Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Putování s Mazdou 2007

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod Michal 4WS » Str Aug 30, 2006 10:49 pm

Black píše:
Kris píše:Black, ake su teda podmienky? :lol
Jedna zastávka musí být v Brně :pray :lol .

Ja by som bol rád , keby bola do zoznamu zastávok zaradená aj Banská Bystrica ! :pray
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Black » Str Aug 30, 2006 10:50 pm

Michal 4WS píše:
Black píše:Vyhrazuji si autorské právo na toto téma a zejména na myšlenku tohoto srazu :lol :mrk . Je to jen moje a moje :hura .

Nebol to náhodou nápad nás oboch ... ? :spik2
:oops pardon, ano byl to náš společný nápad, jak já se stydím :oops :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod whitex » Str Aug 30, 2006 11:54 pm

btw.: Myslím, že právě teď by se hodila ta mapka členů klubů co chtěl udělat (udělal) TomAnt - podle toho by se mohla trasa vybírat přes místa kde je větší hustota "Mazďáků"

btw.: Vypadá to že v rodině bude druhá mazdička - ale nechci předbíhat, takže jako bych nic neřek... :lol
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Black » Štv Aug 31, 2006 8:27 am

whitex píše:btw.: Myslím, že právě teď by se hodila ta mapka členů klubů co chtěl udělat (udělal) TomAnt - podle toho by se mohla trasa vybírat přes místa kde je větší hustota "Mazďáků"

btw.: Vypadá to že v rodině bude druhá mazdička - ale nechci předbíhat, takže jako bych nic neřek... :lol
To by Predseda mohl udělat, aby se pomalinku plánovala trasa, protože je to trochu jako s EMM, je to potřeba naplánovat hodně dopředu, taky je nakonec dobré naplánovat termín, aby se to nekřížilo s EMM.
To bude fajn, že bude další Mazdička doma Whitexi 8-) .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Štv Aug 31, 2006 8:28 am

Michal 4WS píše:
Black píše:
Kris píše:Black, ake su teda podmienky? :lol
Jedna zastávka musí být v Brně :pray :lol .

Ja by som bol rád , keby bola do zoznamu zastávok zaradená aj Banská Bystrica ! :pray
To už je teď jisté, že to bude Brno a Banská Bystrica :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Štv Aug 31, 2006 9:44 am

Black, ja mam napad, dam ti zoznam miest, v ktorych nasi clenovia byvaju a mohla by si s tou mapkou pomoct, t.j. spravit ju, hm?

(cize, dam ti zoznam stylom ze clen c.1 = Praha, clen c.2 = Brno, clen c.3 = Kosice atd atd... az po skoro 1000. )
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod EDU » Štv Aug 31, 2006 9:47 am

TomAnt píše:Black, ja mam napad, dam ti zoznam miest, v ktorych nasi clenovia byvaju a mohla by si s tou mapkou pomoct, t.j. spravit ju, hm?

(cize, dam ti zoznam stylom ze clen c.1 = Praha, clen c.2 = Brno, clen c.3 = Kosice atd atd... az po skoro 1000. )
kde takovy seznam v CSV najdu Tome?
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod TomAnt » Štv Aug 31, 2006 9:55 am

EDU píše:
TomAnt píše:Black, ja mam napad, dam ti zoznam miest, v ktorych nasi clenovia byvaju a mohla by si s tou mapkou pomoct, t.j. spravit ju, hm?

(cize, dam ti zoznam stylom ze clen c.1 = Praha, clen c.2 = Brno, clen c.3 = Kosice atd atd... az po skoro 1000. )
kde takovy seznam v CSV najdu Tome?


Musim vytiahnut z DB, chces to ako CSV, XML, DOS, PDF, alebo ako?
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Štv Aug 31, 2006 10:05 am

EDU, poslal som ti to do mailu.

Inac, mam tu v praci MapInfo, takze ak s tym niekto vie robit a vie ma nanavigovat, ako tam tie data loadnut a vygenerovat mapu, tak by to mohlo byt pouzitelne :)

EDU neviem co s tymi datami presne chces spravit, mozno by sme sa mohli dohodnut, mam istu predstavu :)
Aby z toho na zaver bola interaktivna mapa povedzme, farebne rozlisena podla hustoty Mazdaklubakov, s ciselnym vyjadrenim poctu.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Štv Aug 31, 2006 11:29 am

TomAnt píše:Black, ja mam napad, dam ti zoznam miest, v ktorych nasi clenovia byvaju a mohla by si s tou mapkou pomoct, t.j. spravit ju, hm?

(cize, dam ti zoznam stylom ze clen c.1 = Praha, clen c.2 = Brno, clen c.3 = Kosice atd atd... az po skoro 1000. )
Ráda ti s tou mapkou pomohu, ale poprosila bych tě ber pouze města, kde je více členů., protože všechna města, kde bydlí členové určitě neprojedeme, mapu vytvořím, díky ti za pomoc :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Štv Aug 31, 2006 11:33 am

Odoslane aj tebe :)

to bude paradna mapka, hlavne ked napriklad Black ma ako bydlisko uvedenu Hirosimu :chacha
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Štv Aug 31, 2006 11:35 am

TomAnt píše:Odoslane aj tebe :)

to bude paradna mapka, hlavne ked napriklad Black ma ako bydlisko uvedenu Hirosimu :chacha
Tome ty jsi opravdu umístil na mapu jako moje bydliště Hirošimu :shock :koule :lol ?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Dopi » Štv Aug 31, 2006 11:42 am

TomAnt píše:Odoslane aj tebe :)

to bude paradna mapka, hlavne ked napriklad Black ma ako bydlisko uvedenu Hirosimu :chacha

A hurá do Japonska, ať se mazdy podívají i do rodné země vycházejícího :suns
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Poslaťod Black » Štv Aug 31, 2006 11:52 am

Dopi píše:
TomAnt píše:Odoslane aj tebe :)

to bude paradna mapka, hlavne ked napriklad Black ma ako bydlisko uvedenu Hirosimu :chacha

A hurá do Japonska, ať se mazdy podívají i do rodné země vycházejícího :suns
Klucíííí vy fakt přijedete na návštěvu i ke mě domů :hura :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Enzo » Štv Aug 31, 2006 11:53 am

Sledujem situaciu, sledujem, sledujem.............
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť