Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda 6 pre F/L rv.02-05 problemy pri 200.000km

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Mazda 6 pre F/L rv.02-05 problemy pri 200.000km

Poslaťod beatlesak » Uto Okt 04, 2011 8:12 pm

Mazda 6 100kw rv. 05 GG/GY motor RF full vybava 195.000km

1.Co sa tyka SVC ventilu kym som nedal novy dovtedy to bola katastrofa vsetky s oznacenim 003 a 006 su na prd.
2. RJ xenonoveho svetla (AL/Bosch ballast "1 307 329 086") doteraz som nenasiel lacnejsi sposob ani opravu iny ako kupit drahu novu RJ nevyhoda XENONU
3.Momentalne mam problemy s brzenim ale aj ri 140tke nove kotuce hlavne do stran na GPS sa neda divat tak to trasie
4.Auto papka olej cim dalej tym viac az to nie je normalne a dym je uz bombovo vidno ked na to dupnem.
5.Popri vsetkom ma po novom rozculuje nejake drncanie hlavne pri jazde ho najviac pocut cca pri 2000otackach pri preradovani al pri konstantnej rychlosti s tymito otackami zvuk je podobky akoby mi niekto nechal prechovku piva pri motore
6.Pri plnom vytoceni kolesa do lavej strany sa mi na konci ozve na chvilu grrrrr drncavy zvuk akoby spatny ventil inak vsetko ide.
7.Zadne lemy obidva hrzdaveju
8.Kozenka v strede pod vodicom sa rozchadza v siti a na prevodovke okolo napisov gulatiny uz koza tiez nie je.

No ak si vsetko odmyslim tak stale ide <azda ide taha startuje krasne nikdy ma nikde nenechala a je fajn :o)

Nemame niekoho zdatneho co pozna mazdy od A do Z ,kto mi poradi vo vsetkych otazkach bo pozna uz ich chyby a nemusi dlho hadat.
Obrázok užívateľa
beatlesak
Prispievateľ
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Str Dec 10, 2008 9:51 am
Bydlisko: Lucenec

Poslaťod TomasVFR » Ned Okt 09, 2011 5:45 pm

vyries ten problem s ubytkom oleja (predpokladam vymenou odloziek pod vstrekmi) lebo ti neodíde len podtlakova pumpa (to hrkotanie pri 2000) ale aj cely motor
Mazda 6 2.0 MZR-CD 100kw 04
Obrázok užívateľa
TomasVFR
Forum Guru
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Sob Jan 03, 2009 8:16 pm
Bydlisko: Banka
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť