Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Ako mozu vykradnut mazda 6 bez akehokolvek poskodenia??

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Ako mozu vykradnut mazda 6 bez akehokolvek poskodenia??

Poslaťod 9ado9 » Ned Apr 29, 2012 7:08 pm

Zdravim vsetkych mazdakov!

Vcera vecer mi vykradli auto (M6) v BA na Kamennom namesti v starom meste bez akehokolvek poskodenia. Auto som zamkol aj som si prekontroloval zadne dvere a kufor... Po hodine som sa vratil a mi tak vykradli auto ze sme si to ani nevsimli iba doma ked nam chybali veci z auto. Nebolo ani do dveri nic zalomene,ani okna neboli poskodene,jednoducho NIC!!!! Nechapem(e) jak mohli vykradnut moju lasku bez toho aby tam nieco neposkodili, ako keby ho otvorili pocitacom... :twist:
jednoducho ma s*re jak ho mohli otvorit bez akehokolvek poskodenia a ci je to vobec mozne??
Mam mazdu 6 2003... inac keby ste nieco poculi alebo keby Vam "nahodou" nukali netbook ASUS 12",hodinky Casio edifice v Bratislave tak by ste mi mohli dat vediet prosim lebo by mi stym pomohol.

prosim ked viete o niecom ze sa to da tak scim a ako by som mohol zabezpecit proti takymto KKtom... Keby ste nechceli sem pisat komentare tak mi prosim napiste na moj mail: adrian.ballaa@gmail.com

Za Vase odpovede a radi vopred Dakujem

Prijemny den
9ado9
Čitateľ
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto Apr 03, 2012 10:47 pm
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod lakilaki » Ned Apr 29, 2012 7:35 pm

Prva vec, neparkovat na Kamennom namesti

Bolo to na platenom parkingu zaTesco budovou ?
Mas ine evid, cislo, ako BA, BL ... ?
Predpokladam, ze si auto zamykal dialkačom, ako sa slusi a patri na "zodpovedneho" majitela mazda...
lakilaki
Komunikátor
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Uto Jan 17, 2012 8:56 pm
Bydlisko: EU

Poslaťod 9ado9 » Ned Apr 29, 2012 9:40 pm

hej mam ine znacky ako ba,bl a zamykal som dialkacom jak vzdy. :bee :bee
parkoval som taktiez predtym neraz v BA a nie iba stymto autom ale s viacerimi a nikdy som nemal ziadne problemy!
Len ma zaujima to jak to auto mohli otvorit bez poskodenia, ako keby s klucikom... :hmmhmm
inac to auto som doniesol pred mesiacom zo zahranicia takze ani kluce nemozu mat iny... Jednoducho ako to vedeli otvorit??? sk*rvisiny...
inac som parkoval vedla hotelu kiyev na bezplatnom parkovisku pred budovou ministerstvo prace ,socialnych veci a rodiny SR. Uz viem ze radsej dat 1-2euro na strazene parkovisko a mat vacsiu istitu ako ziadnu...
9ado9
Čitateľ
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto Apr 03, 2012 10:47 pm
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod lakilaki » Ned Apr 29, 2012 11:40 pm

Vyzera to tak na nasom krasnom Slovensku, ze raz kazdeho olupia, vykradnu mu auto, byt.
Ani ja nie som vynimkou :bee

Pouc sa z toho a nic z toho, co si robil v suvislosti so zaparkovanim na Kamennom namesti,
prekladanim-ukladanim veci, zamykanim uz neopakuj.
Ani platene, strazene parkovisko, nie je zarukou zvysenej bezpecnosti auta.

Pri kazdom ministerstve okoli , v Blave cihaju blavacki frajeri na vidiecke - nie bratislavske auta.
Staci ak si 20-30 minut posedis v aute posledujes okolie a urcite ich vytypujes, kto su to.
Aj odtial ich pozdravujem.
Neviem preco to nerobia Tí , ktorí su platení za odhalovanie kriminalty.
Chapem aj to ze strata notebooku vie, nasrat cloveka riadne .........
lakilaki
Komunikátor
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Uto Jan 17, 2012 8:56 pm
Bydlisko: EU

Poslaťod hrebo » Pia Máj 18, 2012 5:13 pm

Hehe - aj mne vykradli M6 v Avione na straženom podzemnom parkovisku v hlavnom rade asi 20 m od vstupu do obchodaku. Ukradli mi 2 notebooky Hp v hodnote asi 2500 euri - samozrejme ze data boli nenahraditelne kedze moja vsetka praca bolo v nich ... auto mi otvorili bez zjavného poškodenia - M6 2007 . samozrejme ked som chcel otvorit klucom na strane vodica neslo to bo bol zlomeny zamok - benga tvrdili ze maju dajaký PC ktorým na dialku doj. u centrál aj s alarmom a potom nejakým elektronickým paklucom ho proste zlomia a vybielia auto ....

Dal som zaslepiť zámky a v aute mam namontované dve skryte kamery ktoré snímaju vnutro 24 h - tak ak ma este niekedy vykradnu maju po ptakoch ....
hrebo
Čitateľ
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Uto Aug 23, 2011 9:02 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod majki » Pon Máj 21, 2012 9:41 am

Ty notebooky jsi mel v tu chvili kde?
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod martinger » Štv Nov 29, 2012 12:20 pm

Otvaraju to cez pocitac, takmer nezalezi na znacke auta, skor na znacke/druhu kodovania dialkoveho. A nechavat si v aute netbook, dokonca 2 notebooky za 2500 eur, to si tam mozte rovno nechat hrudku zlata. Mne rozbili zadne okienko a chceli sa dostat dopredu, aby ukradli pioneer radio za 100 eur, co sa im vsak nepodarilo, kedze dvere sa nedali otvorit ani z vnutra a dalsie skla rozbijat asi nechceli. Cize nechavat si cokolvek cenne v aute je v BA hlupost majitela. Kolegom uz ukradli aj bundy z auta co mi pride uz trapne, ale zlodeji to zjavne robia.
Mazda BJ 323 S Exclusive, 1.6i 16V, r.v.2001
Obrázok užívateľa
martinger
Prispievateľ
 
Príspevky: 220
Registrovaný: Štv Júl 31, 2008 2:15 pm
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť