisli ojnicne loziska tie sa vymenili
dal som tam druhe a po mesiaci to iste
a to ze auto v super stave po dochodcovy je kazdemu jasne ze bolo
takze odomna uz nikdy eeeauto
mazda 323 bf 1,6 dohc turbo 4wd
KLOKAN
Pisateľ
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Uto Okt 09, 2012 7:12 pm
Bydlisko: Losonec Pezinok
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod andree » Str Apr 15, 2015 1:07 am

Lubos1: 2.2D, oholena vacka - ztrata duvery v auto; asi tak bych to videl..
andree
Prispievateľ
 
Príspevky: 119
Registrovaný: Pon Feb 09, 2009 9:34 pm

Poslaťod Lubos1 » Str Apr 15, 2015 8:56 am

je to mozne
Mazda 6 GJ kombi Revolution Top 2.5 141kW (čakateľ)
Mazda CX-3 Revolution 2.0 88kW
ex Mazda 6 GJ sedan Revolution 2.0 121kW
ex Mazda 6 GJ kombi Attraction 2.2 110kW
ex Mazda 6 GH liftback 2.2 120kW
ex Mazda 6 GG liftback 2.0 89kW
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť