Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

MATADOR TUNING ZRAZ TRENČÍN 26.-27.05.2006

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod xxxxx » Pon Jún 05, 2006 12:35 pm

bibop píše:
xxxxx píše:
Doktor píše:Za zabitie si nieco odsedis

toto ked pocujem sa musim len pousmiat, bol si niekedy na exkurzii vo vaznici? Pre slusne zijuceho cloveka, najma ak nehodu zapricinil neumyselne je kazdy jeden den v base bozi trest. Radsej budem kazdy den do konca zivota robit nejaku hodinu nadcasy ako ist aj ked len na par mesiacov do basy....ale ktovie, mozno sa najdu aj inak zmyslajuci....

Doktor píše: No tak toho by sa naslo, napriklad auticko v 40km/h niekam tukne, veze sa ich vzadu dajme tomu 4, dievka ma nejaky typ leukemie, este o tom samozrejme nevie, slezina je cez pol brucha, je samozrejme krehka, pri banalnom naraze sa natrhne, este ma ale puzdro, takze to nejak brutalne nekrvaca. Ide normalne domov, druhy den ju nahle zacne boliet brucho, upadne do bezvedomia, zachranka ti ju privezie vykrvacanu do brucha, lebo puzdro sleziny ten tlak nevydrzalo, a holke to odvari hlavu a ty mas preparat alias darcu organov... Videl som...


presne takymto pripadom som sa chcel vyhnut...dievca z leukemiou, 90 rocny dedusko, navyse ak ide auto 40 kmh a 10-15 kmh (rychlost bicykla) tak si myslim ze je to sakra rozdiel. Chcel som od teba banalnejsi pripad. Iste, nikto nemohol vediet ci aj jedno z tych dievcat nie je podobnym sposobom postihnuta, a preto som povedal ze nahoda je blbec. Ale za danych okolnosti t.j. auto velmi mala rychlost a zdrave dievca si myslim ze je (ok, vzhladom na tvoj druhy priklad s "tuknutim do hlavy", ktory mi ale pripada ako teoreticky a nie konkretne zazity, ak by predsa konkretne zazity, tak povedz presne ake to bolo tuknutie do hlavy, nepoviem nemozne, ale -->) vysoko nepravdepodobne ze by doslo k usmrteniu, ako to bolo prezentovane v mediach.

PEACE

jaaaaj.. myslim, ze tady je uuuplne jedno jak tuknuty do hlavy :pray tohle nemyslis vazne!! jakkoliv tuknuty do hlavy!!! nevis co kdo vydrzi a v jakem ma stavu cevy a vlasecnice,ktere muzou pri jakkemkoliv narazu prasknout a uz to jede.... nejsem doktor, ale tohle je snad uplne normalni a snad nepotrebujes napsane, ze jak tuknute!.. ze ci 10 km rychlosti na pravou stranu cela nahore v rohu do operky na prave strane predniho sedadla...
ja nechapu :koule fakt si me ted zarazil.. muzu ti rict, ze sem zdrava, ale mela sem havarii a prevratili sme se nekolikrat na dalnici.. od ty doby mi huci v hlave a doktori s tim nic nemuzou udelat.. a ani poradne nevedi co to je... jeden se vymlouva na druhyho.. po ty havarce jsem mela hlavu jako meloun nateklou.. slezly mi vlasy z hlavy a mela jsem sedrenou kuzi z cela.. oci zality krvi...
Muzu ti rict, ze sem se modlila, abych to prezila a nedostala treba "banalni" mrtvici.. kterou muzes ale i nemusis prezit!! si to preber co tu resis!!!


jaaaj dievka moja pekna zlata si ocividne necitala vsetko co som pisal, k tvojmu prispevku sa vobec nejdem blizsie vyjadrovat kedze jeho obsah je veeeeeeeeelmi od veci. cmuq
ic mi v ric
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod KoZmO » Uto Jún 06, 2006 3:47 pm

http://www.royalriders.sk Už nič nehovort, len ma lúbte!!! So schyzofreniou nikdy nie si sam
Žena je ako diaľnica - čím dlhšie ju poznáš, tým menšiu pozornosť jej venuješ
Obrázok užívateľa
KoZmO
Prispievateľ
 
Príspevky: 171
Registrovaný: Str Okt 19, 2005 2:49 pm
Bydlisko: Senec

Poslaťod Maco222 » Pia Jún 09, 2006 8:09 am

tomasicek píše:
Maco222 píše:Jaaaa :))))))



no tak na tu tvoju karu sa velmi rad pozriem...je tam okrem karoserie nieco original? :tlesk:

Ale ano je tam este par original dielov :)
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Maco222 » Pia Jún 09, 2006 8:20 am

Ja len este k tej teme toho zrazu, co bol tento rok v Trencine. Bol som tam od piatka podvecera a ako asi vsade, aj tu bolo vela vela nevyburenych jedincov. Vecer lialo a bol tam koncert myslim Cistychov, cca 300 ludi pred podiom a obcan na CLK kludne vedla nich drifftoval a ked prisla SBS, maly s nim cca 15 minut co robit, aby ho dostali mimo arealu a to nebol jediny pripad.. Celu noc prsalo do rana, ako tu uz niekto pisal trava = bahno, som sa s autom ledva pohol z miesta. A ludia kludne chodili smykom po trave, medzi ludi a bolo len otazkou casu, kedy sa nieco stane.. Bolo tam myslim dost dobre, co sa tyka programu, ale presne kvoli takymto jedincom som sa na obed zobral a isiel domov.. Nepotrebujem, aby sa mi nieco stalo a teraz sa ako nehram na citlivku ale tu ide o princip, ze niekde idem, tak sa nebudem poteraz okolo seba, ci ma nahodou priatelsky niekto nenabere odzadu.. :)
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Predchádzajúci

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť