Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Spomienka na EMM2005 - nocne zabery :)

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Spomienka na EMM2005 - nocne zabery :)

Poslaťod TomAnt » Sob Jún 24, 2006 7:02 pm

Pre novych aj starych clenov, pripomienka European Mazda Meeting 2005.

Kedze existuje velmi malo materialu z nocnych jazd a hlavne z krasnej kolony do Pezinka a naspat na Babu, rozhodol som sa ponuknut aspon toto video. Nie je na nom sice vidno celu kolonu, ale obsahuje jedno prekvapenie, o ktorom vie len malo ludi ze sa odohralo. :ho: :cop

Venovanie patri najma Lukovi.CZ, ktory predmetny dialog absolvoval a uhajil tak cest klubu :lol

A teraz uz, nech sa paci:

http://www.mazdaklub.sk/files/EMM2005-Night.zip (.ZIP(AVI), 25 MB)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod PePa » Sob Jún 24, 2006 8:49 pm

Moc dobrééé!!! :tlesk: :tlesk: :tlesk:
:zhuleny:
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod Wlado » Sob Jún 24, 2006 9:04 pm

no pozrel som a je to dobrééé :tlesk: :ha:
Obrázok užívateľa
Wlado
Prispievateľ
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Sob Jún 10, 2006 7:17 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod TomAnt » Sob Jún 24, 2006 10:47 pm

Tak este aj to oficialne, lebo dost novych ludi tu asi ani netusi...

http://www.mazdaklub.sk/emm2005.zip (27 MB)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Michal 4WS » Sob Jún 24, 2006 10:48 pm

PePa píše:Moc dobrééé!!! :tlesk: :tlesk: :tlesk:
:zhuleny:


Tak Tak ! ! ! A páni policajti ... :mrk
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Black » Sob Jún 24, 2006 11:57 pm

až přijede domů bratr,tak se podívám i já,ale zatím mi to nejde otevřít :hanged .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Luke.cz » Ned Jún 25, 2006 8:04 am

Já jsem tehdá tu nebatu chtěl rychle ukončit abych to mohl točit, porotože kolona se blížila. Ale měl jsem takovou chuť s ním podebatovat jakože na tému "jakože co ty se do mě sereš". Protože co mi mohli, nic jen pi****t. A to jsem celou dobu stál před kamerou na které jsem zavřel display, aby neviděli že jede.
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod xxxxx » Ned Jún 25, 2006 10:07 pm

no na mna zabudli tak sa pochvalim sam :lol :lol kedze som to bol ja ktory v autoskole v case objasnovania "zastavenia na moste" spal a takto som zhresil :lol Inac ten most je taky nadjazd kde sa vedla seba zmestia v poho styri auta, bolo to jedine idealne miesto na natacanie a ked som auto zatiahol desat metrov dozadu tak mu uz nic nevadilo. Aspon vidno aky maju pekny slovnik pri komunikacii s obcanom :lol ale bolo mi to fuk kedze liter navyse som nemal a bol som rad ze to v podstate zobrali sportovo i ked ma nemuseli dojebkavat jak maleho joja. Vyhovorka ze opravujem svetlo nezabrala :koule kedze kolega jeho nas vraj pozoroval uz dlhsie :lol Ked budem velky a budem mat veeeela loooove tak im ukazem :lol toto je jedna z mala situacii kde som si povedal ze vdaka bohu som mal kameru so sebou :twisted
ic mi v ric
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod Wlado » Ned Jún 25, 2006 11:07 pm

TomAnt píše:Tak este aj to oficialne, lebo dost novych ludi tu asi ani netusi...

http://www.mazdaklub.sk/emm2005.zip (27 MB)


fantastické :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: som si to rád pozrel a sa teším na piešťanský zraz
Obrázok užívateľa
Wlado
Prispievateľ
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Sob Jún 10, 2006 7:17 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod TomAnt » Pon Jún 26, 2006 9:54 am

xxxxx píše:no na mna zabudli tak sa pochvalim sam :lol :lol kedze som to bol ja ktory v autoskole v case objasnovania "zastavenia na moste" spal a takto som zhresil :lol Inac ten most je taky nadjazd kde sa vedla seba zmestia v poho styri auta, bolo to jedine idealne miesto na natacanie a ked som auto zatiahol desat metrov dozadu tak mu uz nic nevadilo. Aspon vidno aky maju pekny slovnik pri komunikacii s obcanom :lol ale bolo mi to fuk kedze liter navyse som nemal a bol som rad ze to v podstate zobrali sportovo i ked ma nemuseli dojebkavat jak maleho joja. Vyhovorka ze opravujem svetlo nezabrala :koule kedze kolega jeho nas vraj pozoroval uz dlhsie :lol Ked budem velky a budem mat veeeela loooove tak im ukazem :lol toto je jedna z mala situacii kde som si povedal ze vdaka bohu som mal kameru so sebou :twisted


No jo, to som mohol spomenut ze to bola tvoja kamera a tvoje "odparkovane" auto cooo? :ho: Sorac.... :lol
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť