Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Aký som to ja hlupák...

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Aký som to ja hlupák...

Poslaťod asfethan » Uto Apr 27, 2010 5:41 pm

Tak včera v Europa SC (BB) som oryhoval po základnú farbu pravé zadné dvere (asi 10 pásikov 1mm širokých o dĺžke 5-15cm). Darmo keď má človek na tvári slnečné okuliare v podzemnej garáži a snaží sa centimeter líznuť stĺp aby zaparkoval vedla rozkysnutého SUV tak to nemôže dobre dopadnúť. Mám za sebou už viac ako desať tisíc kilometrov bez nehody na X6 a teraz sa mi stane toto. A to len preto že som taký tvrdohlavý blb a nedal som na slová priateľky ktorá mi hovorila že už tam nie je miesto. "Však to vykryjem tesno-tesne" hovoril som si... Ach.

Takže teraz môžem s pravým predným blatníkom dať prestriekať aj dvere. Peňaženka schudne minimálne o 300EUR. Ach. Mimochodom za ten blatník môže nafúkaná ženská ktorá sa po zaparkovaní na okraji cesty pozrie do spätného zrkadla či niečo nejde, potom 5min šmátra v kabelke a potom zrazu a prudko priam "rozkopne" dvere... Na vozovke 5cm snehu (stalo sa to vo februári tuším) a ja som sa aj s ABSkom šmýkal ďalší meter aj niečo. A ešte má tú drzosť po mne vykrikovať "aj nabudúce treba ísť tak rýchlo" - šiel som 30km/h a mám na to svedka... Jej "Pólu" sa nestalo nič a za chvíľku zmizla peši za rohom. Darmo som tam vyčkával 3/4 hodiny, už sa nevrátila a ja som musel fičať do BB.

Na porazenie...
Mazda Xedos 6 (Obrázok)
Obrázok užívateľa
asfethan
Prispievateľ
 
Príspevky: 109
Registrovaný: Str Aug 12, 2009 10:50 am
Bydlisko: Raccoon City
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod TomasVFR » Uto Apr 27, 2010 9:17 pm

dufam ze tej pici si aspon obisiel auto klucom :ko
Mazda 6 2.0 MZR-CD 100kw 04
Obrázok užívateľa
TomasVFR
Forum Guru
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Sob Jan 03, 2009 8:16 pm
Bydlisko: Banka
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod asfethan » Uto Apr 27, 2010 10:42 pm

No praveze ja nedokazem byt taka pomstychtiva svina... Mozno je to aj na skodu, takto nedostala ziadnu priucku a bude to robit kludne dalej. Chcel by som teda varovat ludi zo zapadoslovenskeho kraja, mala totiz pezinske znacky. Pokial teda uvidite stat na kraji cesty, alebo v dosahu cesty strieborny VW Polo, dajte si pozor aj napriek tomu ze bude mat zhasnute vsetky svetla, pozatvarane dvere, nebude nastartovany a vnutri nebude nikoho vidno!

Inak je to pre mna bezvychodiskova situacia. Xedosik by som chcel dat komplet prestriekat na ciernu lesklu (ako zrkadlo) metalizu. No vybalit jednorazovo 1500-2000EUR za striekanie je pre mna velmi velka polozka... A zase davat 300E aby som dal prestriekat tieto dva diely do povodnej farby su z dlhodobeho hladiska vyhodene peniaze do luftu. Proste som z toho uplne na vetvi, vobec neviem co a ako dalej :bee
Mazda Xedos 6 (Obrázok)
Obrázok užívateľa
asfethan
Prispievateľ
 
Príspevky: 109
Registrovaný: Str Aug 12, 2009 10:50 am
Bydlisko: Raccoon City
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron