Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Putování s Mazdou 2007

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod whitex » Pia Sep 01, 2006 12:53 pm

Kris píše:Pozri, to je subjektivne..pre mna ma okruzna cesta po CZ a SR asi tak 5 nasobnu hodnotu ako lezat v Chorvatsku.
:jo
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod EDU » Pia Sep 01, 2006 12:54 pm

ja chci tu starou Black, privetivou, nehadavou, pozitivni. kdyz nekdo napise proc ne, je to jeho nazor, neni asi nutne mu odepsat stylem, tak si chod jinam, tak nemusis jezdit, ty a ty jste na mne byli zli.

:-) :suns :-)
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod Black » Pia Sep 01, 2006 1:00 pm

EDU píše:ja chci tu starou Black, privetivou, nehadavou, pozitivni. kdyz nekdo napise proc ne, je to jeho nazor, neni asi nutne mu odepsat stylem, tak si chod jinam, tak nemusis jezdit, ty a ty jste na mne byli zli.

:-) :suns :-)
Edu kdyby mě dali pokoj tak jsem pořád ta nehádavá, přívětivá, pozitivní Black, ale bráním se. EDU jsou lidé ke který jsem přívětivá pořád a to jsou mí přátelé, k tobě budu přívětivá pořád :mrk :suns .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Koudy » Pia Sep 01, 2006 1:17 pm

Black píše:
EDU píše:ja chci tu starou Black, privetivou, nehadavou, pozitivni. kdyz nekdo napise proc ne, je to jeho nazor, neni asi nutne mu odepsat stylem, tak si chod jinam, tak nemusis jezdit, ty a ty jste na mne byli zli.

:-) :suns :-)
Edu kdyby mě dali pokoj tak jsem pořád ta nehádavá, přívětivá, pozitivní Black, ale bráním se. EDU jsou lidé ke který jsem přívětivá pořád a to jsou mí přátelé, k tobě budu přívětivá pořád :mrk :suns .


Do té doby, než se Black budeš snažit za něco pokárat, pak budeš přeřazen na opačnou stranu za "Black nevyhovujícími lidmi" :lol
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod EDU » Pia Sep 01, 2006 1:44 pm

OK, :-)

Black, tak nez te servu za nejakou blbost.......:D
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod TomAnt » Pia Sep 01, 2006 1:54 pm

Saint, ten tvoj rozpocet kilometrov je viac ako nadsadeny. Som bol na okruhu Skandinaviou, cez Polsko, Litvu, Lotyssko, Estonsko, Finsko, Svedsko, Norsko, Dansko, Nemecko, Rakusko a domov a tato trasa mala 6700 km. Takze 3000km po Morave a Slovensku je celkom dost...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Pia Sep 01, 2006 2:07 pm

EDU píše:OK, :-)

Black, tak nez te servu za nejakou blbost.......:D
Zase mne Koudy pomlouvá, Edu tebe nikam zaškatulkovávat klidně mě piš, co chceš .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod socoman » Pia Sep 01, 2006 9:35 pm

TomAnt píše:Saint, ten tvoj rozpocet kilometrov je viac ako nadsadeny. Som bol na okruhu Skandinaviou, cez Polsko, Litvu, Lotyssko, Estonsko, Finsko, Svedsko, Norsko, Dansko, Nemecko, Rakusko a domov a tato trasa mala 6700 km. Takze 3000km po Morave a Slovensku je celkom dost...

noo predsedo ono sa to nezda, ale ja som teraz otocil brno a spat najkratsimi moznymi cestami a spravil som 1140km. ak chces dojst najvychodnejsie napr. do kosic a najzapadnejsie napr jihlava podla mna takych 2000km natocis. zober ze nikdy nechces ist po jednej ceste dvakrat, ale ako bolo pisane, kazdy sa moze pridat tam kde mu to pasuje. akurat ja mam napr naprd zlu vychodziu stanicu. lebo ak sa zacne trebars v BA a ja sa k vam pridam v KE, pol cesty, respektive tristvrte cesty vynecham (ak sa zacne s jazdou na zapad)
KAŽDÉHO NA CESTE SERIEME, ALE VŠETCI NÁS POTREBUJÚ
chuck norris je jediny clovek, ktory vyhral tenis nad betonovou stenou
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod Michal 4WS » Pia Sep 01, 2006 10:48 pm

Nikto nikoho do ničoho nútiť nebude !!!!! To by som chcel zdôrazniť, Páni bratia a drahé sestry v kristu ! ! ! :spik2
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod whitex » Pia Sep 01, 2006 10:53 pm

Socoman: Taky si to myslím... Okruh musí vést nejen přes bydliště mazďáků, ale i přes zajímavá místa, památky, přehrady... Takže to nebudou přímý linky, ale spíše klikatá čára na mapě... Viděl bych to rozhodně nejméně na 2000km pokud to má být k něčemu....

Taky mě napadlo udělat třeba tři ročníky po sobě Čechy Morava a Slovensko.... Mylsím že už to ale někdo nadhodil...

Nebo udělat tři různý okruhy, resp. tři púarty mazďáků, kteří by jeli různými okruhy a třeba jeden včer ty okruhy někde protnout, nebo já nevím, nooo...
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Michal 4WS » Pia Sep 01, 2006 10:57 pm

whitex píše:Socoman: Taky si to myslím... Okruh musí vést nejen přes bydliště mazďáků, ale i přes zajímavá místa, památky, přehrady... Takže to nebudou přímý linky, ale spíše klikatá čára na mapě... Viděl bych to rozhodně nejméně na 2000km pokud to má být k něčemu....

Taky mě napadlo udělat třeba tři ročníky po sobě Čechy Morava a Slovensko.... Mylsím že už to ale někdo nadhodil...

Nebo udělat tři různý okruhy, resp. tři púarty mazďáků, kteří by jeli různými okruhy a třeba jeden včer ty okruhy někde protnout, nebo já nevím, nooo...

:ho: Ti to robíš vo veľkom nie ! ? !
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod whitex » Pia Sep 01, 2006 11:05 pm

Michal 4WS píše:
whitex píše:Socoman: Taky si to myslím... Okruh musí vést nejen přes bydliště mazďáků, ale i přes zajímavá místa, památky, přehrady... Takže to nebudou přímý linky, ale spíše klikatá čára na mapě... Viděl bych to rozhodně nejméně na 2000km pokud to má být k něčemu....

Taky mě napadlo udělat třeba tři ročníky po sobě Čechy Morava a Slovensko.... Mylsím že už to ale někdo nadhodil...

Nebo udělat tři různý okruhy, resp. tři púarty mazďáků, kteří by jeli různými okruhy a třeba jeden včer ty okruhy někde protnout, nebo já nevím, nooo...

:ho: Ti to robíš vo veľkom nie ! ? !

Nechapem... Jestli narážíš na Mazda Tour - tak rozhodně vo velkom... Keď už, tak už... :lol
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Michal 4WS » Pia Sep 01, 2006 11:07 pm

whitex píše:
Michal 4WS píše:
whitex píše:Socoman: Taky si to myslím... Okruh musí vést nejen přes bydliště mazďáků, ale i přes zajímavá místa, památky, přehrady... Takže to nebudou přímý linky, ale spíše klikatá čára na mapě... Viděl bych to rozhodně nejméně na 2000km pokud to má být k něčemu....

Taky mě napadlo udělat třeba tři ročníky po sobě Čechy Morava a Slovensko.... Mylsím že už to ale někdo nadhodil...

Nebo udělat tři různý okruhy, resp. tři púarty mazďáků, kteří by jeli různými okruhy a třeba jeden včer ty okruhy někde protnout, nebo já nevím, nooo...

:ho: Ti to robíš vo veľkom nie ! ? !

Nechapem... Jestli narážíš na Mazda Tour - tak rozhodně vo velkom... Keď už, tak už... :lol

Ja som myslel to, že najprv každý rok jeden okruh, potom tri samostatné .... :o)
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Dopi » Sob Sep 02, 2006 10:11 am

Michal 4WS píše:Nikto nikoho do ničoho nútiť nebude !!!!! To by som chcel zdôrazniť, Páni bratia a drahé sestry v kristu ! ! ! :spik2

Taky můžeme sednout do tanků a vzít to i na Budapešť :lol
Obrázok užívateľa
Dopi
VIP 2007
 
Príspevky: 738
Registrovaný: Str Mar 15, 2006 9:13 pm
Bydlisko: Mor.Třebová 49°45'37.42"N,16°40'8.35"E

Poslaťod Michal 4WS » Sob Sep 02, 2006 10:23 am

Anooooooooooooooooooooo!!!!! Na Mazdách na Budapešť :ho:
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] a 1 hosť