Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Putování s Mazdou 2007

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod TomAnt » Štv Aug 31, 2006 12:03 pm

Black píše:
TomAnt píše:Odoslane aj tebe :)

to bude paradna mapka, hlavne ked napriklad Black ma ako bydlisko uvedenu Hirosimu :chacha
Tome ty jsi opravdu umístil na mapu jako moje bydliště Hirošimu :shock :koule :lol ?

Nie, mapu predsa robis ty si sa ponukla...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Štv Aug 31, 2006 12:06 pm

TomAnt píše:
Black píše:
TomAnt píše:Odoslane aj tebe :)

to bude paradna mapka, hlavne ked napriklad Black ma ako bydlisko uvedenu Hirosimu :chacha
Tome ty jsi opravdu umístil na mapu jako moje bydliště Hirošimu :shock :koule :lol ?

Nie, mapu predsa robis ty si sa ponukla...
:skler to jsem se na něco dala :koule :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Pavel Rittich » Štv Aug 31, 2006 1:26 pm

TomAnt píše:EDU, poslal som ti to do mailu.

Inac, mam tu v praci MapInfo, takze ak s tym niekto vie robit a vie ma nanavigovat, ako tam tie data loadnut a vygenerovat mapu, tak by to mohlo byt pouzitelne :)

EDU neviem co s tymi datami presne chces spravit, mozno by sme sa mohli dohodnut, mam istu predstavu :)
Aby z toho na zaver bola interaktivna mapa povedzme, farebne rozlisena podla hustoty Mazdaklubakov, s ciselnym vyjadrenim poctu.


Nemám představu, jak je to náročné, ale hezký by bylo, kdyby v normální mapce byly jen očíslované body a po zaklinutí by se teprve vykulilo, kdo tam žije. To by se tam vešly i malý obce :shock
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Koudy » Štv Aug 31, 2006 1:33 pm

Pavel Rittich píše:
TomAnt píše:EDU, poslal som ti to do mailu.

Inac, mam tu v praci MapInfo, takze ak s tym niekto vie robit a vie ma nanavigovat, ako tam tie data loadnut a vygenerovat mapu, tak by to mohlo byt pouzitelne :)

EDU neviem co s tymi datami presne chces spravit, mozno by sme sa mohli dohodnut, mam istu predstavu :)
Aby z toho na zaver bola interaktivna mapa povedzme, farebne rozlisena podla hustoty Mazdaklubakov, s ciselnym vyjadrenim poctu.


Nemám představu, jak je to náročné, ale hezký by bylo, kdyby v normální mapce byly jen očíslované body a po zaklinutí by se teprve vykulilo, kdo tam žije. To by se tam vešly i malý obce :shock


Moje řeč. Proč neuvádět místa, kde žije třeba jen jeden klubák? Hodně lidí je hrdých na místo, kde bydlí.
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod EDU » Štv Aug 31, 2006 1:42 pm

TomAnt píše:EDU, poslal som ti to do mailu.

Inac, mam tu v praci MapInfo, takze ak s tym niekto vie robit a vie ma nanavigovat, ako tam tie data loadnut a vygenerovat mapu, tak by to mohlo byt pouzitelne :)

EDU neviem co s tymi datami presne chces spravit, mozno by sme sa mohli dohodnut, mam istu predstavu :)
Aby z toho na zaver bola interaktivna mapa povedzme, farebne rozlisena podla hustoty Mazdaklubakov, s ciselnym vyjadrenim poctu.


Zkusim si s tim pohrat v prvnim kole tak, abychom meli souradnice k clenum. Jestli z toho udelame potom POI a vygenerujeme to na Gooooglovu Earth, nebo na nejakou jinou mapu... V kazdem pripade potrebujeme nejake souradnice k clenum, cetnost a userID, at to jde event dale pouzit v budoucnu ???
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Štv Aug 31, 2006 8:24 pm

Koudy píše:Moje řeč. Proč neuvádět místa, kde žije třeba jen jeden klubák? Hodně lidí je hrdých na místo, kde bydlí.

:mrk :zit
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod whitex » Štv Aug 31, 2006 10:26 pm

Black píše:To bude fajn, že bude další Mazdička doma Whitexi 8-) .

Takže jsem to nazakřiknul, dneska jsme se rozhodli...
V pondělí pro ní jedem, ale prozradím jen, že je to "nižší střední třída" - počkejte si na jednu protekční galerii... :lol
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Michal 4WS » Štv Aug 31, 2006 10:27 pm

whitex píše:
Black píše:To bude fajn, že bude další Mazdička doma Whitexi 8-) .

Takže jsem to nazakřiknul, dneska jsme se rozhodli...
V pondělí pro ní jedem, ale prozradím jen, že je to "nižší střední třída" - počkejte si na jednu protekční galerii... :lol

A čo to bude ... ? 323 SDN ? :spik2
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod whitex » Štv Aug 31, 2006 10:41 pm

Michal... Ty drbno... Nic ti neřeknu... Počkejte si do úterka, nebo do středy, jak to nafotím a dám trošku dohromady, ale možná to zmáknu i v pondělí...
- Těžko říct... :lol
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Michal 4WS » Štv Aug 31, 2006 10:44 pm

whitex píše:Michal... Ty drbno... Nic ti neřeknu... Počkejte si do úterka, nebo do středy, jak to nafotím a dám trošku dohromady, ale možná to zmáknu i v pondělí...
- Těžko říct... :lol

Čekám ...... :tlesk:
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod TheSaint » Pia Sep 01, 2006 9:49 am

MazdaTour 2007 není špatný nápad... ale podle mě to má pár mušíček :o)

1) Na 2007 jak uz zmínil doktor někdo plánoval přípravy na EMM 2007 což by se asi těžko dělalo oboje.

2) 1000km je na takový výlet hrozně málo Tome. Když vezmu, že chcete vidět kus ČR a SR, tak
asi nepojedete po dálnicích. Já jen když mám nějaké malé vyřizování tak najedu po Brně denně 40-70km
Cesta z Brna k Olomouci, kde je hrad Bouzov ( ten stojí určitě za vidění) a kde máme chalupu ( se můžete
stavit) je cca 130 km .. tedy z Brna tam a zpět je to po dálnici 260 km, po okreskách 300km..

Tedy 1/4 plánovsné trasy jen cestou k jedné památce ?? Chci tím říct, že pokud by to mělo být jak píšete
na víc dnů a prokličkovat moravu a SR tak to aby se počítalo bratrů 2-3 tis KM.

Když vezmu moje auto tak 2,5 tis Km je cca 10.000,- Kč. Za ty peníze můžu přijet do chorvatska, na 6
dní se ubytovat v super apartmánu s klimatizací a ještě můžu každý druhý večer chodit na večeře.....

Tedy pokud to shrnu tak je to rozpočet na pěknou dovolenou, kterou strávím u moře a ne celý den v autě.

Výlet po CR,SR není špatný nápad, ale spíš v menším měřítku např ( toulky po moravě) a v dalším kole
zase SR...
Obrázok užívateľa
TheSaint
VIP 2006
 
Príspevky: 442
Registrovaný: Sob Feb 12, 2005 12:31 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Koudy » Pia Sep 01, 2006 12:24 pm

A teď - kdo se přijede toulat po moravě ze SR, a naopak - kdo se přijede toulat po SR z ČR? Přesně jak říkáš, pár mušíček. :suns
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod Kris » Pia Sep 01, 2006 12:27 pm

TheSaint píše:MazdaTour 2007 není špatný nápad... ale podle mě to má pár mušíček :o)

1) Na 2007 jak uz zmínil doktor někdo plánoval přípravy na EMM 2007 což by se asi těžko dělalo oboje.

2) 1000km je na takový výlet hrozně málo Tome. Když vezmu, že chcete vidět kus ČR a SR, tak
asi nepojedete po dálnicích. Já jen když mám nějaké malé vyřizování tak najedu po Brně denně 40-70km
Cesta z Brna k Olomouci, kde je hrad Bouzov ( ten stojí určitě za vidění) a kde máme chalupu ( se můžete
stavit) je cca 130 km .. tedy z Brna tam a zpět je to po dálnici 260 km, po okreskách 300km..

Tedy 1/4 plánovsné trasy jen cestou k jedné památce ?? Chci tím říct, že pokud by to mělo být jak píšete
na víc dnů a prokličkovat moravu a SR tak to aby se počítalo bratrů 2-3 tis KM.

Když vezmu moje auto tak 2,5 tis Km je cca 10.000,- Kč. Za ty peníze můžu přijet do chorvatska, na 6
dní se ubytovat v super apartmánu s klimatizací a ještě můžu každý druhý večer chodit na večeře.....

Tedy pokud to shrnu tak je to rozpočet na pěknou dovolenou, kterou strávím u moře a ne celý den v autě.

Výlet po CR,SR není špatný nápad, ale spíš v menším měřítku např ( toulky po moravě) a v dalším kole
zase SR...


Pozri, to je subjektivne..pre mna ma okruzna cesta po CZ a SR asi tak 5 nasobnu hodnotu ako lezat v Chorvatsku.
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Black » Pia Sep 01, 2006 12:49 pm

Koudy píše:A teď - kdo se přijede toulat po moravě ze SR, a naopak - kdo se přijede toulat po SR z ČR? Přesně jak říkáš, pár mušíček. :suns
Ty asi ne :spik2 , ale pár lidí se určitě najde, však tam taky nemusí jet celý klub, to bychom se tam akorát hádali, při tom jak se někteří členové klubu k sobě chovají.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pia Sep 01, 2006 12:51 pm

Kris píše:
TheSaint píše:MazdaTour 2007 není špatný nápad... ale podle mě to má pár mušíček :o)

1) Na 2007 jak uz zmínil doktor někdo plánoval přípravy na EMM 2007 což by se asi těžko dělalo oboje.

2) 1000km je na takový výlet hrozně málo Tome. Když vezmu, že chcete vidět kus ČR a SR, tak
asi nepojedete po dálnicích. Já jen když mám nějaké malé vyřizování tak najedu po Brně denně 40-70km
Cesta z Brna k Olomouci, kde je hrad Bouzov ( ten stojí určitě za vidění) a kde máme chalupu ( se můžete
stavit) je cca 130 km .. tedy z Brna tam a zpět je to po dálnici 260 km, po okreskách 300km..

Tedy 1/4 plánovsné trasy jen cestou k jedné památce ?? Chci tím říct, že pokud by to mělo být jak píšete
na víc dnů a prokličkovat moravu a SR tak to aby se počítalo bratrů 2-3 tis KM.

Když vezmu moje auto tak 2,5 tis Km je cca 10.000,- Kč. Za ty peníze můžu přijet do chorvatska, na 6
dní se ubytovat v super apartmánu s klimatizací a ještě můžu každý druhý večer chodit na večeře.....

Tedy pokud to shrnu tak je to rozpočet na pěknou dovolenou, kterou strávím u moře a ne celý den v autě.

Výlet po CR,SR není špatný nápad, ale spíš v menším měřítku např ( toulky po moravě) a v dalším kole
zase SR...


Pozri, to je subjektivne..pre mna ma okruzna cesta po CZ a SR asi tak 5 nasobnu hodnotu ako lezat v Chorvatsku.
Nikdo tě nenutí tam jet, klidně můžeš jet do Chorvatska, rozhodně jsou výpočty The Sainta značně nadsazené, jak říkám, kdo bude chtít pojede a kdo ne tak nemusí.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť