Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

PN report

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod Kris » Štv Aug 03, 2006 12:04 am

Black píše:
Doktor píše:
Black píše:
Doktor píše:
To neukecas. Zkratka se s tim smir. :lol
Nikdy :neane .


Uz je to stejne dany, nic s tim nenadelas. :mrk
Pomoooooc udělejte něco s Doktorem :pray :koule .


Black..co je psany, to je dano. 8-)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod whitex » Štv Aug 03, 2006 10:01 am

Black píše:
Doktor píše:
Black píše:
Doktor píše:
To neukecas. Zkratka se s tim smir. :lol
Nikdy :neane .


Uz je to stejne dany, nic s tim nenadelas. :mrk
Pomoooooc udělejte něco s Doktorem :pray :koule .


Nemozem! - Nemem basebolku :ho:

btw. Doktore díík za "reprtáž" :lol - kráásně napsáno... :zit
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Berry » Štv Aug 03, 2006 10:20 am

Steve píše:Jo, ja som nechcel vediet ako a kde, ale co. :wink :) Mam dve kapoty na Demio totiz..

A takhle přední nárazník na Demio bys neměl? Hodil by se mi. :jamaica
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod tomasicek » Štv Aug 03, 2006 11:34 am

Doktor píše:Si asi necuchal macovi do "ziabrov", co? Vies, ako funguje spojka? Pri sprinte motor vytocis, cakas na povel, no a potom pustas spojku tak, aby boli otacky v najvacsom zaberovom momente, tj. u mna asi tak 5500rpm. Ked ju pustis, tak davas knedlik tak do 6500rpm, potom davas dvojku. Mas snad pocit, ze sa pri takmto pouzivani spojka chladi? :lol


zasa vyhovorky, mal si tam od kazdeho aspon o 20 koni viacej...pozri ja som spojku nepustal pri 5500 rpm ale pri 3000rpm a predsa som sundal 2liter :lol

myslim ze rozjazd keby si mal kludny a potom na to slapnes tak bezproblemov vyhras no ale ked si myslis ze usetris spojku pri jednom sprinte to ti vydrzi mozno tak 20 km dlhsie nez ju budes musiet menit :o)
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod Bootleg » Štv Aug 03, 2006 11:41 am

Berry píše:
Steve píše:Jo, ja som nechcel vediet ako a kde, ale co. :wink :) Mam dve kapoty na Demio totiz..

A takhle přední nárazník na Demio bys neměl? Hodil by se mi. :jamaica


Pozriem sa a dam vediet. :wink
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod bibop » Štv Aug 03, 2006 4:47 pm

Doktor píše:
bibop píše:Pekna prace doktore.. doufam, ze ti tak jde i to omamovani lidi :mrk
jinak neprovokuj se zastavenim a technickejma problemama.. holt, jak mam rozbitou kapotu, mam strach, ze mi vyleti viko a vleti do predniho skla.. proto jezdime ted pomaleji.. :skler


Omamovani mi jde jeste mnohem lepe. :lol Jsem te zkousel, jestli jsem ve strehu, hehe.

jak jestli jsi ve strehu? :skler .. hehe he..
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod bibop » Štv Aug 03, 2006 4:49 pm

Steve píše:
bibop píše:Pekna prace doktore.. doufam, ze ti tak jde i to omamovani lidi :mrk
jinak neprovokuj se zastavenim a technickejma problemama.. holt, jak mam rozbitou kapotu, mam strach, ze mi vyleti viko a vleti do predniho skla.. proto jezdime ted pomaleji.. :skler


co mas s kapotou?

jo presne jak napsal Enzo.. crash test ve 3ech :koule .. byla jsem posedni.. takze naraznik, predni kapota, podlozka pod spz a nevim co jeste... :skler ...ale uz ve stredu jdu do servisu.. konecne.. neuveritelny ze po mesici a pul me rekli, ze uz maj volno i na moje auto... chjo
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Doktor » Štv Aug 03, 2006 7:39 pm

bibop píše:jak jestli jsi ve strehu?


No kdyz provokuju, ne? :jamaica
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Doktor » Štv Aug 03, 2006 7:40 pm

tomasicek píše:zasa vyhovorky, mal si tam od kazdeho aspon o 20 koni viacej...pozri ja som spojku nepustal pri 5500 rpm ale pri 3000rpm a predsa som sundal 2liter :lol

myslim ze rozjazd keby si mal kludny a potom na to slapnes tak bezproblemov vyhras no ale ked si myslis ze usetris spojku pri jednom sprinte to ti vydrzi mozno tak 20 km dlhsie nez ju budes musiet menit :o)



Ach jaj. Ak ti to urobi dobre, sundam ta cestou hore na Donovaly. Sprinty po mne nechci. Nejak vnutorne sa s nimi nestotoznujem. Koniec debaty.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Zoran » Štv Aug 03, 2006 9:53 pm

tomasicek píše:
Doktor píše:Si asi necuchal macovi do "ziabrov", co? Vies, ako funguje spojka? Pri sprinte motor vytocis, cakas na povel, no a potom pustas spojku tak, aby boli otacky v najvacsom zaberovom momente, tj. u mna asi tak 5500rpm. Ked ju pustis, tak davas knedlik tak do 6500rpm, potom davas dvojku. Mas snad pocit, ze sa pri takmto pouzivani spojka chladi? :lol


zasa vyhovorky, mal si tam od kazdeho aspon o 20 koni viacej...pozri ja som spojku nepustal pri 5500 rpm ale pri 3000rpm a predsa som sundal 2liter :lol

myslim ze rozjazd keby si mal kludny a potom na to slapnes tak bezproblemov vyhras no ale ked si myslis ze usetris spojku pri jednom sprinte to ti vydrzi mozno tak 20 km dlhsie nez ju budes musiet menit :o)
ked tak chces moc sprintovat s V6 F, tak dobehni do BA a s Karolom si to mozte rozdat, ale ked nerad prehravas tak ani nechod.... :mrk
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Štv Aug 03, 2006 9:58 pm

Tak moj V6 jeden sprint tiez nezabije, ked chce mat tomasicek silou mocou dojem ze stoji na mieste :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Zoran » Štv Aug 03, 2006 9:59 pm

TomAnt píše:Tak moj V6 jeden sprint tiez nezabije, ked chce mat tomasicek silou mocou dojem ze stoji na mieste :ho:
hej tome, ale ty uz niesi 323 :spik2
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod tomasicek » Pia Aug 04, 2006 12:16 pm

Zoran píše: ked tak chces moc sprintovat s V6 F, tak dobehni do BA a s Karolom si to mozte rozdat, ale ked nerad prehravas tak ani nechod.... :mrk


ale ja nemam V6 :( jedine ze by si mi nejaku pozical :mrk
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod tomasicek » Pia Aug 04, 2006 12:17 pm

TomAnt píše:Tak moj V6 jeden sprint tiez nezabije, ked chce mat tomasicek silou mocou dojem ze stoji na mieste :ho:


ja som len chcel vidiet ten vykonnostny rozdiel medzi 323f 1.5 a 2.0V6.. :(
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod Sedvo » Pia Aug 04, 2006 12:25 pm

tomasicek píše:
TomAnt píše:Tak moj V6 jeden sprint tiez nezabije, ked chce mat tomasicek silou mocou dojem ze stoji na mieste :ho:


ja som len chcel vidiet ten vykonnostny rozdiel medzi 323f 1.5 a 2.0V6.. :(


No jenom ten papírový předpoklad je jasný 55 PS je už rozdíl!!! Něco tak jak píše TomAnt, asi chceš mít pocit, že stojíš na místě :lol :ho:
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť