Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

:::Pizza session 14.09. Bratislava - Carrefour Petrzalka:::

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod Joseph » Uto Sep 19, 2006 1:47 pm

Gretka píše:
Maco222 píše:
JosephBSG píše:
donaifel píše:Jožko tvoj šéf ťa veľa naučil....
Hlavne tie výhovorky politikov ti idú. Najprv tu cituješ zákony a potom ako výhovorku povieš,ze nepoznáš všetky zákony.... PARÁDA- ide ti to. Dúfam,ze budeš na ďalšej kandidátke - budem ťa voliť.


Budes mat sancu, budem kandidovat do Bratislavskeho mestskeho zastupitelstva.


http://www.profesia.sk/praca/offer_deta ... b67a599838
pitchi, ze aky plat? :shock bez matury, na cerstvom vzduchu, ubytko zabezpecene... Jozko, ber to, to je sanca aka sa casto nevyskytuje... (ak mas maturu, tak ti mozno este priplatia)


hehe, mne nejde o peniaze ale keby si to vzala, mozno by si zarabala viac ako teraz ;-P
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Gretka » Uto Sep 19, 2006 2:01 pm

JosephBSG píše:
Gretka píše:
Maco222 píše:
JosephBSG píše:
donaifel píše:Jožko tvoj šéf ťa veľa naučil....
Hlavne tie výhovorky politikov ti idú. Najprv tu cituješ zákony a potom ako výhovorku povieš,ze nepoznáš všetky zákony.... PARÁDA- ide ti to. Dúfam,ze budeš na ďalšej kandidátke - budem ťa voliť.


Budes mat sancu, budem kandidovat do Bratislavskeho mestskeho zastupitelstva.


http://www.profesia.sk/praca/offer_deta ... b67a599838
pitchi, ze aky plat? :shock bez matury, na cerstvom vzduchu, ubytko zabezpecene... Jozko, ber to, to je sanca aka sa casto nevyskytuje... (ak mas maturu, tak ti mozno este priplatia)


hehe, mne nejde o peniaze ale keby si to vzala, mozno by si zarabala viac ako teraz ;-P
mozno.. akurat, ze by ma to nenaplnalo...milujem hekticky zivot v Blave a s mojou pracou som spokojna - kazdy den sa naucim nove veci, a tak moje mozgove zavity nezakrpatievaju... ale Ty keby si tu pracu vzal, aspon nieco by si robil...a myslim, ze tie ovecky by o startreku a inych medzigalaktickych kontaktoch pocuvali s velkym zanietenim :jaja
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Joseph » Uto Sep 19, 2006 2:04 pm

Gretka píše:
JosephBSG píše:
Gretka píše:
Maco222 píše:
JosephBSG píše:
donaifel píše:Jožko tvoj šéf ťa veľa naučil....
Hlavne tie výhovorky politikov ti idú. Najprv tu cituješ zákony a potom ako výhovorku povieš,ze nepoznáš všetky zákony.... PARÁDA- ide ti to. Dúfam,ze budeš na ďalšej kandidátke - budem ťa voliť.


Budes mat sancu, budem kandidovat do Bratislavskeho mestskeho zastupitelstva.


http://www.profesia.sk/praca/offer_deta ... b67a599838
pitchi, ze aky plat? :shock bez matury, na cerstvom vzduchu, ubytko zabezpecene... Jozko, ber to, to je sanca aka sa casto nevyskytuje... (ak mas maturu, tak ti mozno este priplatia)


hehe, mne nejde o peniaze ale keby si to vzala, mozno by si zarabala viac ako teraz ;-P
mozno.. akurat, ze by ma to nenaplnalo...milujem hekticky zivot v Blave a s mojou pracou som spokojna - kazdy den sa naucim nove veci, a tak moje mozgove zavity nezakrpatievaju... ale Ty keby si tu pracu vzal, aspon nieco by si robil...a myslim, ze tie ovecky by o startreku a inych medzigalaktickych kontaktoch pocuvali s velkym zanietenim :jaja


dakujem ale moje plany su nasledovne, stat sa poslancom mestskeho zastupitelstva a neskor primatorom Bratislavy, kedze som mal uz odjakziva starost o obyvatelov bratislavy a o zivot v nej.
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Joseph » Uto Sep 19, 2006 2:09 pm

uz som si aj premyslel ako budu vyzerat moje Bilboardy:

Mladí si zaslúžia šancu. (alebo) Dajte šancu mladým.

Najmladší kandidát do mestského zastupiteľstva.
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Gretka » Uto Sep 19, 2006 2:11 pm

Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod TomAnt » Uto Sep 19, 2006 2:14 pm

Ej, skoro som sem napisal aj ja nejaky ten slogan, ale radsej nie :ho:

Jozko je mi jedno ci stare alebo mlade pixle, hlavne nech ti ludia ROZUMEJU tomu co robia. Obavam sa ze v tvojom pripade byt mlady nestaci.

Poznate pripad skoroPetrzalskehoStarostu pana Matusku? Ja som ho poznal za mlada osobne, tiez nieco podobne ako Jozko. Nechapem ze ambicie na taketo funkcie maju prave "Jozkovci" :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Maco222 » Uto Sep 19, 2006 2:15 pm

3 litre borovicky si prosim..
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Maco222 » Uto Sep 19, 2006 2:17 pm

JosephBSG píše:
TomAnt píše:
JosephBSG píše:
donaifel píše:Jožko tvoj šéf ťa veľa naučil....
Hlavne tie výhovorky politikov ti idú. Najprv tu cituješ zákony a potom ako výhovorku povieš,ze nepoznáš všetky zákony.... PARÁDA- ide ti to. Dúfam,ze budeš na ďalšej kandidátke - budem ťa voliť.


Budes mat sancu, budem kandidovat do Bratislavskeho mestskeho zastupitelstva.


Jozko prosim ta, pre dobro nas vsetkych, nerob to. Ja sa nechcem stahovat z mojho rodneho mesta...


Chces tam mat radsej nejake stare pixle, ktore ti odsuhlasia, ze v strede namestia sa urobi bar? alebo podobne zvratenosti?

Jozko, moja mama ma 57 rokov, tazke je uz v dochodkovom veku. Ma 3 vysoke skoly, chodi prednasat na pedagogicku, pise do casopisov, chodi do NRSR atd.. myslis taketo stare pixle nech tu uz nie su vo funkciach?
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Joseph » Uto Sep 19, 2006 2:24 pm

Maco222 píše:
JosephBSG píše:
TomAnt píše:
JosephBSG píše:
donaifel píše:Jožko tvoj šéf ťa veľa naučil....
Hlavne tie výhovorky politikov ti idú. Najprv tu cituješ zákony a potom ako výhovorku povieš,ze nepoznáš všetky zákony.... PARÁDA- ide ti to. Dúfam,ze budeš na ďalšej kandidátke - budem ťa voliť.


Budes mat sancu, budem kandidovat do Bratislavskeho mestskeho zastupitelstva.


Jozko prosim ta, pre dobro nas vsetkych, nerob to. Ja sa nechcem stahovat z mojho rodneho mesta...


Chces tam mat radsej nejake stare pixle, ktore ti odsuhlasia, ze v strede namestia sa urobi bar? alebo podobne zvratenosti?

Jozko, moja mama ma 57 rokov, tazke je uz v dochodkovom veku. Ma 3 vysoke skoly, chodi prednasat na pedagogicku, pise do casopisov, chodi do NRSR atd.. myslis taketo stare pixle nech tu uz nie su vo funkciach?


Nie, myslim ludi, ktori sa nechali uplatit a schvalili veci, ktore su proti zdravemu rozumu. Ja sa podplatit nenecham, som mlady a peniaze pre mna nemaju taku hodnotu, ze by som koli nim porusoval svoje principy.
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Maco222 » Uto Sep 19, 2006 2:27 pm

Hmmm no keby tak tento stat fungoval.. mat takychto mladych bojovnikov co idu proti prudu korupcie, svinstva, by sme sa mali ako v Bruneji ze?
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod TomAnt » Uto Sep 19, 2006 2:34 pm

Jozko, vravim ti to presne ako je a za tym si stojim. Prisla by za tebou prva zaujmova financna skupina, previezli by ta na Porsche, zobrali na veceru, na vylet za babami, hento toto, a ponukli ti taku sumu, ze by sa ti zatocila hlava a NEDOKAZAL by si ju odmietnut. Ber to proste ako fakt. Hrde buchanie sa do prs ze "ja nie, ja by som to nespravil" je totalne bezpredmetne. Nemas potuchy vo cem to je...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Joseph » Uto Sep 19, 2006 2:44 pm

TomAnt píše:Jozko, vravim ti to presne ako je a za tym si stojim. Prisla by za tebou prva zaujmova financna skupina, previezli by ta na Porsche, zobrali na veceru, na vylet za babami, hento toto, a ponukli ti taku sumu, ze by sa ti zatocila hlava a NEDOKAZAL by si ju odmietnut. Ber to proste ako fakt. Hrde buchanie sa do prs ze "ja nie, ja by som to nespravil" je totalne bezpredmetne. Nemas potuchy vo cem to je...


V porse som sa uz viezol, nijak ma neocarilo (kus cerveneho plechu), na vecerach som bol uz taky, ze sa o tom druhym ani nesnivalo ( bol som mimochodom aj na TOM 2006 afterparty ) a vobec ma to neoslovilo, babu chcem iba jednu, taku co vynosi 12 deti a peniaze, znie to zaujimavo, v simulovanych situaciach som vzdy obstal a moja vychova a filozofia zivota by ma priviedli zrejme k rozhodnutiu odmietnut.
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Gretka » Uto Sep 19, 2006 2:51 pm

JosephBSG píše:
TomAnt píše:Jozko, vravim ti to presne ako je a za tym si stojim. Prisla by za tebou prva zaujmova financna skupina, previezli by ta na Porsche, zobrali na veceru, na vylet za babami, hento toto, a ponukli ti taku sumu, ze by sa ti zatocila hlava a NEDOKAZAL by si ju odmietnut. Ber to proste ako fakt. Hrde buchanie sa do prs ze "ja nie, ja by som to nespravil" je totalne bezpredmetne. Nemas potuchy vo cem to je...

babu chcem iba jednu, taku co vynosi 12 deti ....
:chacha obavam sa, ze taku musis hladat v niektorom z perovov :koule
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Maco222 » Uto Sep 19, 2006 3:00 pm

JosephBSG píše:
TomAnt píše:Jozko, vravim ti to presne ako je a za tym si stojim. Prisla by za tebou prva zaujmova financna skupina, previezli by ta na Porsche, zobrali na veceru, na vylet za babami, hento toto, a ponukli ti taku sumu, ze by sa ti zatocila hlava a NEDOKAZAL by si ju odmietnut. Ber to proste ako fakt. Hrde buchanie sa do prs ze "ja nie, ja by som to nespravil" je totalne bezpredmetne. Nemas potuchy vo cem to je...


V porse som sa uz viezol, nijak ma neocarilo (kus cerveneho plechu), na vecerach som bol uz taky, ze sa o tom druhym ani nesnivalo ( bol som mimochodom aj na TOM 2006 afterparty ) a vobec ma to neoslovilo, babu chcem iba jednu, taku co vynosi 12 deti a peniaze, znie to zaujimavo, v simulovanych situaciach som vzdy obstal a moja vychova a filozofia zivota by ma priviedli zrejme k rozhodnutiu odmietnut.

Vidim ze zas vies co chcel autor povedat..
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Zoran » Uto Sep 19, 2006 3:07 pm

JosephBSG píše:uz som si aj premyslel ako budu vyzerat moje Bilboardy:

Mladí si zaslúžia šancu. (alebo) Dajte šancu mladým.

Najmladší kandidát do mestského zastupiteľstva.
a v pozadi budes mat iste ufo z noveho mostu, co :mrk :smula
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť