Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Servis AP Bratislava

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Re: Servis AP Bratislava

Poslaťod leichnam » Pon Dec 08, 2008 9:13 pm

TomAnt píše:Mal som moje Mazdy v AP BA x krat, ale je fakt, ze 60km skusobnu jazdu s nimi neurobili nikdy. Ani ked vymienali vodnu pumpu...


Tož báli sa stupiť 211 konom :lol
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod Rainbow » Pon Dec 08, 2008 10:34 pm

marclucpicard píše:A som zabudol, ked som sa pytal ze preco a kto najazdil 60km tak mi len sucho potvrdil ze to bola skusobna jazda :zlost :hmm :zlost

Vsak to je uplne jasne, ze po nalakovani dveri sa musi spravit skusobna jazda. Zato po oprave motora sa zasadne nerobi.
Mazda 323 BA 3HB, Z5
Obrázok užívateľa
Rainbow
Forum Guru
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 9:52 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod david.gta » Pon Dec 08, 2008 10:40 pm

Obrázok užívateľa
david.gta
Prispievateľ
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Štv Nov 13, 2008 7:18 pm
Bydlisko: Jižní morava

Poslaťod albit6 » Ned Dec 14, 2008 2:39 pm

Chlapi, vy tu kritizujete AP servis ale ja mam s nimi len dobre skusenosti. Bol som s mojou mazdou uz 3x v servise na Vajnorskej a mam len same dobre skusenosti. Viem ze po malych servisnych zasahoch ako je test motora alebo vycistenie nejakeho cidla sa neda objektivne zhodnotit praca servisakov, ale pristup a ochota najma zo strany p. Zrubeca je na 1*. Kiez by v servisoch bolo co najviac takych ludi ako on.
Mazda6 2,0MZR CD Exclusive 2005 kombík, pred FL
Obrázok užívateľa
albit6
Opytovateľ
 
Príspevky: 48
Registrovaný: Sob Apr 26, 2008 9:25 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod leichnam » Ned Dec 14, 2008 2:57 pm

Aj tak si stále v menšine. Pochvala je to síce pekná, avšak treba uznať, že to, čo ti robili na mazde, to zvládne aj 9 ročný školáčik s kružidlom v ruke :ho:
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod TomAnt » Ned Dec 14, 2008 3:08 pm

AP ma v BA dva servisy. Na Vajnorskej a na Panonskej. Drviva vacsina negativnych prispevkov je na servis na Panonskej. Neviem ci tu je vobec negativny prispevok na servis na Vajnorskej. Aj toto treba rozlisovat...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod leichnam » Ned Dec 14, 2008 3:12 pm

A o vlajkovú loď sa ti kde starali šéfko? Nech vieme, že kde sú lajdáci :)
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod TomAnt » Ned Dec 14, 2008 6:39 pm

Servis na Vajnorskej je uplne novy, neviem ci ma vobec rok...
Okrem toho, Panonsku mam dve zakruty od domu...

Tak co myslis? :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod leichnam » Ned Dec 14, 2008 8:18 pm

Eeehm, takže tam je pes zakopaný :o)
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod tomasicek » Uto Dec 16, 2008 9:24 am

tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod Vladisko » Štv Mar 08, 2012 4:39 pm

Tak ja sa tiež pridám lebo som rozčarovaný.
Pred cca. 3omi mesiacmi sa auto (staršia mazda premacy, r.v. 2000, 2.0 td) pokazilo tak, že prestalo počas jazdy ísť a už sa nenaštartovalo. Točilo na prázdno. Proste nevstreklo palivo aby sa nakoplo, alebo niečo také (nerozumiem sa do áut a motorov). Odtiahol som auto do tohto servisu a povedal som om že idem na služobnú cestu nech ho dajú na diagnostiku a zavolajú mi, že čo ďalej aby som vedel či mi to nespraví aj niekto lacnejší keď to bude len nejaká blbosť. Samozrejme pánko mi volá dobrý deň niečo s palivovým systémom treba vymeniť relé robota a relé 250+130 eur. Odpadol som chcel som len diagnostiku. Po hádke som usúdil, že auto potrebujem a aj keď nebudem mesiac jesť tak to prežijem. Včera som šiel z práce sadnem do auta to isté. Auto toči nenaskočí. Vymontoval som relé vzal som aj staré údajne nefunkčné. Skočil som za elektrikárom a zistil som že aj nové aj pokazené relé sú v poriadku cvakajú vedu prúd. Za kus drôtikov s ktorými nič nebolo som zaplatil 380 eur bez toho aby som mal inú možnosť. Moja otázka znie je možné toto reklamovať a či mi neviete poradiť neautorizovaný servis kde mi budú vedieť opraviť auto za rozumnú cenu? Ď
Vladisko
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Júl 21, 2011 9:42 am

Poslaťod TomAnt » Štv Mar 08, 2012 5:38 pm

Samozrejme, reklamovat to chod...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kris » Štv Mar 08, 2012 6:08 pm

Aj s inspektorom SOI rovno.
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Kilec » Str Apr 18, 2012 7:36 pm

Ja som reklamoval alarm, ktory uz po namontovali obcasne pri otvarani hukal. Alarm opravili /neboli mi schopny vysvetlit co bolo zle/ o reklmacnom protokole ani zmienky. Ale alarm uz funguje. Uz len doplnim ze som si este zacvakaval plasty pri vodicovi po ujovi elektrikarovi z AP Petrzalka. Asi su fakt chlapci dobri. A ja sa modlim ze na nic ine nezabudol.
Obrázok užívateľa
Kilec
Čitateľ
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Sob Feb 25, 2012 11:16 am
Bydlisko: BA
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť

cron