Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Oficiální srazy Mazdaklubu - co to je?

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod Šeďa » Štv Nov 16, 2006 5:43 pm

Myslím, že by nebylo na škodu až budete pořádat nějaký větší sraz, dát o tom vědět lidem taky přes nějaký motoristický časopis, protože jenom v mým okolí jezdí Mazd dost a spousta lidí o internetových aktivitách neví.
Myslím jestli teda máte zájem aby vám na "oficiální" srazy jezdili "neoficiální" mazďáci...
Obrázok užívateľa
Šeďa
Prispievateľ
 
Príspevky: 316
Registrovaný: Pon Apr 03, 2006 9:56 am
Bydlisko: Bystřice pod Hostýnem

Poslaťod EDU » Štv Nov 16, 2006 10:34 pm

nechapu rozdil mezi srazem a stretkem. To bude asi tim ze nikam nechodim, takze se treba nekde potkame, a budeme mit za sebou prvni POTKO heheeeeee. Ale nevim, jestli budu pozadovat oficialni POTKO banner, nebo mi bude stacit foto show. Mimo jine, co vidite na fotkach v oficialni sekci? Vzdyt tam nejdou ani okomentovat, natoz si k nim neco pisnout. To je POTKO fotky jednou radsi hodim na BLOG, a kdo chce si muze ty SrandoSnimky alespon okomentovat, treba za 5 let. O tom preci tento druh sportu je, nebo se uplne pletu ????


aaaaa stoura? hmmmmm :koule :koule
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod TheSaint » Ned Nov 19, 2006 1:41 pm

Výborný nápad suky... Bavili jsme se o tom už X krát a už aby to bylo... Podle mě by srazy měly pokrýt

strategicky ČR i SR... tedy např ( Piešťany, Bratislava, Brno, Valtice ( mazdabraní musí být !!! ) , Praha ...
Obrázok užívateľa
TheSaint
VIP 2006
 
Príspevky: 442
Registrovaný: Sob Feb 12, 2005 12:31 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Luke.cz » Pon Nov 20, 2006 2:00 pm

Já bych navrhl, uspořádat hlasování o tom které srazy budou ohlášeny za "oficiální" + - 6 srazů ideálně půl na půl čr/sr a pro tyto udělat 6 threadů v tématu srazy plánované 07. K tomu další thread "Sejdeme se na Vlachovce" pro ty ostatní setkání.
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod TomAnt » Pon Nov 20, 2006 2:20 pm

Luke.cz píše:Já bych navrhl, uspořádat hlasování o tom které srazy budou ohlášeny za "oficiální" + - 6 srazů ideálně půl na půl čr/sr a pro tyto udělat 6 threadů v tématu srazy plánované 07. K tomu další thread "Sejdeme se na Vlachovce" pro ty ostatní setkání.


Moc nevidim zmysel v hlasovani, ak neratame pizza sessiony, tak doteraz viac ako 6 vacsich stretnuti/zrazov za rok nebolo :ho:

OK spravime to inac, idem zriadit thread s prihlaskami do kalendara zrazov a uvidime podla prihlasok...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Pon Nov 20, 2006 2:53 pm

Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Pon Nov 20, 2006 2:58 pm

Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Pon Nov 20, 2006 3:00 pm

Black píše:
velmi dobře vymyšlené :tlesk: .


Chvalim ta Black, ze si to pochopila a nenapisala tento prispevok tam, ale sem :ho: Myslim to vazne...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Pon Nov 20, 2006 3:04 pm

TomAnt píše:
Black píše:
velmi dobře vymyšlené :tlesk: .


Chvalim ta Black, ze si to pochopila a nenapisala tento prispevok tam, ale sem :ho: Myslim to vazne...
Neboj tam bych ten příspěvek nenapsala, však vidíš, co mám v podpisu, já teď vezmu kalendář a jdu přemýšlet nad termínem brněnského srazu a konečně ti pošlu ty fotky z Mazdagrilu, jen je toho moc a já nevím jak ti to mám poslat :skler .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť