Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Valticke Mazdabrani 2006

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod TheSaint » Pon Okt 09, 2006 11:47 pm

Tak teď můžu teprve říct, že jsem se z toho víkendu probral do všedního dne :o)

Teprve před chvílí jsem dotrávil zbytky toho jídla a už mám oficiálně 0,0 promila alkoholu v krvi...

Jednoduše jedno z moc moc moc moc náročných pondělí, ale zase jsem ho tak nějak proplul ani nevím.

Co vy soudruzi ? 8-) Koudy co žaludek? Jestli ti pořád není úplně hej tak ti pošlu číslo mýho účtu :lol

tak šup šup report a fotky !
Obrázok užívateľa
TheSaint
VIP 2006
 
Príspevky: 442
Registrovaný: Sob Feb 12, 2005 12:31 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Suky » Uto Okt 10, 2006 7:40 am

Pane svatý, co Karel?
Byl doma nebo někde po cestě :koule
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Koudy » Uto Okt 10, 2006 1:42 pm

TheSaint píše:Tak teď můžu teprve říct, že jsem se z toho víkendu probral do všedního dne :o)

Teprve před chvílí jsem dotrávil zbytky toho jídla a už mám oficiálně 0,0 promila alkoholu v krvi...

Jednoduše jedno z moc moc moc moc náročných pondělí, ale zase jsem ho tak nějak proplul ani nevím.

Co vy soudruzi ? 8-) Koudy co žaludek? Jestli ti pořád není úplně hej tak ti pošlu číslo mýho účtu :lol

tak šup šup report a fotky !


Žaludek je už OK. :lol
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod Doktor » Uto Okt 10, 2006 6:27 pm

Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Sedvo » Uto Okt 10, 2006 6:50 pm

Doktor píše:Doktor, one chce tuto, aha:

http://www.esnips.com/web/Valtice06


Krásné foto, moc krásné!! Hlavně ty slečny :lol :tlesk:
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Gretka » Uto Okt 10, 2006 7:04 pm

aaaaaaa, to co je za profesionalku na doktorovych fotkach c. 6334 a 6332 :chacha

(teda ak nie je, ospravedlnujem sa, ale tvari sa akoby ...chcela pretiahnut fotografa aj s poharom... no proste profi pohlad :koule)
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Sedvo » Uto Okt 10, 2006 7:05 pm

Gretka píše:aaaaaaa, to co je za profesionalku na doktorovych fotkach c. 6334 a 6332 :chacha

(teda ak nie je, ospravedlnujem sa, ale tvari sa akoby ...chcela pretiahnut fotografa aj s poharom... no proste profi pohlad :koule)


:whip :chacha :chacha :chacha :u:
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Doktor » Uto Okt 10, 2006 7:09 pm

Gretka píše:aaaaaaa, to co je za profesionalku na doktorovych fotkach c. 6334 a 6332 :chacha

(teda ak nie je, ospravedlnujem sa, ale tvari sa akoby ...chcela pretiahnut fotografa aj s poharom... no proste profi pohlad :koule)


Ja som to nefotil, hehehehe. :lol
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Gretka » Uto Okt 10, 2006 7:13 pm

Doktor píše:
Gretka píše:aaaaaaa, to co je za profesionalku na doktorovych fotkach c. 6334 a 6332 :chacha

(teda ak nie je, ospravedlnujem sa, ale tvari sa akoby ...chcela pretiahnut fotografa aj s poharom... no proste profi pohlad :koule)


Ja som to nefotil, hehehehe. :lol
nejak som to tusila, preto som napisala fotografa a nie doktora :jamaica
(nie ze by si nemal sexepil, aby sa baba pri Tebe takto tvarila, ale...sak ty vies) :mrk
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Berry » Uto Okt 10, 2006 7:22 pm

Gretka píše:(nie ze by si nemal sexepil, aby sa baba pri Tebe takto tvarila, ale...sak ty vies) :mrk

:lol :twisted 8-)
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod Doktor » Uto Okt 10, 2006 7:32 pm

Gretka píše:(nie ze by si nemal sexepil, aby sa baba pri Tebe takto tvarila, ale...sak ty vies) :mrk


Joooj, dievka moja, aj inac sa tvarila, ale to sa uz radsej nefotilo, heheheee.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod dabel » Uto Okt 10, 2006 9:36 pm

Nuz a tu je jeden Dablov report po dlhom case:


Táááákže - po dlhšom čase zase jeden významnejší zraz, na ktorom som otravoval, tak reku že opáčim, či ešte aj report napísať viem.

V sobotu sa budíme skoro ráno okolo tej desiatej. Počas nákupu raňajok (dáko kolem pol dvanástej) v potravinách volám s Milanom. K mojej radosti oznamuje príchod k nám na druhú poobede. A vskutku je to tak: o 14:00 pod našimi oknami zavoňajú langoše a Milan máva zdola na náš balkón. Tož nakopávame striebornú Provokatérku, naložíme Milana a po ceste aj môjho "ukecaného" parťáka psychiatra Hulma. Zastavujeme sa aj v Malackách, kde sa ku nám pripojí osadenstvo striebornej Mazdy6 (tí sa bohužiaľ nemôžu zúčastniť sklepovej akcie). Nebudem frajeriť spotrebou, bo mi chýba palubný počítač, ale vzhľadom na piánko tempo 130kmh sa asi od tej Predsedovej moc nelíšila.

Po príchode do Valtíc posielam SMSku Lukovi. Odpovedá značne neurčito: "my jsme ted kousek bokem, za ctvrt hodky jsme tam". Tak to využívame na pochodenie Valtického Vinobrania a opáčenie prvej dvojlitrovky burčáku. Dosť nás pobaví teta grilovačka, ktorá prehadzuje cigáro z jednej ruky do druhej a tou voľnou poklepkáva po mäse. Usúdili sme, že ide o nejaký miestny spôsob douďovania mäsa, ale odvahu na vyskúšanie sme akosik nenašli. Následne sme sa presunuli do miestnej reštiky dať si kafe. To už dostávam SMSku od Luka, že nás čakajú. Tak vyrážam, stretávam predsedu, potom ma Dottore vezme pod krkom a chce ozbíjať a následne už stretávam celú tlupu. Dávajú si kafe s nami. Potom sa odpájajú malackí priatelia a idú na koštovku vína do zámku.

Dottore usúdi, že ešte neopáčil môjho Provokatéra, tak za asistencia Luka ako znalca miestnych ciest vyrážame trošku brzdy zahriať. Dottoremu sa celkom lúbi - teda aspoň tak tvrdí. Pripájame sa k ostatným, testujeme, ako sa dokáže Sedvovi triasť pôsobením techna ŠPZ a neodpadnúť a pomaly sa pešo presúvame do sklepu. V sklepe na nás čaká pán sklepmajster a uvádza nás do raja gurmétov (a aj gurmánov). Stoly lemované najrôznejším vínkom sa prehýbajú pod množstvom jedla určeného k následnému preplneniu našich žalúdkov (stratégia pozdných raňajok a vynechaného obeda sa mi v tomto momente javí byť ideálnou!) a hrdiel. Začíname nevinnou koštovkou bieleho vína, postupne sa osmeľujeme a postupne začína miznúť syr, údené mäsko a kopec iných laskomín. Opačujeme aj fantastické teplé jedlá, takže onedlho už len fučíme. Taký Koudy už len neveriacky zíza na neubúdajúce množstvo jedla... Väčšina však na nič nečaká a postupne opájaní vínom zažínajú parkovacie a stretávacie svetlá, onedlho aj diaľkáče a poniektorí (ako napríklad ja) aj predné hmlovky. Napriek pribúdajúcim pokazeným fľašiam (Milanov odborný výraz pre fľašu postrádajúcu obsah) sa však celý večer nesie v bratskom duchu...

V pokročilejšom večere sa zjavuje Saint s dvoma parťákmi, nasledovanými troma slečnami plne dokazujúcimi, že krása ducha môže niekedy v snahe o zdôraznenie (neistej) krásy tela plne ustúpiť do úzadia. Pokus o rozhovor so slečnou Anetkou je pre mňa osobne vrcholom večera. Zachraňuje ma Saint, ktorý mi pri mojom pokuse asistuje a snaží sa rozhovor viesť neutrálnym smerom.

Nuž a čo potom... potom sme naďalej kazili fľaše, skúšali likvidovať zasoby jedla (pri čom aktívne spolupracoval pán Sklepmajster, nútiaci nám stále ďalšie a ďalšie porcie) a veselili sa. Zjavila sa aj miestna cimbálovka, ktorá napomohla niektorým členom prečistiť pľúca a zabékať si z hrdla plného. To sme však už boli na odchode - Mrs. Evil sťa šoférka zavelila, že ak to má zmáknuť, musíme vyraziť. A správne zavelila, lebo ešte sme aj my ostatní (rozumej Milan a ja - Hulmove mlčanie je už v našej partii povestné) sme ako-tak zvládli zabávať ju po ceste do Bratislavy. Hulma sme vysadili doma, Milan naskočil do Friťáku a frčal smer Duna Szerdi a my s Mrs. Evil sme okolo štvrtej konečne zaľahli do postele.

Takže čo na záver... Tohtoročné Valtice boli z pohľadu mňa ako človeka, čo veľmi rád papá a bumbá (však je to aj vidieť, nééé?) tým naj zrazom v doterajšej histórii. Extrémne kvalitné víno (druhý deň absolútne žiadna opica!!!) a fantastické jedlo (čo sme trávili až do nedele do večera) - spojené s výbornou organizáciou ako vždy vo Valticiach - prispeli k tomu, aby som otvorene apeloval na Luka, aby sa budúcoročné Mazdabranie uskutočnilo na tom istom mieste. Jediné, čo ma sklamalo, bola slabá účasť - ale to si musí každý zvážiť sám... Každopádne kto nebol, môže ľutovať - taký kvalitný opijášpárty zase tak skoro nebude!

Moje poďakovanie patri najmä:
- Lukovi za výber sklepu a organizáciu - lepšie sa asi naozaj vybrať nedá!
- Koudymu a Doktorke za to, ako dozreli na moju ženušku
- Milanovi za to, ako mi pomáhal udržať šoférku po ceste domov hore
- Doktorovi a Saintovi za zábavu a spoločné rozsvecovanie svetiel
- Mr. & Ms. Sedvo za fajnú debatu
- Sukymu za obetavú pomoc pri likvidácii červeného vína, na ktoré by som inak bol skoro sám
- pánovi Sklepmajstrovi za neustálu starosť o naše hrdlá a bruchá
- slečne Anetke za predvedenie náročného intelektuálneho výstupu
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod TheSaint » Uto Okt 10, 2006 9:43 pm

Doktor píše:
Gretka píše:(nie ze by si nemal sexepil, aby sa baba pri Tebe takto tvarila, ale...sak ty vies) :mrk


Joooj, dievka moja, aj inac sa tvarila, ale to sa uz radsej nefotilo, heheheee.


Doktore pošli mi prosím ty fotky na mail a to "všechny" :o)

Jinak gretka v klídečku.. kdyby jsi jela, taky by tě třeba někdo vyfotil :potichu
Obrázok užívateľa
TheSaint
VIP 2006
 
Príspevky: 442
Registrovaný: Sob Feb 12, 2005 12:31 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Sedvo » Uto Okt 10, 2006 10:25 pm

Moc hezký report, ještě čekám na Koudyho, co napíše!!! Slibil, že to bude nejlepší report, co kdy tady byl!!
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Gretka » Uto Okt 10, 2006 11:18 pm

TheSaint píše:
Doktor píše:
Gretka píše:(nie ze by si nemal sexepil, aby sa baba pri Tebe takto tvarila, ale...sak ty vies) :mrk


Joooj, dievka moja, aj inac sa tvarila, ale to sa uz radsej nefotilo, heheheee.


Doktore pošli mi prosím ty fotky na mail a to "všechny" :o)

Jinak gretka v klídečku.. kdyby jsi jela, taky by tě třeba někdo vyfotil :potichu
ja som v klidecku :ha: ...hmm, ale ze by som trafila klincek po hlavicke :skler :chacha
jo a kto povedal ze ma nikto nefotil hoci som nejela? :mrk akurat tie moje pozy su nie "profesionalne", ale nad statnicovymi otazkami 8-)
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť