Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

MATADOR TUNING ZRAZ TRENČÍN 26.-27.05.2006

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod Doktor » Štv Jún 01, 2006 5:50 pm

[quote="xxxxx"] nemyslim ze ich mohol zabit, ak si pozries to video tak tesne pred tym ako do nich narazil tak sa mu podarilo spomalit, samotny naraz nebol podla mna vo vacsej rychlosti ako 10-15 kmh co je radovo na nejake zlomeniny. [/ quote]

No tak chlapčok, ja vidím mŕtvoly aj po väčších banalitách ako totok. Minimálne tá z tej zeme už nemusela chodiť. Keď sa to zoberie suchopárne právne, potom už je lepšie ju zabiť. Ťažké ublíženie na zdraví je brutál haluz...
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod xxxxx » Pia Jún 02, 2006 11:16 am

Doktor píše:
xxxxx píše: nemyslim ze ich mohol zabit, ak si pozries to video tak tesne pred tym ako do nich narazil tak sa mu podarilo spomalit, samotny naraz nebol podla mna vo vacsej rychlosti ako 10-15 kmh co je radovo na nejake zlomeniny. [/ quote]

No tak chlapčok, ja vidím mŕtvoly aj po väčších banalitách ako totok. Minimálne tá z tej zeme už nemusela chodiť. Keď sa to zoberie suchopárne právne, potom už je lepšie ju zabiť. Ťažké ublíženie na zdraví je brutál haluz...


no ak sa to zoberie suchoparne pravne tak never tomu ze neumyselne zabitie je lepsie ako neumyselne ublizenie na zdravi (a popripade s tazkymi nasledkami)....sorry more ale to je drist.
no a co sa tyka samotnych ublizeni na zdravi....to je tvoja kapusta, povedz mi ale nejaky real pripad smrti po vacsej banalite ako je toto (za danych okolnosti....t.j. musi tam vystupovat auto a mlada kocka)..neber to negativne...fakt ma to zaujima :mrk
ic mi v ric
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod Zoran » Pia Jún 02, 2006 2:44 pm

-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Doktor » Pia Jún 02, 2006 11:59 pm

xxxxx píše:no ak sa to zoberie suchoparne pravne tak never tomu ze neumyselne zabitie je lepsie ako neumyselne ublizenie na zdravi (a popripade s tazkymi nasledkami)....sorry more ale to je drist.


Nemyslim si. Za zabitie si nieco odsedis, polovicu ti odpustia za dobre spravanie, naviac sa este moze ukazat, ze to nebola tvoja vina. Ak niekoho zmrzacis, do smrti ho mas na krku a zivot je v prdeli...

xxxxx píše:no a co sa tyka samotnych ublizeni na zdravi....to je tvoja kapusta, povedz mi ale nejaky real pripad smrti po vacsej banalite ako je toto (za danych okolnosti....t.j. musi tam vystupovat auto a mlada kocka)..neber to negativne...fakt ma to zaujima :mrk


No tak toho by sa naslo, napriklad auticko v 40km/h niekam tukne, veze sa ich vzadu dajme tomu 4, dievka ma nejaky typ leukemie, este o tom samozrejme nevie, slezina je cez pol brucha, je samozrejme krehka, pri banalnom naraze sa natrhne, este ma ale puzdro, takze to nejak brutalne nekrvaca. Ide normalne domov, druhy den ju nahle zacne boliet brucho, upadne do bezvedomia, zachranka ti ju privezie vykrvacanu do brucha, lebo puzdro sleziny ten tlak nevydrzalo, a holke to odvari hlavu a ty mas preparat alias darcu organov... Videl som... Alebo nejake banalne tuknutie do hlavy - ked sa tam zacne krvacat, nervove struktury nemaju kam uhnut, iba do velkej diery na spodku lebky, kadial vychadza miecha. Bohuzial sa pri tom utlaci centrum dychania a kontroly krvneho tlaku...

Ako hovorim, je toho dost...
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod xxxxx » Sob Jún 03, 2006 11:45 am

Doktor píše:Za zabitie si nieco odsedis

toto ked pocujem sa musim len pousmiat, bol si niekedy na exkurzii vo vaznici? Pre slusne zijuceho cloveka, najma ak nehodu zapricinil neumyselne je kazdy jeden den v base bozi trest. Radsej budem kazdy den do konca zivota robit nejaku hodinu nadcasy ako ist aj ked len na par mesiacov do basy....ale ktovie, mozno sa najdu aj inak zmyslajuci....

Doktor píše: No tak toho by sa naslo, napriklad auticko v 40km/h niekam tukne, veze sa ich vzadu dajme tomu 4, dievka ma nejaky typ leukemie, este o tom samozrejme nevie, slezina je cez pol brucha, je samozrejme krehka, pri banalnom naraze sa natrhne, este ma ale puzdro, takze to nejak brutalne nekrvaca. Ide normalne domov, druhy den ju nahle zacne boliet brucho, upadne do bezvedomia, zachranka ti ju privezie vykrvacanu do brucha, lebo puzdro sleziny ten tlak nevydrzalo, a holke to odvari hlavu a ty mas preparat alias darcu organov... Videl som...


presne takymto pripadom som sa chcel vyhnut...dievca z leukemiou, 90 rocny dedusko, navyse ak ide auto 40 kmh a 10-15 kmh (rychlost bicykla) tak si myslim ze je to sakra rozdiel. Chcel som od teba banalnejsi pripad. Iste, nikto nemohol vediet ci aj jedno z tych dievcat nie je podobnym sposobom postihnuta, a preto som povedal ze nahoda je blbec. Ale za danych okolnosti t.j. auto velmi mala rychlost a zdrave dievca si myslim ze je (ok, vzhladom na tvoj druhy priklad s "tuknutim do hlavy", ktory mi ale pripada ako teoreticky a nie konkretne zazity, ak by predsa konkretne zazity, tak povedz presne ake to bolo tuknutie do hlavy, nepoviem nemozne, ale -->) vysoko nepravdepodobne ze by doslo k usmrteniu, ako to bolo prezentovane v mediach.

PEACE
ic mi v ric
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod Black » Sob Jún 03, 2006 10:44 pm

xxxxx píše:toto ked pocujem sa musim len pousmiat, bol si niekedy na exkurzii vo vaznici? Pre slusne zijuceho cloveka, najma ak nehodu zapricinil neumyselne je kazdy jeden den v base bozi trest. Radsej budem kazdy den do konca zivota robit nejaku hodinu nadcasy ako ist aj ked len na par mesiacov do basy....ale ktovie, mozno sa najdu aj inak zmyslajuci....
Tak to sem musím pochlubit, že jsem ve věznici strávila několik let a docela se mi tam líbilo 8-) .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Hosť » Ned Jún 04, 2006 11:27 am

Black píše:
xxxxx píše:toto ked pocujem sa musim len pousmiat, bol si niekedy na exkurzii vo vaznici? Pre slusne zijuceho cloveka, najma ak nehodu zapricinil neumyselne je kazdy jeden den v base bozi trest. Radsej budem kazdy den do konca zivota robit nejaku hodinu nadcasy ako ist aj ked len na par mesiacov do basy....ale ktovie, mozno sa najdu aj inak zmyslajuci....
Tak to sem musím pochlubit, že jsem ve věznici strávila několik let a docela se mi tam líbilo 8-) .


si byvala trestankyna alebo bacharka? :lol njn ale zenske vaznice su predsa ine....a bodaj by sa aj nelibilo ked sama lesbicka...to by som siel aj ja :lol
Hosť
 

Poslaťod Zoran » Ned Jún 04, 2006 11:41 am

Anonymous píše:
Black píše:
xxxxx píše:toto ked pocujem sa musim len pousmiat, bol si niekedy na exkurzii vo vaznici? Pre slusne zijuceho cloveka, najma ak nehodu zapricinil neumyselne je kazdy jeden den v base bozi trest. Radsej budem kazdy den do konca zivota robit nejaku hodinu nadcasy ako ist aj ked len na par mesiacov do basy....ale ktovie, mozno sa najdu aj inak zmyslajuci....
Tak to sem musím pochlubit, že jsem ve věznici strávila několik let a docela se mi tam líbilo 8-) .


si byvala trestankyna alebo bacharka? :lol njn ale zenske vaznice su predsa ine....a bodaj by sa aj nelibilo ked sama lesbicka...to by som siel aj ja :lol
:boobies: :duck: :boobies: :chi:
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Ned Jún 04, 2006 12:52 pm

Anonymous píše:
Black píše:
xxxxx píše:toto ked pocujem sa musim len pousmiat, bol si niekedy na exkurzii vo vaznici? Pre slusne zijuceho cloveka, najma ak nehodu zapricinil neumyselne je kazdy jeden den v base bozi trest. Radsej budem kazdy den do konca zivota robit nejaku hodinu nadcasy ako ist aj ked len na par mesiacov do basy....ale ktovie, mozno sa najdu aj inak zmyslajuci....
Tak to sem musím pochlubit, že jsem ve věznici strávila několik let a docela se mi tam líbilo 8-) .


si byvala trestankyna alebo bacharka? :lol njn ale zenske vaznice su predsa ine....a bodaj by sa aj nelibilo ked sama lesbicka...to by som siel aj ja :lol
Tak to tě musím zklamat, ale nejsem na ženské (kromě Mazdy :lol ). Já jse, strávila dětství ve věznici v Kuřimi (to je mužská věznice)a hrála si tam s dětmi od kantýnské :lol , takže celé dětství jsem byla v kriminále a nebylo mi zle. Rodiče tam pracovali a to otec jako bachař a maminka byla v administrativě :mrk . Takže pro všechny- nebyla jsem tam ve výkonu trestu a ani jsem tam nepracovala, ale trávila jsem tam krásné dětství 8-) .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Ned Jún 04, 2006 6:43 pm

To uz neukecas :chacha
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Doktor » Ned Jún 04, 2006 9:20 pm

Black píše:Tak to tě musím zklamat, ale nejsem na ženské (kromě Mazdy :lol ). Já jse, strávila dětství ve věznici v Kuřimi (to je mužská věznice)a hrála si tam s dětmi od kantýnské :lol , takže celé dětství jsem byla v kriminále a nebylo mi zle. Rodiče tam pracovali a to otec jako bachař a maminka byla v administrativě :mrk . Takže pro všechny- nebyla jsem tam ve výkonu trestu a ani jsem tam nepracovala, ale trávila jsem tam krásné dětství 8-) .


Ty vole tak my tady resime, ze nejses normalni, ze jses magor, a tak dale. No po tomhle se divim, ze jses takova jaka jses... Zmaklas to trauma dobre.. :o)
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Black » Ned Jún 04, 2006 9:30 pm

TomAnt píše:To uz neukecas :chacha
Tak to je průser :alkajda :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Ned Jún 04, 2006 9:32 pm

Doktor píše:
Black píše:Tak to tě musím zklamat, ale nejsem na ženské (kromě Mazdy :lol ). Já jse, strávila dětství ve věznici v Kuřimi (to je mužská věznice)a hrála si tam s dětmi od kantýnské :lol , takže celé dětství jsem byla v kriminále a nebylo mi zle. Rodiče tam pracovali a to otec jako bachař a maminka byla v administrativě :mrk . Takže pro všechny- nebyla jsem tam ve výkonu trestu a ani jsem tam nepracovala, ale trávila jsem tam krásné dětství 8-) .


Ty vole tak my tady resime, ze nejses normalni, ze jses magor, a tak dale. No po tomhle se divim, ze jses takova jaka jses... Zmaklas to trauma dobre.. :o)
Žádné trauma to nebylo :neane , já na ty léta strávená v kriminále vzpomínám v tom nejlepším a klidně bych se tam vrátila zpět :lol :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod bibop » Pon Jún 05, 2006 9:18 am

xxxxx píše:
Doktor píše:Za zabitie si nieco odsedis

toto ked pocujem sa musim len pousmiat, bol si niekedy na exkurzii vo vaznici? Pre slusne zijuceho cloveka, najma ak nehodu zapricinil neumyselne je kazdy jeden den v base bozi trest. Radsej budem kazdy den do konca zivota robit nejaku hodinu nadcasy ako ist aj ked len na par mesiacov do basy....ale ktovie, mozno sa najdu aj inak zmyslajuci....

Doktor píše: No tak toho by sa naslo, napriklad auticko v 40km/h niekam tukne, veze sa ich vzadu dajme tomu 4, dievka ma nejaky typ leukemie, este o tom samozrejme nevie, slezina je cez pol brucha, je samozrejme krehka, pri banalnom naraze sa natrhne, este ma ale puzdro, takze to nejak brutalne nekrvaca. Ide normalne domov, druhy den ju nahle zacne boliet brucho, upadne do bezvedomia, zachranka ti ju privezie vykrvacanu do brucha, lebo puzdro sleziny ten tlak nevydrzalo, a holke to odvari hlavu a ty mas preparat alias darcu organov... Videl som...


presne takymto pripadom som sa chcel vyhnut...dievca z leukemiou, 90 rocny dedusko, navyse ak ide auto 40 kmh a 10-15 kmh (rychlost bicykla) tak si myslim ze je to sakra rozdiel. Chcel som od teba banalnejsi pripad. Iste, nikto nemohol vediet ci aj jedno z tych dievcat nie je podobnym sposobom postihnuta, a preto som povedal ze nahoda je blbec. Ale za danych okolnosti t.j. auto velmi mala rychlost a zdrave dievca si myslim ze je (ok, vzhladom na tvoj druhy priklad s "tuknutim do hlavy", ktory mi ale pripada ako teoreticky a nie konkretne zazity, ak by predsa konkretne zazity, tak povedz presne ake to bolo tuknutie do hlavy, nepoviem nemozne, ale -->) vysoko nepravdepodobne ze by doslo k usmrteniu, ako to bolo prezentovane v mediach.

PEACE

jaaaaj.. myslim, ze tady je uuuplne jedno jak tuknuty do hlavy :pray tohle nemyslis vazne!! jakkoliv tuknuty do hlavy!!! nevis co kdo vydrzi a v jakem ma stavu cevy a vlasecnice,ktere muzou pri jakkemkoliv narazu prasknout a uz to jede.... nejsem doktor, ale tohle je snad uplne normalni a snad nepotrebujes napsane, ze jak tuknute!.. ze ci 10 km rychlosti na pravou stranu cela nahore v rohu do operky na prave strane predniho sedadla...
ja nechapu :koule fakt si me ted zarazil.. muzu ti rict, ze sem zdrava, ale mela sem havarii a prevratili sme se nekolikrat na dalnici.. od ty doby mi huci v hlave a doktori s tim nic nemuzou udelat.. a ani poradne nevedi co to je... jeden se vymlouva na druhyho.. po ty havarce jsem mela hlavu jako meloun nateklou.. slezly mi vlasy z hlavy a mela jsem sedrenou kuzi z cela.. oci zality krvi...
Muzu ti rict, ze sem se modlila, abych to prezila a nedostala treba "banalni" mrtvici.. kterou muzes ale i nemusis prezit!! si to preber co tu resis!!!
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Gretka » Pon Jún 05, 2006 9:45 am

bibop píše:
xxxxx píše:
Doktor píše:Za zabitie si nieco odsedis

toto ked pocujem sa musim len pousmiat, bol si niekedy na exkurzii vo vaznici? Pre slusne zijuceho cloveka, najma ak nehodu zapricinil neumyselne je kazdy jeden den v base bozi trest. Radsej budem kazdy den do konca zivota robit nejaku hodinu nadcasy ako ist aj ked len na par mesiacov do basy....ale ktovie, mozno sa najdu aj inak zmyslajuci....

Doktor píše: No tak toho by sa naslo, napriklad auticko v 40km/h niekam tukne, veze sa ich vzadu dajme tomu 4, dievka ma nejaky typ leukemie, este o tom samozrejme nevie, slezina je cez pol brucha, je samozrejme krehka, pri banalnom naraze sa natrhne, este ma ale puzdro, takze to nejak brutalne nekrvaca. Ide normalne domov, druhy den ju nahle zacne boliet brucho, upadne do bezvedomia, zachranka ti ju privezie vykrvacanu do brucha, lebo puzdro sleziny ten tlak nevydrzalo, a holke to odvari hlavu a ty mas preparat alias darcu organov... Videl som...


presne takymto pripadom som sa chcel vyhnut...dievca z leukemiou, 90 rocny dedusko, navyse ak ide auto 40 kmh a 10-15 kmh (rychlost bicykla) tak si myslim ze je to sakra rozdiel. Chcel som od teba banalnejsi pripad. Iste, nikto nemohol vediet ci aj jedno z tych dievcat nie je podobnym sposobom postihnuta, a preto som povedal ze nahoda je blbec. Ale za danych okolnosti t.j. auto velmi mala rychlost a zdrave dievca si myslim ze je (ok, vzhladom na tvoj druhy priklad s "tuknutim do hlavy", ktory mi ale pripada ako teoreticky a nie konkretne zazity, ak by predsa konkretne zazity, tak povedz presne ake to bolo tuknutie do hlavy, nepoviem nemozne, ale -->) vysoko nepravdepodobne ze by doslo k usmrteniu, ako to bolo prezentovane v mediach.

PEACE

jaaaaj.. myslim, ze tady je uuuplne jedno jak tuknuty do hlavy :pray tohle nemyslis vazne!! jakkoliv tuknuty do hlavy!!! nevis co kdo vydrzi a v jakem ma stavu cevy a vlasecnice,ktere muzou pri jakkemkoliv narazu prasknout a uz to jede.... nejsem doktor, ale tohle je snad uplne normalni a snad nepotrebujes napsane, ze jak tuknute!.. ze ci 10 km rychlosti na pravou stranu cela nahore v rohu do operky na prave strane predniho sedadla...
ja nechapu :koule fakt si me ted zarazil.. muzu ti rict, ze sem zdrava, ale mela sem havarii a prevratili sme se nekolikrat na dalnici.. od ty doby mi huci v hlave a doktori s tim nic nemuzou udelat.. a ani poradne nevedi co to je... jeden se vymlouva na druhyho.. po ty havarce jsem mela hlavu jako meloun nateklou.. slezly mi vlasy z hlavy a mela jsem sedrenou kuzi z cela.. oci zality krvi...
Muzu ti rict, ze sem se modlila, abych to prezila a nedostala treba "banalni" mrtvici.. kterou muzes ale i nemusis prezit!! si to preber co tu resis!!!
:tlesk:
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť