Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Bibop svadba session 17.06.2006 - Devín

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod peager » Pon Jún 19, 2006 12:19 pm

no boli tam dve gd-cka :lol ale ten druhy asi nepatril do klubu
626 coupe 2.0i 16V r.v91
ne,ze by na tom nejak zalezalo,ale ano ....
Obrázok užívateľa
peager
Prispievateľ
 
Príspevky: 240
Registrovaný: Ned Apr 02, 2006 11:43 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod bibop » Uto Jún 20, 2006 12:53 pm

Black píše:
Wlado píše:...pardon :pray prosím odpuste mi ja som príliš neskoro sa dostal z tej druhej svadby a už by som vás asi ani nestihol. Ako bolo??
Super bylo nevěsta Bibop byla krásná a ženich také, moc jim to oběma slušelo, svatba byla v kostele a Predseda a Doktor fotili a fotili, tak je chci požádat o nějaké zveřejněné fotečky :mrk .

Dekuji Vam vsem, moc jste me potesili a hlavne Black veeeeelmi moc dekuji za dar i za pomoc :ha:
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod bibop » Uto Jún 20, 2006 12:55 pm

Black píše:
Gretka píše:
peager píše:no len som bol v tom ze sa najprv vsetci stretneme na tom parkovisku,ale co uz
ano, prepac, to sa tu na fore objavilo a napisal to ten co tam prisiel okolo 20tej :koule
ale my ostatni sme sli na 16tu do kostola...tak sa to predsa patri...chalani a black dokonca bibopke aj zatrubili :o)
Ano zatroubili jsme Bibop pro štěstí :suns .

dekuji .... :star
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Gretka » Uto Jún 20, 2006 1:07 pm

rado sa stalo...

bibopka, to co nas cvakol fotograf na spolocnej foto a v kostole, ked ta pekne poprosime :pray , dostaneme daku kopiu? staci do majlu :ha:
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Black » Uto Jún 20, 2006 1:38 pm

Gretka píše:rado sa stalo...

bibopka, to co nas cvakol fotograf na spolocnej foto a v kostole, ked ta pekne poprosime :pray , dostaneme daku kopiu? staci do majlu :ha:
Taky mooooc prosím o fotečku :pray 8-) .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Uto Jún 20, 2006 1:38 pm

bibop píše:
Black píše:
Wlado píše:...pardon :pray prosím odpuste mi ja som príliš neskoro sa dostal z tej druhej svadby a už by som vás asi ani nestihol. Ako bolo??
Super bylo nevěsta Bibop byla krásná a ženich také, moc jim to oběma slušelo, svatba byla v kostele a Predseda a Doktor fotili a fotili, tak je chci požádat o nějaké zveřejněné fotečky :mrk .

Dekuji Vam vsem, moc jste me potesili a hlavne Black veeeeelmi moc dekuji za dar i za pomoc :ha:
bylo mi potěšením :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod bibop » Str Jún 21, 2006 1:25 pm

jasne..poslu fotky jak budu mit chvilku... porazi me... dneska jsem nabourala.. v mazde mi rekli ze cca 70 000
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod EDU » Str Jún 21, 2006 1:30 pm

:sok: Co se delo? A hlavne co lidi? Jestli vsichni zdravi, tak mi to je sice lito, ale to uz se "neodstane". Drzim palce
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod Black » Str Jún 21, 2006 1:53 pm

bibop píše:porazi me... dneska jsem nabourala.. v mazde mi rekli ze cca 70 000
Jejky to je mi líto :cry a co se stalo? Máš havarijní pojistku?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod bibop » Str Jún 21, 2006 2:15 pm

no stalo se to, ze ja sem vinnik... jela jsem jako posledni a predemne se soupli 2 auta pred semaforem a ja to nedobrzdila..
bratislavaci budou vedet.. na nabrezi pred galerii je semafor.. smer ke carltonu a nebo rovne... ja byla v pruhu rovne a z toho smeru na carlton se tam strihli 2 auta.. kazdopadne je to moje vina, ze jsem si mela drzet vetsi odstup...ale podle me kazdy vi, jak se v spicce jezdi... no a jestli se tukli ty predemnou, tak to uz nezjistim.. kazdopadne vinu hodili jen na me.. :( ale ja bych to taky tak udelala...kdybych nebyla posledni... :skler

Nikomu se nic nestalo.. jen sem dostala pokutu a mam zrusenou predni kapotu a naraznik..a dalsi veci ve predu.. :hanged
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod bibop » Str Jún 21, 2006 2:16 pm

Black píše:
bibop píše:porazi me... dneska jsem nabourala.. v mazde mi rekli ze cca 70 000
Jejky to je mi líto :cry a co se stalo? Máš havarijní pojistku?

pojistku mam, ale je tam spoluucast.. jen nevim kmolik.. budu muset na to kouknout...des... jeste to leasuji, takze vybehavacky... a mela jsem jet na dovolenou na Orlik... chjooo
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Str Jún 21, 2006 2:18 pm

bibop píše:no stalo se to, ze ja sem vinnik... jela jsem jako posledni a predemne se soupli 2 auta pred semaforem a ja to nedobrzdila..
bratislavaci budou vedet.. na nabrezi pred galerii je semafor.. smer ke carltonu a nebo rovne... ja byla v pruhu rovne a z toho smeru na carlton se tam strihli 2 auta.. kazdopadne je to moje vina, ze jsem si mela drzet vetsi odstup...ale podle me kazdy vi, jak se v spicce jezdi... no a jestli se tukli ty predemnou, tak to uz nezjistim.. kazdopadne vinu hodili jen na me.. :( ale ja bych to taky tak udelala...kdybych nebyla posledni... :skler

Nikomu se nic nestalo.. jen sem dostala pokutu a mam zrusenou predni kapotu a naraznik..a dalsi veci ve predu.. :hanged
to je mi moc líto,co se stalo,myslím si,že kromě té dopravní špičky tomu nepřispělo ani to horko :( . Hlavně,že se nikomu nic nestalo.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Str Jún 21, 2006 2:20 pm

bibop píše:
Black píše:
bibop píše:porazi me... dneska jsem nabourala.. v mazde mi rekli ze cca 70 000
Jejky to je mi líto :cry a co se stalo? Máš havarijní pojistku?

pojistku mam, ale je tam spoluucast.. jen nevim kmolik.. budu muset na to kouknout...des... jeste to leasuji, takze vybehavacky... a mela jsem jet na dovolenou na Orlik... chjooo
myslím, že tu spoluúčast budeš mít 10%, tak jak to má většina a koneckonců to mám i já na 626 GF, s běháním počítej i já jsem se naběhala a to jsem nebyla viník.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod bibop » Štv Aug 03, 2006 5:23 pm

takze nejaka ta fotecka :mrk a dekuji jeste jednou za podporu a gratulace :hura

Obrázok
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod bibop » Štv Aug 03, 2006 5:51 pm

bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť