Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Sraz v Praze 8.4.2006 - prezentační listina

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod Kris » Pon Apr 10, 2006 2:13 pm

Prestante splietat nezmysly. :kapka:
nebolo z coho....to zo snahou nema nic spolocne....mame dost sudnosti na to aby sme vedeli posudit ze NENI z coho. To si mam ako zobrat spotrebny uver 3 tisicky aby som mohl ist na zraz?
:soking

A po druhe, ktory z vas bol na kazdom zraze? ..tak klidek. :o:
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Black » Pon Apr 10, 2006 2:14 pm

Gretka píše:
Black píše:
Doktor píše:
TomAnt píše:A Doktoreeeee, kde je napisane ze ucast na zrazoch je povinna? :ho: Ked neni za co, tak proste neni za co... Co je na tom nepochopitelne? :lol



Eeee, a kde ty čítaš, že som napísal, že je účasť povinná? Som len lapidárne zkonštatoval, že ste sa na to predpisovo vysrali. Ďábel bol lenivý, lebo prišiel z Mníchova a išiel v nedeľu naspäť, Tgala písal diplomku, Kris nemal za čo, ty so nemal za čo. No, že by sa štyria ľudia nenašli, čo by si zaplatili jedno auto a hostel? Divné, nie? Ale povinné nie je nič, musí sa iba zomrieť.
Je škoda, že účast ze Slovenska byla tak malá. My jsme taky z Brna přijeli tři v jedné Mazdě, protože když se chce, tak všechno jde, ale musí být snaha a ta bohužel nebyla, tak to snad příště bude lepší a náš MK se nenechá zahanbit, tak nízkou účastí svých členů.
akoze hahoooo sa spamatajte...tu nejde o to ze by sa nechcelo alebo ze by sme to odignorovali...a dufam, ze nikdy nebudete vo financnej tiesni, aby ste nadalej mohli viest taketo duchaplne monology... :twisted je mi z vas zle :roll
Sem tam ma clovek aj ine priority...napriklad skoncila zima, tak ja si sakra rozmyslim, ci svacnem 5tis za cestu a ubytko do prahy abo to hodim do penazi na chladnicku, ktoru zatial nemame... (Zrovna v sobotu sme ju kupili)
Nie je vsetko take jednoduche... :roll
Za 5 tisíc by jsi se tedy pěkně rozšoupla. Já jsem dala 1500Kč za benzín a nějaké drobné za jídlo a pití, protože já teď moc nejím. Klidně bych vás s Tomem vzala z Brna, stačí příště říct, měla jsem dvě místa v autě volná :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Pon Apr 10, 2006 2:14 pm

Blekoš. bouda, neštekej. Máš samozrejme úplnú pravdu Kris, ostatne ako vždy.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Black » Pon Apr 10, 2006 2:16 pm

Doktor píše:Blekoš. bouda, neštekej. Máš samozrejme úplnú pravdu Kris, ostatne ako vždy.
Jáj už zase Blekoš :soking , nebudu štěkat a radši hned kousnu :spik2 . Samozřejmě,že máš Krisi vždy pravdu :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Pon Apr 10, 2006 2:18 pm

Aaa..uz skoro hrozilo ze to bude prvy nekontroverzny zrazovy thread..az mi to bolo divno :chacha
Nicmene..Mazdaklub dostal svojej povesti.. :lol
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Kris » Pon Apr 10, 2006 2:19 pm

Black píše:
Doktor píše:Blekoš. bouda, neštekej. Máš samozrejme úplnú pravdu Kris, ostatne ako vždy.
Jáj už zase Blekoš :soking , nebudu štěkat a radši hned kousnu :spik2 . Samozřejmě,že máš Krisi vždy pravdu :lol .



Z extremu so extremu :koule :pray
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod bibop » Pon Apr 10, 2006 2:19 pm

Gretka píše:
Black píše:
Doktor píše:
TomAnt píše:A Doktoreeeee, kde je napisane ze ucast na zrazoch je povinna? :ho: Ked neni za co, tak proste neni za co... Co je na tom nepochopitelne? :lol



Eeee, a kde ty čítaš, že som napísal, že je účasť povinná? Som len lapidárne zkonštatoval, že ste sa na to predpisovo vysrali. Ďábel bol lenivý, lebo prišiel z Mníchova a išiel v nedeľu naspäť, Tgala písal diplomku, Kris nemal za čo, ty so nemal za čo. No, že by sa štyria ľudia nenašli, čo by si zaplatili jedno auto a hostel? Divné, nie? Ale povinné nie je nič, musí sa iba zomrieť.
Je škoda, že účast ze Slovenska byla tak malá. My jsme taky z Brna přijeli tři v jedné Mazdě, protože když se chce, tak všechno jde, ale musí být snaha a ta bohužel nebyla, tak to snad příště bude lepší a náš MK se nenechá zahanbit, tak nízkou účastí svých členů.
akoze hahoooo sa spamatajte...tu nejde o to ze by sa nechcelo alebo ze by sme to odignorovali...a dufam, ze nikdy nebudete vo financnej tiesni, aby ste nadalej mohli viest taketo duchaplne monology... :twisted je mi z vas zle :roll
Sem tam ma clovek aj ine priority...napriklad skoncila zima, tak ja si sakra rozmyslim, ci svacnem 5tis za cestu a ubytko do prahy abo to hodim do penazi na chladnicku, ktoru zatial nemame... (Zrovna v sobotu sme ju kupili)
Nie je vsetko take jednoduche... :roll

o jakych 5 tisic to mluvis?
cesta Praha a zpet je cca 2000 Sk... auto
obed byl cca 120 Czk
vstup 20 Czk
vecere 100 Czk
piti sedovezlo, kdo co chtel...

Takze kdyz to spocitam tak to vyslo me a peta napr 500 Czk
+ auto...jeli sme jen dva

ale neber to ted jako utok.. jen jsem ti vycislila co nas to stalo, zadnych 5000 !!!
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Pon Apr 10, 2006 2:20 pm

Kris píše:Aaa..uz skoro hrozilo ze to bude prvy nekontroverzny zrazovy thread..az mi to bolo divno :chacha
Nicmene..Mazdaklub dostal svojej povesti.. :lol
A co jsi čekal, to by ani nebyl MK :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gretka » Pon Apr 10, 2006 2:20 pm

Black píše:
Gretka píše:
Black píše:
Doktor píše:
TomAnt píše:A Doktoreeeee, kde je napisane ze ucast na zrazoch je povinna? :ho: Ked neni za co, tak proste neni za co... Co je na tom nepochopitelne? :lol



Eeee, a kde ty čítaš, že som napísal, že je účasť povinná? Som len lapidárne zkonštatoval, že ste sa na to predpisovo vysrali. Ďábel bol lenivý, lebo prišiel z Mníchova a išiel v nedeľu naspäť, Tgala písal diplomku, Kris nemal za čo, ty so nemal za čo. No, že by sa štyria ľudia nenašli, čo by si zaplatili jedno auto a hostel? Divné, nie? Ale povinné nie je nič, musí sa iba zomrieť.
Je škoda, že účast ze Slovenska byla tak malá. My jsme taky z Brna přijeli tři v jedné Mazdě, protože když se chce, tak všechno jde, ale musí být snaha a ta bohužel nebyla, tak to snad příště bude lepší a náš MK se nenechá zahanbit, tak nízkou účastí svých členů.
akoze hahoooo sa spamatajte...tu nejde o to ze by sa nechcelo alebo ze by sme to odignorovali...a dufam, ze nikdy nebudete vo financnej tiesni, aby ste nadalej mohli viest taketo duchaplne monology... :twisted je mi z vas zle :roll
Sem tam ma clovek aj ine priority...napriklad skoncila zima, tak ja si sakra rozmyslim, ci svacnem 5tis za cestu a ubytko do prahy abo to hodim do penazi na chladnicku, ktoru zatial nemame... (Zrovna v sobotu sme ju kupili)
Nie je vsetko take jednoduche... :roll
Za 5 tisíc by jsi se tedy pěkně rozšoupla. Já jsem dala 1500Kč za benzín a nějaké drobné za jídlo a pití, protože já teď moc nejím. Klidně bych vás s Tomem vzala z Brna, stačí příště říct, měla jsem dvě místa v autě volná :mrk .

ten benzin si prerataj v SK ;) byvala si u bibopky...nie vsetcia maju moznost prepat u niekoho...a ratala som za dvoch...a mohla si sa ponuknut ze nas vezmes...po vojne je kazdy general :mrk
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod bibop » Pon Apr 10, 2006 2:23 pm

aspon vime, ze priste si tu dopredu vyjasnime, ze jak se da prespat a odvezt :mrk
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Pon Apr 10, 2006 2:23 pm

Gretko já ti nic vyčítat nebudu a oficiálně a veřejně tady píšu, že pokud se přístě pojede někam na sraz tak beru Gretku a Predsedu do auta k sobě, ještě vám dlužím za ty hodinky :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pon Apr 10, 2006 2:24 pm

bibop píše:aspon vime, ze priste si tu dopredu vyjasnime, ze jak se da prespat a odvezt :mrk
Přesně tak :tlesk: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gretka » Pon Apr 10, 2006 2:26 pm

Black píše:Gretko já ti nic vyčítat nebudu a oficiálně a veřejně tady píšu, že pokud se přístě pojede někam na sraz tak beru Gretku a Predsedu do auta k sobě, ještě vám dlužím za ty hodinky :mrk .
Black, tie hodinky si predsa nedostala preto... nic nam nedluzis...kapisto? :koule :mrk :o)
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Black » Pon Apr 10, 2006 2:29 pm

Gretka píše:
Black píše:Gretko já ti nic vyčítat nebudu a oficiálně a veřejně tady píšu, že pokud se přístě pojede někam na sraz tak beru Gretku a Predsedu do auta k sobě, ještě vám dlužím za ty hodinky :mrk .
Black, tie hodinky si predsa nedostala preto... nic nam nedluzis...kapisto? :koule :mrk :o)
Mě jen teď mrzí, žej sem vás nevzala do té Prahy :oops :cry .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gretka » Pon Apr 10, 2006 2:46 pm

Black píše:
Gretka píše:
Black píše:Gretko já ti nic vyčítat nebudu a oficiálně a veřejně tady píšu, že pokud se přístě pojede někam na sraz tak beru Gretku a Predsedu do auta k sobě, ještě vám dlužím za ty hodinky :mrk .
Black, tie hodinky si predsa nedostala preto... nic nam nedluzis...kapisto? :koule :mrk :o)
Mě jen teď mrzí, žej sem vás nevzala do té Prahy :oops :cry .
to nech ta nemrzi...my sme si na Vas pri zhanani pracky spomenuli, presnejsie Tom... Tesime sa s Vami, ze Vam vyslo pocasie a ze ste sa mali dobre...aj foto vyzeraju moooc dobre :o)
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť